Haziran-Temmuz 2022 Aşılama Yaptıracaklar Buraya :):)

Sabah kan vericem aşılamanın 10. Günü çatlatma ignesinin 12.günü kaset testler negatif oldu daha 8.günde iğne etkisi kalmamıştır heralde artık uyuyamıyorum ya bir yanım diyor yok olmadı bir yanım da diyor belki oldu ne kadar karmaşık bir durum böyle bu sizde durumlar ne kaçıncı gündesiniz belirtiniz var mı
Canım bende 17 haziranda oldum, bel ağrım var birde dün gece şiddetli mide yanması ve ağrı ile uyandım.Onun dışında hiç belirtim yok.Doktor 12. Gün kan testi yapabilirsin ama dayanabilirsen 15. Gün daha net sonuç olur dedi.Hakkımızda hayırlısı 🤲

Kızlar aşılama öncesi doktorunuz idrara sıkışık olmanızı mı oneriyor yoksa mesanenin boş olmasını mı ? Buu konuda bilgisi olan var mı geçen ayki aşılamamda hic bilgi verilmedi yarin tekrar aşılamam var doktora soracağım ama sizinde fikrinizi almak istedim😊🌸
Doktorum bana idrara sıkışık ol dedi.Aşılama kanülünün daha rahat ilerlemesini sağlıyormuş canım.

Kızlar tam 36. saatte mi yapmak gerekir aşılamayı yoksa 36. saatten sonra mı?
Bana geçen ay tam 36. saat yaptılar pazartesi aksam 10da igne oldum carsamba sabah tam 10da aşılama gerçekleşti bu ay da aynısı oluyo dün aksam ignemi oldum yarin sabah 10da aşılama olucak 😊 aslında catlama daha uzunda surebiliyomus ama spermler zaten 3 gun canlı kaldığı icin icerde illa duruyolar 😁

Bana geçen ay tam 36. saat yaptılar pazartesi aksam 10da igne oldum carsamba sabah tam 10da aşılama gerçekleşti bu ay da aynısı oluyo dün aksam ignemi oldum yarin sabah 10da aşılama olucak 😊 aslında catlama daha uzunda surebiliyomus ama spermler zaten 3 gun canlı kaldığı icin icerde illa duruyolar 😁
Anladım kuzum bnde ilk defa yaptırmıstım olmadı smdi tekrardan başlıcaz inşallah. Acaba aşılama yaptırdıkca sans artıyormu

Anladım kuzum bnde ilk defa yaptırmıstım olmadı smdi tekrardan başlıcaz inşallah. Acaba aşılama yaptırdıkca sans artıyormu
Yani sanmıyorum çünlü aşılamanin zaten tutma yüzdesi düşük 🤷‍♀️ bende tup bebege gecebilmek icin yaptiriyorum 2 defa asilama zorunlugu var diye gerci 2 defa igneli aşılama yapilması gerekiyomus bana 2 aydır hap veriyolar bakalim bu ayda olmazsa iğne isticem 🤷‍♀️😁

Kızlar tam 36. saatte mi yapmak gerekir aşılamayı yoksa 36. saatten sonra mı?
Canım 36. Saatte aşılamayı yapıyorlar. Yumurta da 36.saatten sonra çatlıyor yani sperm ler içerse hazır bekliyor oluyor. Yımırt 36 ile 48 saat arasında çatlıyor.
Bana 2. Aşılamada doktorum yumurta çatlamasın bekledi öylr yapmıştı ilk aşılamam da da bakmadı lar çatlamış mı diye 36. Saatte yaptılar
Sonuç ikiside negatif.
Bu ay 3. Ve son aşılama mı olacağım

Aaaa bunu ilk defa duyuyorum 2 kere aşılama yaptırdım ikidindede mesenem boştu hemen tuvalete gitmeyin diye 🤣 bu ay 3. Aşılamam da dolu olsun bakalım
Şans getirsin inşallah🤲Aşılama sonrası doktorum bana sonda takıp mesaneyi boşalttı çok sıkışmıştım, benim gibi yapma 3 bardak falan su yeterli oluyormuş😂

Canım 36. Saatte aşılamayı yapıyorlar. Yumurta da 36.saatten sonra çatlıyor yani sperm ler içerse hazır bekliyor oluyor. Yımırt 36 ile 48 saat arasında çatlıyor.
Bana 2. Aşılamada doktorum yumurta çatlamasın bekledi öylr yapmıştı ilk aşılamam da da bakmadı lar çatlamış mı diye 36. Saatte yaptılar
Sonuç ikiside negatif.
Bu ay 3. Ve son aşılama mı olacağım
Saol canım yani farkeden bsey olmuyor. Sen devlet hastanesinde mi oluyorsun aşılama

Yani sanmıyorum çünlü aşılamanin zaten tutma yüzdesi düşük 🤷‍♀️ bende tup bebege gecebilmek icin yaptiriyorum 2 defa asilama zorunlugu var diye gerci 2 defa igneli aşılama yapilması gerekiyomus bana 2 aydır hap veriyolar bakalim bu ayda olmazsa iğne isticem 🤷‍♀️😁
Hapla 2 3 yumurta olup olgunlaşıyorsa acaba oyüzden mi gerek görmedi bilemedim canım. Ama iğne hapa göre yumurtalara daha yararlı mı onu bilmiyorum. Benim 1. Asılama olmadı 2. Asılamaya baslıcaktık dün doktor baktı ne görelim diğer aydan büyümeye devam eden yumurtalar varmış🥺 onların çatlaması lazımmış bu sekilde aşılama olmaz dedi bunay kendin dene dedi. Nasıl çatlıcak o yumurtalar ya bide boyutlarıda büyümüş yani kist olcak diye korkuyorum napıcagımı bilemedim..

Hapla 2 3 yumurta olup olgunlaşıyorsa acaba oyüzden mi gerek görmedi bilemedim canım. Ama iğne hapa göre yumurtalara daha yararlı mı onu bilmiyorum. Benim 1. Asılama olmadı 2. Asılamaya baslıcaktık dün doktor baktı ne görelim diğer aydan büyümeye devam eden yumurtalar varmış🥺 onların çatlaması lazımmış bu sekilde aşılama olmaz dedi bunay kendin dene dedi. Nasıl çatlıcak o yumurtalar ya bide boyutlarıda büyümüş yani kist olcak diye korkuyorum napıcagımı bilemedim..
Havuç ye kuzum bol bol 😊 havucun yumurta catlatma ozelligi var diye biliyorum

Saol canım yani farkeden bsey olmuyor. Sen devlet hastanesinde mi oluyorsun aşılama
Yok canım ben özelde yaptırdım tüm aşılamaları
Devlette hiç araştırmadım çalıştığım için de saatler de uyması gerek falan. Bide her devlet aşılama yapmıyor merkeze gitmek lazım ona da git gel yakıt masrafı özele denk geliyor zaten

T
İğnenin yumurtaları büyütme etkisi birkaç ay sürüyormuş canım iki arkadaşım aşılama sonrasındaki ay kendiliğinden hamile kalmıştı inş senin de öyle olur 🤲🏻🎈

Yok canım ben özelde yaptırdım tüm aşılamaları
Devlette hiç araştırmadım çalıştığım için de saatler de uyması gerek falan. Bide her devlet aşılama yapmıyor merkeze gitmek lazım ona da git gel yakıt masrafı özele denk geliyor zaten
aynen canım bnde özele yaptırıyorum devleti denerdim ama 1 yılım dolmadı az kaldı oyüzden yapmazlar diye özele gitmiştim. Birde dediğin gibi çalışıyorsan eğer devlet sıkıntı bn mesala iş çıkısı gidiyorum dr nöbetci oluyor kolay oluyor o açıdan

T

İğnenin yumurtaları büyütme etkisi birkaç ay sürüyormuş canım iki arkadaşım aşılama sonrasındaki ay kendiliğinden hamile kalmıştı inş senin de öyle olur 🤲🏻🎈
Valla kuzum hiç umudum yok Rabbim daha iyi bilir tabi hayırlısını versin ama dün 5 tane saydık ve boyutları büyüktü muhtemelen kist olcak.. Şuan adetim devam ediyor ve yumurtalar var düşün doktor hiç karnın ağrımıyor mu dedi bnde yok dedim adet ağrısı oluyor arada dedim oda adetliyim diye yani :KK70: Valla artık gülüyorum bu ay kendimi sağlıklı gıdalarla yürüyüş ve sporla bebek psikolojisini kafamdan atıp önüme bakıcam..

X