Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

biz testi medicana beylikdüzünde yaptırdık tüp bebek merkezi var orada ücretide çok değil 90 lira sana yakınsa orada yaptır doktorumuzda çok iyi tüp bebek uzmanı

kızlar bu arada ben bal-tarcın-corekotu karısımını yıyorum.bal-polende yıyorum sabah aksam ve geceden zeytınyagına batırılmıs ıncır sabah aksam o da.meryem suresını de okumaya basladım.cok ıyıymıs bu sure.rabbım duaların yuzu suyu hurmetıne verır ınsallah bebıslerımızı

bal-tarçın-çörekotu yiyenlerden faydasını görenleri duymustumm..
umarım ALLAH dularını kabul eder ve bebişini gönderir en kısa zamanda..
bu arada ilk bebişin mi olucakk canımm ??

biz testi medicana beylikdüzünde yaptırdık tüp bebek merkezi var orada ücretide çok değil 90 lira sana yakınsa orada yaptır doktorumuzda çok iyi tüp bebek uzmanı

sagol canım yaa.bız teoman cem kadıoglunun muayenehanesıne gıtcez.orda esım bırdaha muayene olcak varıkoselıcın.ıyı bır dr.mus bu dalda.mıkrocerrahı amelıyatını 1992 yılında o getrmıs turkıyeye varıkoselde.ona gıtcez onun alt katındada yapıyorlarmıs.100 tl ordada ama bakalım ya capa yada orda yaptrcaz heralde.bılsem dedıgın yerı daha oncesınden ozelde yaptrmazdık ama sagol yınede.
radyotomun telı mı canım yazıyorum hemen

bende bu ay meryem ana eli otunun suyunu içmeye başladım bugün mekkeden geldi

oooo edacım umutlanabılırız o zaman.bak sımdı heyecan yapmaya basladım.hadı bı hamıs haberı duyalım artık degılmı

firstheaven okudum msjını canım.esın ayaklanmıs ohhh ıyılesme surecı basladı desene.darısı bızeeee

hazelcim hayırlı olsun topiğimiz tatlım çok iyi yapmışsın burdan devam artık :))
rahim filim sonucuna çok sevindimmm yaa valla artık öyle bi şüphen de kalmadı çok şükür canım, acı hissetmediğine de sevindim çünkü en korktuğum olay o benim, bayılanlar falan da oluyomuş allahtan senin iyi geçmiş çoookkkkkkkkkkkk sevindim gelsin bebişllerrrrrrrrrrrr :)))))))

bal-tarçın-çörekotu yiyenlerden faydasını görenleri duymustumm..
umarım ALLAH dularını kabul eder ve bebişini gönderir en kısa zamanda..
bu arada ilk bebişin mi olucakk canımm ??

evet canım 3 yıl korunup bıraz bırıkım yapalım dıye erteledıgımız yavrumuz sımdı sızde benı bekleyın bakalım dıyor.gercı 4. denememız olcak bu ay ama yınede beklemek zormus.gec olsunda guc olmasın ınsallah

0212 5865051 ozlemcım radyotomun telı.kızıl elma cad.no: 16 d:1 adresı bız bugun bayagı aradık yerını ama kolay yerdeymıs aslında.bılmeyınce tabı ıkı saat dolandık fındıkzadede

fırstheaven bende cokk korkmustum.bayılanları okudugumda ama cok arastrdım burayı.gercektende dedıklerı kadar varmıs.acı duymadım hıc ama en onemlısı acık olması tuplerın .ben acısınıda gecmıstım zaten.

hazelcim yaa seni daha görmeden çok sevdim ben çok tatlısın çok elektrik aldım senden (hiç haz etmem bu laftan aslında) :))))))))))

iyiymiş senin gittiğin yer benim bulunduğum şehirde yapmıyorlar biliyomusun en yakın ankaraya gitmem lazım ama yaptırmayı düşünmüyorum şimdilik hayırlısı bakalım

oooo edacım umutlanabılırız o zaman.bak sımdı heyecan yapmaya basladım.hadı bı hamıs haberı duyalım artık degılmı

evet aslında umutlanmam lazımm ama ne bileyim pozitifi görmeden umutlanmak istemiyorumm...bu hafta sonuna kadar kesin sonuca varıcam bakalım hayırlısı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…