Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

benimki henüz yeni 1.denememizi yaptık tam teşekküllü bu ay bakalım 13 gün sonra sonucunu alaabiliriz inşallah benimde eşim eylülde ingilterey gidecek bende acele ediyorum o gitmeden hamiş kalyım en azından o yokken bebeğimle olurum diorum bugün de kandil kandilin mübarek olsun benim içinde dua edrsen sevinirim

Canım inş sonucunu alırsın :) Dualarım yanında olsun. Bu gece sen ve diğer arkadaşlar duamda olacaksınız :) Kandilin mübarek olsun seninde :)
Senin eşin ne kadarlık gidecek? Uzun süreli mi sizinkide ?
İnş eşin gitmeden bebeğine kavuşursun cnım :)

mrb kızzlarr
herkesin miraç kandilini kutluyorum
bu gece birbirimiz için de dua etmeyi unutmayalım
kızlar meryem suresini bende 2 kez okuyabilirim
daha fazla almak isterdim ama gündüz işteyim ancak2 tane okuyaabilirim
rabbim bu mübarek günün hürmetine dualarımızı kabul eder ve kucaklarımızı doldurur inşallah...

bizimki bir yıllığına gidecek arasıra agelir tabi ama bilemiyorum inşallah tez zmanda isteyen herkes bebişlerine kavuşur önceki sayfaları okuduysan eğer bugün tüm hamile kalmak isteyen ve hamile kalıp hayırlısıyla bebişlerini kucaklarına almak isteyen herkes için 41 meryem suresi okuyoruz sende yardım etmek okumak istermisin?

mrb kızzlarr
rabbim bu mübarek günün hürmetine dualarımızı kabul eder ve kucaklarımızı doldurur inşallah...

seninde kandilin mübarek olsun canım tamam sanada 2 tane yazıyorum senle beraber 29 olduk tatlım sağol inşallah dualarımız kabul olur çünkü Rabbim birbirleri adına dua eden kullarının duasını geri çevirmezzmiş:1hug:

son durum :

MıRAY ......3
HAZEL......6
ANATOLYA...4
DENıZ...........5
YASE............5
RAMıZNUR.....2
BEN..............4

Toplamda :29 OLDUK KIZLAR

kızlar hepinizin kandili mübarek olsun bugün çok çok dua edelim inşallah okuyup bitirdiğimde gelirim eğer erken bitirirsem daha da alabilrim Allah'a emanet olun kızlar

mrb kızzlarr
Merhaba canım.
Kandlin mübarek duaların kabul olsun inş...
bizimki bir yıllığına gidecek arasıra agelir tabi ama bilemiyorum inşallah tez zmanda isteyen herkes bebişlerine kavuşur önceki sayfaları okuduysan eğer bugün tüm hamile kalmak isteyen ve hamile kalıp hayırlısıyla bebişlerini kucaklarına almak isteyen herkes için 41 meryem suresi okuyoruz sende yardım etmek okumak istermisin?

Canım inş hakkınızda hayır olur.İnş hemen gelir bebeğiniz.
Okurum tabi ama eğer hastalanmazsam.
2 tanede ben alırım. Akşama çok yakın akrabanın düğünü var.
Ondan dolayı 2 tane okuyabilrim.
Eğer hastalanırsam haber veririm.

Bugünde düğün yapmak nasıl akıllarına geldiyse oda enteresan :)

Yalnız arapça okunmayacakmı?
Bi yerde türkçe okuyalım denmişte?
NAsıl okunacak ona göre okuyayım...

hayırlı kandiller arkadaşlarım bu mübarek gecelerin yüzü suyu hürmetine kalbimizden geçenleri Rabbim hakkımızda hayırlı eyleyip hayırlı zamanda bizlere nasip eylesin
bebek özlemi çeken kardeşlerime sağlıklı hayılrı evlatlar nasip eylesin benim gibi yeni ahmiş arkadaşlarıma sağlıklı gebelik geirmeyi ve sağ sağlim meleklerimizi kucaağımıza almayı nasip etsin ve tüm hayırlı dilekleri olan kardeşlerimin duasını kabul buyursun mevlam
bende aliim kzılar meryem suresi 3 tane okurum inş

gunaydın kızlar herkesın kandılı mubarek olsun.rabbım hepımıze saglık mutluluk dolu bır omur,ahirette de cennetıne gıdenlerden eylesın.ısteyen herkese en yakın zamanda saglıklı ve hayırlı evlatlar versın.hamıle olanlarada sorunsuz hamılelıkler nasıp etsın.aminnn

34 mu olduk sımdı

Arkadaşlar Miraç Kandiliniz mübarek olsun,Herkesin Miracı olur inşallah bugün.Müminin mümine duası kabul olurmuş birbirimiz için hem dünyevi hem manevi hemde hayırlı evlat sahibi olmak için dua edelim.Bugünü en güzel şekilde değerlendirelim inş.Ben 3 tane aldım fazlasını okursak haber veririm.Kolay gelsin herkese yoğun olucam bugün,giremeyebilirim tekrar...Öpüyorum kızlar sizizemuszemus

kızlar okudugumuzda haber verelım dua etmıycekmıyız burda.kacta toplanalım burda mesela ozlem ne dersın

MİRAY ......3
HAZEL......6
ANATOLYA...4
DENİZ...........5
YASE............5
RAMİZNUR.....2
BEN..............4
ESTEEM........3
NURBERRA....3
CANDAS.......2
Toplamda :37 OLDUK KIZLAR

candas turkce mealınden okuyorum bende.sende oyle okuyabılırsın

Tamam canım.Eğer regl olmazsam okuyup teslim ederim bende.

Arkadaşlar dualarınızda benim içinde ederseniz çok sevinirim.Ama benim öncelikli derdim eşime kavuşmak :KK43:(

Bu 3 cuma, sabah namazından sonra yusuf ve meryem suresi okunursa 3. cuma hamile kalınıyormuş diye okudum geçmişte.
Bu sadece hamilelik içinmi geçerli? Yoksa tüm niyetler için mi?

candas benım bır bılgım yok o konuda.ama meryem suresı hamıle kalmak ıcın okunuyor ya ondandır heralde.sende sabah namazından sonra hacet duası oku 100 defa.kısa bır dua zzten.denemekte fayda var

Hazelcim teşekkürler :)
Doğru ya meryem suresi onla ilgili :) Fakredemedim :)
Allah hepimizin niyetini kabul etsin inş.
AMa benimki 2 yıldır kabul olmadı :KK43:(

X