Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

mrb kızlar hazelciğim geri kalan iki tanesine de ben okurum yani ben 6 tane okumuş olurum böylelikle bence yatsı namazından sonra yani saat 11 gibi buluşup dualayalım hem herkes bitirmiş olur böylece okumayı hemde gecenin o vaktinde dünyalık işlerimizi bitirip gönlümüzde ve dilimizde sadec Rabbimiz ve O'na dualarımız olur diye düşünüyorum..KIZLAAR 41 MERYEM SURESı TAMAMLANMIŞTIR BUNDAN SONRA OKUMAK ıSTEYENLER YASıN SURESı OKUSUNLAR ıNŞALLAH RABBıM KENDıSıNE AÇILAN ELLERıMıZı BOŞ ÇEVıRMEYECEĞıNE ıNANALIM

DENıZ LÜTFEN BAK CANIM gyshnky nickli bir arkadaşımız senin söylediğin iğneye sahipmiş ve elinde üç tane varmışş benle özel irtibata geçerlerse verebilirim diyo bi bak istersen oda ankaradaymış.hatta burda forum sayfalarında ankarada pregnyl arayanlar diye bir topik açmış

DENİZ LÜTFEN BAK CANIM gyshnky nickli bir arkadaşımız senin söylediğin iğneye sahipmiş ve elinde üç tane varmışş benle özel irtibata geçerlerse verebilirim diyo bi bak istersen oda ankaradaymış.hatta burda forum sayfalarında ankarada pregnyl arayanlar diye bir topik açmış

saol özlecigim onada msj gönderdim ama cevap yazmadı
ama cok şükür buldum okadar yer aradık bulamadık evimin tam karşısında eczane var belki var diye bide oraya bakıyım dedim orda varmış şükürler olsun aldım da vurundum hayırlısı olur inş...

bu arada kızlar hepinizin mirac kandili mubarek olsun.rabbim dualarımızı kabul eylesin inş.bizlere katında hayırlı evlatlar nasip etsin

mrb kızlar hazelciğim geri kalan iki tanesine de ben okurum yani ben 6 tane okumuş olurum böylelikle bence yatsı namazından sonra yani saat 11 gibi buluşup dualayalım hem herkes bitirmiş olur böylece okumayı hemde gecenin o vaktinde dünyalık işlerimizi bitirip gönlümüzde ve dilimizde sadec Rabbimiz ve O'na dualarımız olur diye düşünüyorum..KIZLAAR 41 MERYEM SURESİ TAMAMLANMIŞTIR BUNDAN SONRA OKUMAK İSTEYENLER YASİN SURESİ OKUSUNLAR İNŞALLAH RABBİM KENDİSİNE AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRMEYECEĞİNE İNANALIM

dağıtma işlemi bitmiş özlem. okuyamazsan canım bana da verebilirsin. ben şimdi başlayacağım. bittiğinde herkes haber versin. eksik olan olursa biz tamamlayalım. kızlar listeyi çıktı şeklinde aldırıyorum elimde olsun ona göre birkaç kere okuruum diye düşündüm.
hepinizin kandili mübarek olsun Allah dualarımızı kabul etsin inşallah.

ama cok şükür buldum okadar yer aradık bulamadık evimin tam karşısında eczane var belki var diye bide oraya bakıyım dedim orda varmış şükürler olsun aldım da vurundum hayırlısı olur inş...

hayırlısı olsun canım artık bebişinin ikinci adı mirac olur dimi neyse ben çıkayım kızlar daha çooook işim var hepinizi öptüm

kızlar bu gün yumurta takibimin son günüydü bir sürü yumurtam olmuş sag tarafta 14 ve 18 mm arası yumurtam var sol tarafımda da 14 ve 20 mm arası yumurtam oluşmuş sizce iyi bir sonucmu ignemide buldum ve şimdi yaptırdım geldim...

miray söle adet tarihini ve kaçıncı deneme oldunu . eklim ben. 440. sayfada olur. hazel gelince ilk sayfada ekler..

kızlar bu gün yumurta takibimin son günüydü bir sürü yumurtam olmuş sag tarafta 14 ve 18 mm arası yumurtam var sol tarafımda da 14 ve 20 mm arası yumurtam oluşmuş sizce iyi bir sonucmu ignemide buldum ve şimdi yaptırdım geldim...

inş. bu ay yumurtalarından biri yüzünü güldürür canım. hadi bakalım 2 hafta sonra güzel haberlerini duyarız.

DENİZ LÜTFEN BAK CANIM gyshnky nickli bir arkadaşımız senin söylediğin iğneye sahipmiş ve elinde üç tane varmışş benle özel irtibata geçerlerse verebilirim diyo bi bak istersen oda ankaradaymış.hatta burda forum sayfalarında ankarada pregnyl arayanlar diye bir topik açmış

bu arada kızlar hepinizin mirac kandili mubarek olsun.rabbim dualarımızı kabul eylesin inş.bizlere katında hayırlı evlatlar nasip etsin

Deniz'cim iş yerinde olduğum için sanırım biraz geç gördüm mesajını sonrada baktım mesajlarına iğneyi bulmuşsun.Ne yazıkki bizi bu hallere düşürdüler koskoca Ankarada eczane eczane gezip iğne arıyoruz... Umarım tedavinden sonuç alırsın ve güzel haberlerini duyarım.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

dağıtma işlemi bitmiş özlem. okuyamazsan canım bana da verebilirsin. ben şimdi başlayacağım. bittiğinde herkes haber versin. eksik olan olursa biz tamamlayalım. kızlar listeyi çıktı şeklinde aldırıyorum elimde olsun ona göre birkaç kere okuruum diye düşündüm.
hepinizin kandili mübarek olsun Allah dualarımızı kabul etsin inşallah.

Canım ben 2 tane almıştım ama 1 ini vereyim istersen.
Çünkü her an adet olabilir.
Benim yüzümdende eksik kalmasın sayı :KK43:
Kalan 1 taneyi annemede okuturum ben olsam bile...

miray söle adet tarihini ve kaçıncı deneme oldunu . eklim ben. 440. sayfada olur. hazel gelince ilk sayfada ekler..

adet tarihim 28 temmuz. kaçıncı denemem bilemiyorum ki. 1,5 yıl oldu. 13. deneme diyelim. kız ben ilk sayfayı eşime çıktı aldırıyordum herkes ilk sayfada ekli değil mi. akşam dua edicem inş. hepinize isim isim.

miray söle de eklim canım

kızlar 440. sfyadaki liste olcak. miray hemen desin de..

hazel gelince ilk sayfaya gelip açıklar ekledim die. yazılanları okuyun geçmişi.. kızlar okk..

hazelcim arkadaşlara deişikliği tekrar yapınca listede ilk sayfada die belirtirsin.

ben şimdi miraylı 440. sayfaya taşıcam.

kızlar liste 440. sayfada. ama hazel gelir yapar. sonra ona göre takip edin. tekrar aynısı ilk sayfada olur. ok..

Canım ben 2 tane almıştım ama 1 ini vereyim istersen.
Çünkü her an adet olabilir.
Benim yüzümdende eksik kalmasın sayı :KK43:
Kalan 1 taneyi annemede okuturum ben olsam bile...

tamam canım senden bi tane alıyorum. sen bi taneyi de veremzsen akşama kadar buraya yazarsın. tamamlarız inş.

miraycım herkes ekli orda sen yokum dedin ya ondan öle dedim. seneşine aldır ilk sayfadaki listenin çıktısını.. dierleri 440. sayfa bakar. hazel gelince düzeltir söler. ok canım..

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER

Mse121822.......-------------6 Temmuz---------------6.deneme:Saruboceq:
Edamm--------------------------8 Temmuz---------------1. denemeSaruboceq:
Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme[/COLOR]Saruboceq:

:lepi:HAZİRAN HAMİŞLERİMİZ:lepi:

:lepi:Sarısheker..........-:KK43:ugur geıtırır inşallah bize):CüvCüv::nazar:BEBİŞ GELIYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme :CüvCüv::nazar:-BEBİŞ GELIYORRRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme:CüvCüv::nazar: BEBİŞ GELİYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi::ponispon------21 Haziran-------1. deneme:CüvCüv::nazar:BEBİŞ GELIYORRRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:CüvCüv::nazar:BEBİŞ GELIYORRR:emir_bebek::lepi:
:lepi:Gonca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:CüvCüv::nazar:BEBİŞ GELİYORRRR:emir_bebek::lepi:

:lepi:TEMMUZ HAMİŞLERİ:lepi:

:lepi:İmpaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme:CüvCüv::nazar:BEBİŞ GELİYORRRR
:emir_bebek::lepi:

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER

[COLOR="Red"]
ekin_09--------------------------9 Temmuz----------------1. deneme
06BVN06-----------------------10 Temmuz--------------? deneme
Guzel83------------------------10 Temmuz---------------7. deneme
Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
pretty----------------------------12 Temmuz--------------3. deneme
ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme
Nehiretna-----------------------22 Temmuz--------------9. deneme
Firstheaven--------------------20Temmuz-------------- ? deneme
Tırtılkurabiye------------------20 Temmuz--------------2. deneme
Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme
Abysnth-------------------------22 Temmuz----------------1.deneme
Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme
Tugok----------------------------23 Temmuz--------------6.deneme
melike---------------------------24 Temmuz--------------1. deneme
esteem---------------------------24 Temmuz-------------1. deneme
Nisa-86--------------------------26 Temmuz--------------2.deneme
denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme
miray 15.........................28 Temmuz..............13. deneme
Ozlemyalcinkaya------------28Temmuz --------------? deneme
]Nurten34------------------------30 Temmuz --------------4. deneme
Ronya-----------------------------? Temmuz--------------10. deneme
biozard------------------------------? Temmuz---------------? deneme
karan1------------------------------? Temmuz---------------1. deneme
hılalbebık---------------------------? Temmuz---------------? deneme

AGUSTOS AYINDA CIFT CIZGIYI GORMEYI UMUT EDENLERRRR

Karats---------------------------2 Agustos--------------3. deneme
Hazel82-------------------------15 Agustos-------------5. deneme

:Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq:emir_bebek:

hazel omman die deişen niki de değiştirebilirsin! niyet aynı eski niki de olsa farketmez şimdi.. isterseniz tabuu..

miraycım herkes ekli orda sen yokum dedin ya ondan öle dedim. seneşine aldır ilk sayfadaki listenin çıktısını.. dierleri 440. sayfa bakar. hazel gelince düzeltir söler. ok canım..

tamam canım. ben çıkıyorum şimdi. meryem suresini okumaya gidiyorum. görüşmek üzere kızlar.. dualarınızı gün boyunca eksik etmeyin. inş. kabul olur.

X