Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

aysucugum saol canım bende senn ve bebişinin iyi olmasına cok sevindim.ayyy bebişin hareketlerini görmek cok güzel olsa gerek ben makesef gidemedim bu günlerde cok yogundum siteyede giremiyorum fazla.ikimizinkide aynı benimkide hareket etmeye başlamıştır herhalde 2 gün sonra gidecem dr.bu günlerde hastene konusunda kafam cok karışık benim gittigim yer poliklinik.ben istiyorumki hem kontrollerime hemde dogum yapacagım büyük bi hasteneye gidiyim diyorum.ama hastaneler arasında cok kararsız kaldım o yüzden testlerimde gecikti.gitmedim.eminim cuma günü dr söyler 2 li testini falan ozaman sana bilgi veririm canım.kendine ve bebegine cok iyi bak .

Merhaba hanımlar ağustosta çift çizgiyi gördüm gerçi ikinci çizgi çok ama çok silikti bizde kan tahliliyle doğruluğunu tescilledik :)) allahım isteyen herkese nasib etsin inşallah

slm arkadaşlar ben çok uzun bir süredir yoktum yeni hamişlerimiz varsa hayırlı olsun rabbim hayrlısıyla kavuştursun bebişlerine....

Merhaba hanımlar ağustosta çift çizgiyi gördüm gerçi ikinci çizgi çok ama çok silikti bizde kan tahliliyle doğruluğunu tescilledik :)) allahım isteyen herkese nasib etsin inşallah

hayırlı olsun canım. Allah sağlıklı hamilelik, sağlıklı , hayırlı bebek nasip etsin inş. Bizlere dua et olur mu? kaçıncı denemenizde oldu. tedaviyle mi doğal yolla mı oldu? uzun zamandır hamiş haberi alamadık. :sm_cool:

tebrikler canım.inşaallah bize de nasip olur.hamile olan arkadaşlar lütfen dualarınızı eksik etmeyin.

hazelciğim gününe az kalmış.omman da bugün .inşaallah topiğimize güzel haberler verirsiniz.

ben de dün yumurta takibine gittim.inşaallah yarın sabah da gidicem.hayırlısı bakalım.şimdilik 2 yumurtam var.dua edin inşallah hayırlısıyla tabi eylül hamişlerinden olayım.

denizxcim çalışıyomuydun sen?
kontrollerini aksatma cnm.bende özel muaynaneye gidiyorum şuan ama bi yandanda hastane arayışı içindeyim.iki doktor takibinde olmak istiyorum.bi hastanenin metini duydum burda doktor çok iimiş orayı denicem bide bakalım.
sende kendine ve bebeğine çok ii bak cnm.görüşürüz.

hoşgeldin aramıza.
inşallah sağlıkla kucağına alırsın meleğini.

slm arkadaşlar ben çok uzun bir süredir yoktum yeni hamişlerimiz varsa hayırlı olsun rabbim hayrlısıyla kavuştursun bebişlerine....

hoşgeldin cnm
nerelerdeydin cnm sen?özlettin kendini.

ben de dün yumurta takibine gittim.inşaallah yarın sabah da gidicem.hayırlısı bakalım.şimdilik 2 yumurtam var.dua edin inşallah hayırlısıyla tabi eylül hamişlerinden olayım.

ne güzel 2 yumurtan varmış cnm inşallah hayırlısıyla bu sefer gelir meleğin. :Saruboceq:

günaydın kızlar.progesteron testi yaptırdım geçen hafta değerim 7.7 bilen var mı?nedir diye?

Slm kızlar ben herkes i idir umarım.. Ben de doktora gitmiştim alttan baktı ultrasonla işte bi sorun yoktu. Her şe normale döndü. Gebe kalmam gecikmemişti. Beklemedim bi anda regl olcam zannederken gebe kalmıştım. Maalesef bebek 4. haftada kalmıştı. Yani gelişmemişti ve düşükle sonuçlanmıştı. SAT a göre 6 haftalık falandı ama. Rahmim temiz ve kist falan yok artık. Yumurtam olmuş ama bu sefer kist oluşmamış. Bi tane yumurtam vardı. Zate ilk kont. giitmiştim ve de kist vardı. Test sonuçlaruım her şe normaldi. Doktorlar gebeliğe engel deil demişlerdi ve gerçekten de kistim oldunu öğrendikten sonra adet olmadım gebedim. Belki de adetle atıcaktım kistlerimi. Kim bilir. Yani artık pco deilim. Belki ilk gitmesem doktora bilmicektim o ay oluştu ve atılmış olucaktı belki de!!!!Doktor düşüğü yüksek oranda bebeğin hastalıklı olabileceği ile ilgilidir demişti. Ama ben kiste bağlıorum. Kist olupta sağlıklı doğum gebelik de oluo ama ben de olmadı işte. Belli de olmuo tabii.. Ama şimdi daha i i rahmim temiz. İnşallah kistik durumlar oluşmaz bida. 3. adetim den sonra tekrar başlıcaz gebelik için. Yine gebe kalcama inanıorum. Doktor bişi yapmaya gerek yok dedi. Bir düşükle her şe kötü olcak die bida bişi yok dedi. İnşallah 2. gebeliğim de sorun yaşamam kızlar ya ne diosunuz?

cnm ne güzel herşey temiz çıkmış.çok sevindim buna.
inşallah üç ay sonra ilk denemenizde hayırlısıyla sağlıkla gelir bebeğin.

kizla agustosun 31de cift cizgiyi bende gördüm ama gecen senede cift cizgiyi görmüstüm ve bos gebelikti umarim buda öyle degildir birazdan doktora gitcem umarim güzel sözler duyarim yada aglayarak eve gelirim gecen senede oldu gibi

cnm ne güzel herşey temiz çıkmış.çok sevindim buna.
inşallah üç ay sonra ilk denemenizde hayırlısıyla sağlıkla gelir bebeğin.

Saol canım benim. Ben de öle umuor ve hissediorum. Olsun da sağlıkla hayırla az da beklerim.. Gebeliğinin de sağlıkla devam eder inşallah ve de bebeğini sağlıkla güzel kolay bi doğumla kucana alırsın tatlımm..

Hadi bakalım rabia kesin gebesin. İlk gebelik olumsuz olunca 2. side öle olucak die bi şart yok tabii! İnşallah her şe yolunda gider..

yasecigim cok üzüldüm canım bilmiyordum cok cok gecmiş olsun.kısmet deyilmiş demekki canım rabbim inş en kısa zamanda yeniden sevindirir seni inş.en azında hamile kalabiliyosun şükürler olsun yeniden anne olacaksın allahın izni ile dualarımla hep yanındayım canım.kendine cok iyi bak...

aysucugum güzel dileklerin için tşk ederim canım.ya ben özele gidemiyecegim benimki zaten tedavi ile oldu artık maddi yönden özele gidemem.ankara hacettepe hastanesine gitmeyi düşünüyorum orda da aylık 70tl dogumda 200 300 civarlarındaymış orası daha makbul geldi randavü aldım ama eylülün 27 de ozaman kadar poliklinige gitcem takip için bebek ne durum diye.yarında gidecem işte bakalım ne durumda iinş saglıklıdır bebegim.rabbim hepimize hayırlı,kolay dogumlar versin.inş bebeklerimizi saglıklıca kucagımıza alırız.

rabia rabbim gönlüne göre versin inş hamilesindir canım.
ommon ve hazellll sizler ne yapıyorsunuz omman regl oldunmu canım inş sizde hamilesinizdir kızlar hadi güzel hayırlı haberlerinizi bekliyorum

canım benim temiz olmasına sevindim herşeyin çok şükür olumsuz bişey yok vücut toparlasın 3 ay sonra bekletmeden gelir bebişin benm 3 ayımda geldi daha duymadım kalp atışlarını ama :Saruboceq::Saruboceq: dualarım hep sizle olumunekankayizsmile arkadaşım Rabbim bu güzel ayda tüm arkadaşlarımızın dualarını kabul eylesinopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Saolun kızlar ben durumumu normal karşıladım aslında. Kendime yıkım yapıp üzmedim. Her şe sanki böle kontrole gidiomuşum bişilere baktırıomuşum gibi falan oldu.. Adet olcam derken gebe kalmıştım da hala adet olcam diodm. Öle bi de olumsuz oldu. Olmıcanı anlamış gibi. Ne se kızlar Takdir Allah tan.. İlk gebelik tecrübesizlik acemilik heyecan mı desem. Olsun da hayırlısısı ise az daha bekleriz. Şükür halimize. Gebe kalabilmemin de erken olması da güzeldi evet. Rabbim her şe kadirdir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…