Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

daha gitmedim doktora haftaya persembe gidicem ama cok korkuyorum yine bir sorun olcak diye kendimi hamile gibi hissetmiyorum buda bir sorunmus gibi geliyo bana bilmiyorumbenneyaptımki

lorecigim bence boşa telaşlanıyorsun canım daha hiç bir şey belli deyil sen hemen kötü şeyler düşünüyorsun.canını sıkma her hamileligin aynı olacak diye birşey yok.inan bende hiç hissetmemiştim sadece arasıra kasık agrısı oluyordu.inan şuan 9+5 olduk bu gün canlı halini görünce hamile oldugumu anladım.bende migde bulantısı bile co az oldu hiç kusma falnda olmadı şükürler olsun düşün yani.sadece son haftalarda kokulara karşı aşı duyarlılık var başka birşey yok.kendine boştan yere dert yapma hamileligin keyfini cıkar.inş cok saglıklı haberlerini alırız canım[/QUOTE]

cok sagol canim destegin icin icimi cok rahatlattin sende bebigini hayirlisiyla saglikli kucagina alirsin.

slm kızlar.ben gecen cts baska dr. a gıttım.alttan baktı usg de ve dıger aptal dr. gıbı bısı demedı.dıgerı sagda 2-3 tane 7-8mm yumurta var demıstı ve 14. gunumdeydım.şok olmustum.ama 17.gunumde gıttıgmde bu dr. alttan baktı.dollenmeye hazır cok guzel ıkı yumurtan var dedı.bu aksam ve gun asırı ılıskı olsun dedı.degerlendırdık.kıst falanda yokmus.dıger dr. u allah nasıl bılıyorsa oyle yapsın.omrumden omur gıttı.ne uzdu benı.bırde dr.a daha bısı demeden progestn verdı.dedıgınız gıbı luteal faz eksıklıgı varmıs galıba.gunde 3 tane ıcıcem bu ay.dr. progestan verıcem dedıkten sonra ben dedımkı.zaten yumurtam 18.gun catlıyor ve 1 hafta sonra adet oluyorum.o da evet dedı.bu dr. a guvendım.cunku oncekıler hıc boyle bısıyı anlayıp ılac vermemıstı.kac aydr dr.lara gıdıyorum.bakalım.suan ıcın bır belırtım yok.yıne olmadı bılıyorum ama zaten esım amelıyat olalı daha 2 ay oldu.3-4 ay sonra duzelıcek spermler.benımde luteal faz duzelır ınsallah bıkac ay ıcınde.

bu arada bugun pc aldık .artık gırebılırım nete.bu aksam arkadastayız.yarın aksama dogru eve donerız.ozledım valla burayıopuyorumnanaktan

slm kızlar.ben gecen cts baska dr. a gıttım.alttan baktı usg de ve dıger aptal dr. gıbı bısı demedı.dıgerı sagda 2-3 tane 7-8mm yumurta var demıstı ve 14. gunumdeydım.şok olmustum.ama 17.gunumde gıttıgmde bu dr. alttan baktı.dollenmeye hazır cok guzel ıkı yumurtan var dedı.bu aksam ve gun asırı ılıskı olsun dedı.degerlendırdık.kıst falanda yokmus.dıger dr. u allah nasıl bılıyorsa oyle yapsın.omrumden omur gıttı.ne uzdu benı.bırde dr.a daha bısı demeden progestn verdı.dedıgınız gıbı luteal faz eksıklıgı varmıs galıba.gunde 3 tane ıcıcem bu ay.dr. progestan verıcem dedıkten sonra ben dedımkı.zaten yumurtam 18.gun catlıyor ve 1 hafta sonra adet oluyorum.o da evet dedı.bu dr. a guvendım.cunku oncekıler hıc boyle bısıyı anlayıp ılac vermemıstı.kac aydr dr.lara gıdıyorum.bakalım.suan ıcın bır belırtım yok.yıne olmadı bılıyorum ama zaten esım amelıyat olalı daha 2 ay oldu.3-4 ay sonra duzelıcek spermler.benımde luteal faz duzelır ınsallah bıkac ay ıcınde.

hazelcim bak yoluna giriyor her şe. Progestanı kaç gün kaç tane kullanacaksın. Tedavi bitince her şe yoluna girio mu? Yoksam devamlı mı kullanman gerek ilacı. 21. GÜN TESTİNDE Mİ BELLİ OLDU doktor luteal faz eksikliği var die. bi test yetio yani her ay adet döngüsünde deişen bişi deil o zaman . bu durumu farketmen iyi olmuş. eşin ve sen tedavi biticek ve inşallah hayırlısı iilen bebeğiniz gelicek tatlım.

Bende de kistler kaybolmuştu en son . İnşallah adet oldukça yumurtladıkça da olmaz. Doktor 3. regl den sonra başlayın dedi. Dün yumurtlama zamanı olan sıvıdan vardı çamaşırımda. Zate 1 yumrtam da vardı. Doktor şikayetin olursa gelirsin dedi gelmene gerk yok dedi ama ben ara ara gidim diorum. İlaç kulllanmam gerekir mi falan dedim. Gerekmez dedi. Folik plus da i i depo oldu vücudumda denemeye başladın ay tekrar başlayabilirsin içmeye dedi. İlk reglim, bi olim de 3. yü olmadan da 2. reglimde ben de bazı testleri tekrarlatabilirim. 21. gün tesi de yaptırım diorum. Doktor gerek yok dedi ama bi kere yaptırcaktım izindedi sonra gebedim zate. Denemeye başladıktan sonra kan aldırıp test yaptırmayım diorum mümkün oldunca. 2. REGlimi bi değerlendirim diorum..Büyük iht. kasım ayı içinde olucam 3. reglimi o regl e de gebe kalırım inşallah kısmetse ve inşallah da tekrardan kistler ü-re-mez.. 2011 de anne olucamm mı bakalım. Sağlıkla olsun da zamanını rabbim bilir.. Hakkımızda hayırlısı ne se o olsunn..

nisacıgım sen ve bebegin nasıl iyisinizdir inş.

canım benim 6 haftamızı doldurduk bugün kesemizi gördük 4+6 da 6+4te arefe günü doktor kalp atışları için çağırdı duymadan inanamıyorum canım daha ara ara bulantı dışında

slm kızlar nasılsınız nasıl gidiyor hazelcim sevindim canım iyi doktor bulmanaopuyorumnanaktan en tez zamanda bize güzel haberler vereceksin inanıyorum kaydirigubbakcemile5

yasecım progesteron testı ıstemedı bu dr.um.o test yumurtan catladımı catlamadımı bakmak ıcın dedı.benımkı catlıyormus zaten.progestanı gunde 3 defa ıcıyorum.gercı oruc tuttugum ıcın ıftarda 1 tane sahurda 2 tane ıcıyorum.dr. bısı demedı bırdahakı ay ıcın.zaten det olduktan sonra yıne gıdrım.baktırırım yumurtalara ve sorarım dıger ayda kullanayımmı dıye.sanırım 3 ay tedavı gerektırıyormus progestanla.heralde dıger 2 ay daha ıcıcem.yaaa yarın adet gunum ama progesteron hormonu ıctıgım surece adet olmamam gerekmezmı.kasıklarımda hafıf adet sancıları basladı.yarın olcakmısım gıbı.yarın adet olursam ıcmeye devam edeyımmı acaba.bende bılmıyorum.

sagol nısacım.yoluna gırıyormu bılmıyorum.yenı yenı seyler cıkıyor bende.dr.lar hersey normal demıstı.luteal faz eksıklıgını kımse anlamadı.ınsallah duzene gırer.gec yumurtlama olayı.senınde bebısının kesesını gormene sevındım canım.Allah'ın ıznıyle kalp atıslarını da duycaksın bebegının bıkac gune kadar.bayrama mutlu bır anne olarak gırceksın.

canım benim 6 haftamızı doldurduk bugün kesemizi gördük 4+6 da 6+4te arefe günü doktor kalp atışları için çağırdı duymadan inanamıyorum canım daha ara ara bulantı dışında

slm kızlar nasılsınız nasıl gidiyor hazelcim sevindim canım iyi doktor bulmanaopuyorumnanaktan en tez zamanda bize güzel haberler vereceksin inanıyorum kaydirigubbakcemile5

bende 4 haftaligim ama bulanti yasamak hic istemiyorum :umursamaz: insallah arefede görürsün bebisini canim

hazel progestanı kullan genelde3 adet içilio bildim kadarıla 2 si ni aynı anda içebilirsin tabii. Gebe olsan da olmasan da bi zararı yok die biliorum. Zate doktor verdi ya sana da bi da doktora gidiceksin nasılsam o zaman durumu hatırlatıp sölersin doktora ki bırak derse bırakırsın ama verdine göre devam eder kullanman gibi gelio takiplerde doktora hep sorarsın bırak dedi zaman da bırakırsın tatlım zate dedim gibi gebe olsan da bi zararı yok zate. 21 GÜN TESTi dioruz bi de aklıma takıldı yumurtalam akıntısı görmezsek yumrtlamaış mı oluruz ya da yumurta var ama çatlamaış mı olur? Akıntı olunca çatlamış da olur gibi gelio. Önemli bişi olmadıkça takılmamak lazım aslında tedbirli olmak gerk tabii. Doktor da yumrtaların var demiş progestonda yoluna sokar bazı şeleri düzelir yoluna girer tatlım herşe.. İnşallah gebe olucaksın ve sağlıkla devam edicek ve bi gün bebeğini kucana alıcaksın alıcaz hepimiz . Önemli olan da bu. Sonuç i i olsun da kontrooler tedbirler öncesinden varsın olsun..

lorecim gebe olup da mide bulantısı olmayan çok var. Kişiden kişiye deişir. Olmaması kötü deil . Olması da ! İnşallah sağlıkla devam eder gebelin tatlım.

nisacım inşallah sen de sağlıkla kalp atışlarını da duyup gebeliğin devam edr hayrlısılan.

hazel ilacı kullansan da kullanmasan da regl olursun neden olmayasın. Regl olduktan sonra da devam et tabi sonra doktorlan da görüşeceksin nasılsamm..

tesekkür ederim cevabin icin yasekase.ben ilk bebigimi düsük yaptim simdi cok korkuyorum ayni seyleri yasamaktan.

tesekkür ederim cevabin icin yasekase.ben ilk bebigimi düsük yaptim simdi cok korkuyorum ayni seyleri yasamaktan.

canım mrk etme ilk gebelik düşük oldu die 2. si de olumsuz olucak die bişi yok. İçini ferah tut.. Kısmetse sağlıkla devam eder ve alırsın bebeğini kucana..

bende 4 haftaligim ama bulanti yasamak hic istemiyorum :umursamaz: insallah arefede görürsün bebisini canim

bendede gece başlıyor ama hafif bulantı cnm inş hepimiz görürüz sağlıcakla:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: yasekasa inş.bitanem duanı eksik etme

herkesın kadır gecesı mubarek olsun.Rabbimin dualarımızı kabul etmesı dılegıyle kızlar:Saruboceq:

X