HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

9. Gün den selamlar 9 yıllık hayalim olan çift çizgiyi görmek bu sabah nasip oldu çok şükür fakat hic öyle hayal ettigim gibi çıldırmadım sevinemedim sanırım daha önce bi kaybım olduğu için yani simdi sadece cok şukur dedim sonra ins. Kan testi ve ilerde kalp atışlarına inşallah. Ilkkez böyle hissediyorum yaa içind e hiç coşku yok sadece hayal kırıklığı yaşama korkusu var galiba neyse babalar günü uğuru tuttu diyelim hadi günü yaklaşanlar test basina
coook tebrik ederim cnm.. benim de hep kimyasal gebelik oldugu icin seni cok iyi anliyorum amaaaa bu sefer insallah hersey güzel olacak :)

Minesuu Minesuu resim at kiz ben pozitif testler görmeyi cok seviyorum, hele ikinci cizgi cok silik olup görmeye calismak sonra pozitif oldugunu anlamak cok heyecanli oluyor :))) ayrıca da simdiden tebrik ederim güzel anne :)

Minesuu Minesuu resim at kiz ben pozitif testler görmeyi cok seviyorum, hele ikinci cizgi cok silik olup görmeye calismak sonra pozitif oldugunu anlamak cok heyecanli oluyor :))) ayrıca da simdiden tebrik ederim güzel anne :)
KIz kendim bile zor goruom.fotoda cikmaz ki canm sagol.cnm insallah yaniltmaz :))

Günaydın kızlar sayfayı en başından buyana gizli olarak takip ediyorum hatta bazı arkadaşları ovulasyon la takip sitesinden tanıyorum bu ay bende tüp bebek yaptırmaya karar verdim ve pazartesi günü 5. Gün embriyosu transfer edildi son üç gündür de idrarda gebelik testi yapıyorum:dua: şimdi size fotosunu atıyorum en üsttekini biraz önce yaptım

Eklentiler

• IMG_7315.JPG
    IMG_7315.JPG
    48,6 KB · Görüntüleme: 67
Günaydın kızlar sayfayı en başından buyana gizli olarak takip ediyorum hatta bazı arkadaşları ovulasyon la takip sitesinden tanıyorum bu ay bende tüp bebek yaptırmaya karar verdim ve pazartesi günü 5. Gün embriyosu transfer edildi son üç gündür de idrarda gebelik testi yapıyorum:dua: şimdi size fotosunu atıyorum en üsttekini biraz önce yaptım
A
Aaa resmen belli canim tebrik ederim insallah kucagina almak nasip olur cok guzel

Var cnm hadi insallah Guzel haberler alalim :rapci: senin ki kacinci gunden veri cikmaya basladi :halay:

X