Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Üzülme canım ya kısmet deilmiş. Geç olsun güç olmasın. Vardır bir hayır.. Kaç gün geçmişti adetinden kan testi gebelik için yaptırdığın di mi? absynt tedavi olarak kaçıncı hangi aşamadadın ya bu ilk gebeliğin olcak di mi Allah izin verirse?

Canım, teşekkür ederim. Ben sizlere şunu söylemek istiyorum, çok gençsiniz, her ay oldu-olmadı telaş edip kendinize eziyet etmeyin ne olur. Daha önünüzde çok güzel zamanlar var, inşallah üzmez de tez zamanda gelir bebişleriniz sizlere ama bir kaç ay geç gelmeye karar veririse de üzülmemeye çalışın canım. Yeter ki sağlığınız yerinde olsun...
Canım, benim aşılama yapıldı bu ay. İşleri hızlandırmak adına yapılmıştı çünkü gelecek ay başka bir tedavim başlayacaktı ve beni büyük ihtimal menapoza sokacak. Toplamda 3 aydır deniyoruz, son ay klomen ve aşılama yoluna gidilmişti, fiyasko tabii :a015:

Arkadaşlar merhaba, nasılsınız?
absynth, canım üzülme lütfen. Kısmet değilmiş. Önümüzdeki her ay bizim için yeni bir umut.
Biliyorsun stres bütün hastalıkların, bütün sorunların anası.
Rahat olacağız, stres yapmayacağız. (Evet demesi kolay biliyorum)
Ama şu aşamada bunu yapmaktan ve Allaha sığınmaktan başka yapacak birşeyimiz yok. Sende biliyorsun.

Ekincim sağol canım. Canım yaşlarımız yakın ama senin moralin bozulmasın sakın. En büyük avantajın sağlığın...
Bu ay olmazsa gelecek ay elbette, vazgeçmek yokkk :lepi:

selam kızlar.
absynth cnm çok üzüldüm ama rabbimden hayırlısı inş önümüzdeki ay gelir bebişin.bu arada ne problemin var ne tedavisine başlıcaksın?

slm kızlar

absynth canım ınsallah en kısa zamanda sende hamıle kalır saglıklı bebekler dunyaya getrırsın.bunu butun kalbımle soyluyor ve dua edyorum.

kızlar bende sıstıt oldum.ıdrar yaparken yanma oluyordu.bugun saglık ocagına gıttım.ıdrar tahlılı yaptrdım lokosıt cıktı.enfeksıyon varmıs.sıstıt cıktı.500mg antıbıyotık verdı dr. basladım ıcmeye.yarın buyuk ıhtımal adet olcam cunku 25. gunum.ılac bıttıkten 1 hafta sonrada yumurtlamam olucak.ondan sonra baslıycak yıne bekleyısler calısmalar.sukurkı calısma yapabılecegız bu ay.korkmustum bu ayda olmıycak dıye.ınsallah baska problem cıkmazda calısma yapabılırızçkızlar calısma yapabılmeyı umutla beklemeyı bıle ozledım.beterın beterı var.halımıze sukretmelıyız.hanı olmuyor dıye uzuluyoruz ama calısma yapamamak,ayları bos gecırmek daha kotuymus.ınsallah rabbım hepımıze yllar meleklerımızı amin

kızlar size bişi sorcam bugün reglimin 24. günü.yarın eşimin doğum günü bu ayki reglim normalde ayın 23 ünde.sizce yarın sabah idrar testi yapsam varsa bişi çıkarmı?

uzun suredır bu topıkte 3-4 kısıyı bır arada ılk defa gordum.kandılden sonra boyle olmadı.muhabbetı ozlemısım.zemuszemus

slm kızlar

absynth canım ınsallah en kısa zamanda sende hamıle kalır saglıklı bebekler dunyaya getrırsın.bunu butun kalbımle soyluyor ve dua edyorum.

kızlar bende sıstıt oldum.ıdrar yaparken yanma oluyordu.bugun saglık ocagına gıttım.ıdrar tahlılı yaptrdım lokosıt cıktı.enfeksıyon varmıs.sıstıt cıktı.500mg antıbıyotık verdı dr. basladım ıcmeye.yarın buyuk ıhtımal adet olcam cunku 25. gunum.ılac bıttıkten 1 hafta sonrada yumurtlamam olucak.ondan sonra baslıycak yıne bekleyısler calısmalar.sukurkı calısma yapabılecegız bu ay.korkmustum bu ayda olmıycak dıye.ınsallah baska problem cıkmazda calısma yapabılırızçkızlar calısma yapabılmeyı umutla beklemeyı bıle ozledım.beterın beterı var.halımıze sukretmelıyız.hanı olmuyor dıye uzuluyoruz ama calısma yapamamak,ayları bos gecırmek daha kotuymus.ınsallah rabbım hepımıze yllar meleklerımızı amin

geçmiş olsun hazelcim.bu ay çalışma yapabiliceğinize çok sevindim inş gelir bebişin.

aysucum eger suphelı gunden sonra 10 gun gecmısse cıkar.ama daha 10 gun olmamıssa cıkmayabılır.senın ovulasyon ne zamandı..ondan sonra 10 gun gectımı.ınsallah ıkı cızgıyle karsılasırsın ve esıne en guzel dogum gunu hedıyesını verırsın

kızlar size bişi sorcam bugün reglimin 24. günü.yarın eşimin doğum günü bu ayki reglim normalde ayın 23 ünde.sizce yarın sabah idrar testi yapsam varsa bişi çıkarmı?

aysu yarın sabah evde gebelik testi yap. Silik de olsa ikinci çizgi çıkarsa hemen kan testi yaptırısın idrar da hastanede. Ama gebelik testi tek çizgi olursa gebe deilsin anlamına gelmez. Bence özel günün adına evdeki test ne çıkarsa çıksın yarın bi kan testi yaptıırabilirsin. Gebelik varsa belli olur kanda gününe az kalmış çünkü canım..

bazılarında çıkıyo ama geç döllenmeyse çıkmayabiliyo.burda çok okudum yumurta çatladıktan 10-12 gün sonra testte silikte olsa pozitifi görenleri.sen yinede bi şansını dene hem çıkarsa eşinede en güzel hediyeyi vermiş olursun canım.

evet aysu yasenın dedıgı dogru dırek kan testı yaptr o kesın sonuc verır.ama negatıf cıkrsa uzulmem dersen yaptr.ama ınsallah yuzunu guldurur.senın batmaların devam edıyormu.kasık batmalarım var dıyordun

aysu biozard hazel adet belirtileriniz var mı? Ben de 23 temmuz adet günüm belirtilerim var adet olcam yönde. Siz de durumlar nası?

aysucum eger suphelı gunden sonra 10 gun gecmısse cıkar.ama daha 10 gun olmamıssa cıkmayabılır.senın ovulasyon ne zamandı..ondan sonra 10 gun gectımı.ınsallah ıkı cızgıyle karsılasırsın ve esıne en guzel dogum gunu hedıyesını verırsın

aysu yarın sabah evde gebelik testi yap. Silik de olsa ikinci çizgi çıkarsa hemen kan testi yaptırısın idrar da hastanede. Ama gebelik testi tek çizgi olursa gebe deilsin anlamına gelmez. Bence özel günün adına evdeki test ne çıkarsa çıksın yarın bi kan testi yaptıırabilirsin. Gebelik varsa belli olur kanda gününe az kalmış çünkü canım..

bazılarında çıkıyo ama geç döllenmeyse çıkmayabiliyo.burda çok okudum yumurta çatladıktan 10-12 gün sonra testte silikte olsa pozitifi görenleri.sen yinede bi şansını dene hem çıkarsa eşinede en güzel hediyeyi vermiş olursun canım.

evet aysu yasenın dedıgı dogru dırek kan testı yaptr o kesın sonuc verır.ama negatıf cıkrsa uzulmem dersen yaptr.ama ınsallah yuzunu guldurur.senın batmaların devam edıyormu.kasık batmalarım var dıyordun

kızlar yorumlarınız için çok saolun.
hazelcim ben 12 gün doktora gittiğimde yumurta göremedim demişti çatlamış olabilr dedi.bugünde 24. günüm.eşime güzel bi doğum günü hediyesi vermek istediğim için test yapmak istiyorum aslında.yoksa günümün geçmesini beklerdim.ben en iisi sabah bi idrar testi yapım silik çıkarsa kan testi yaptırırım.olmazsa günümü beklerim.
kasık batmalarımda azaldı sanki ama daha ani giriyo ağrılar.bazende adet olcakmış gibi rahmim ağrıyo gibi oluyo.gerçi bugün göğüslerim şişmeye başladı ben regli olcağım zaman şişerdi göğüslerim.

Ay kızlar gündüzden beri topikteim pek gelen giden olmadı ya. Ben de 21. günü testi yaptıramadım doktor izne çıkmış. Mühim deil diodu doktorlar. Bi tüp kanım gitmemiş oldu! Bu ay 5 tüp birden kan vermiştim de temmuzun başlarında. Yarın gidebilirsem bi başka hastaneye daha başvurcam. 3. doktor!

Aysucum, bence adet tarihini bekle canım. Ters sonuç alırsan moralin bozulmasın boş yere, hemde eşinin doğumgününde...
Bak, varsa birşey önce kanda çıkar, idrarda geç çıkar. Gebelik testlerine inanmıyorum ben artık. Dayanamazsan eğer, sabredemezsen de kan testi yaptır canım ama yine de yarın yaptırma bence, sonraki gün yaptır. İnşalah vardır birşeyler, seviniriz ...

Son düzenleme:
slm kızlar.size birşey sormak istiyrm.ben doğum kontrol hapı kullandım 10 ay.5 ay önce bıraktım. 4 aydır bebiş olmuyo.doktora gittim.rahim ağzında yara var dedi.smear yaptım.bişy çıkmadı. yara gebeliğe engel mi?bazı doktor engel bazısı değil diyo.kafam çok karışık.bu ay da olmazsa özel doktora gideyim mi?lütfen bişy söyleyin.

kızlar yorumlarınız için çok saolun.
hazelcim ben 12 gün doktora gittiğimde yumurta göremedim demişti çatlamış olabilr dedi.bugünde 24. günüm.eşime güzel bi doğum günü hediyesi vermek istediğim için test yapmak istiyorum aslında.yoksa günümün geçmesini beklerdim.ben en iisi sabah bi idrar testi yapım silik çıkarsa kan testi yaptırırım.olmazsa günümü beklerim.
kasık batmalarımda azaldı sanki ama daha ani giriyo ağrılar.bazende adet olcakmış gibi rahmim ağrıyo gibi oluyo.gerçi bugün göğüslerim şişmeye başladı ben regli olcağım zaman şişerdi göğüslerim.

canım merak etme göğüs ağrısı hamile kaldığın zamanda oluyomuş.benimde dün akşamdan beri felaket kasıklarım ağrıyo ve batıyo.ama adet ağrısı gibi değil.ama bıçak batması gibi ağrı çok şiddetli ara ara çok ani giriyo.acaba neden oluyoki bu batmalar?hamilelik blirtisi diye okumuştum biyerde ama benim geçen aylardada ara ara oluyodu.bu ay baya şiddetli sadece.başka neyden labilirki acaba?benim adet tarihimde 29u.daha yumurtam çatlayalı 5-6 gün oldu bu batmalar için biraz erken değilmi?

yasecim bılıyorsun ben bu ay calısma yapmadım.ama evet adet belırtılerım var.ben regl olacagım zaman aniden sinirlenirim bugun sabahtan o vardı.dunden berı felaket tatlı ıstıyorum.hatta su an profıterol yapıyorum.:KK1: ve de adet sancıları gırıyor hafıften

yasecim bılıyorsun ben bu ay calısma yapmadım.ama evet adet belırtılerım var.ben regl olacagım zaman aniden sinirlenirim bugun sabahtan o vardı.dunden berı felaket tatlı ıstıyorum.hatta su an profıterol yapıyorum.:KK1: ve de adet sancıları gırıyor hafıften

Hayırlısı olsun ne dielim! İnşallah Ağustos-Eylül yüzümüz güler...

pretty yara konusunda bır bılgım yok canım.bence kesınlıkle ozel bır dr. a gıt.tedavı vermedımı dr pekı.nasıl gecıcekmıskı.ıyı bır dr.la bu ıs hallolur.sen yaradan kurtulmanın yolunu aracanım.sonra gelır bebıs ınsallah

X