HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Memorial guz
bende 27 yaşındayım ben eşimin morfoloji değerinden şüphelenıyorum sayı 260.000.000 hızı %46 ama morfoloji %1 . hep kendime odaklandım acaba bendemı birsey var diye üstelık morfoloji düzelmıyor neyse artık tüp bebekte tutar inş senın eşinin değeri nasıl?
Normal canım hatta sonuçlar gayet iyi. Bende benim yumurta kalitemden supheleniyorum o da yarin ortaya çıkacak. Ben ankara başkent Ünv. Hastanesinde tedavi goruyorum.

Memorial guz

Normal canım hatta sonuçlar gayet iyi. Bende benim yumurta kalitemden supheleniyorum o da yarin ortaya çıkacak. Ben ankara başkent Ünv. Hastanesinde tedavi goruyorum.
orda bir doktor var adi göğşen di sanırım iyi bir doktor diyorlar onamı yaptırıyorsun cnm. Haklısın yumurta kalıtesıde çok ömenlı ama bizim yaşımız genç , rezervemızıde iyi kalıtede iyidir diye düşünüyorum. Tabi 5.güne gidebilecekmı önmelı olan o inş tüm yumurtalrın 5. güne gider cnm .

Memorial guz

orda bir doktor var adi göğşen di sanırım iyi bir doktor diyorlar onamı yaptırıyorsun cnm. Haklısın yumurta kalıtesıde çok ömenlı ama bizim yaşımız genç , rezervemızıde iyi kalıtede iyidir diye düşünüyorum. Tabi 5.güne gidebilecekmı önmelı olan o inş tüm yumurtalrın 5. güne gider cnm .

Evet canım Prof Dr. Gogsen onalan. Memnunum canım ... bakalım kısmet bu hafta belli olacak . İYİ OLUR inşallah hersey

Sen nerden duydun canım doktor u acaba

Sen nerden duydun canım doktor u acaba
cnm topikte tanıdığım bir arkadaş göğşen hocada aşılama yaptırmıştı tuttu aşılama eğer aşılama tutmazsa tüp bebeğide orda yaptıracagım demişti. Sanırım tüp bebekte uygun fiyat idi

merhaba arkadaşlar tüp bebek yaptıracak olan arkadaşlara bol şanslar dilerim inş Rabbim hepinize nasip eder. Bende Temmuzda yaptıracagım kısmetse, şimdiden heyacanlıyım o yüzden sizi çok iyi anlıyorum . 3 senedir bende beklıyorum yaşım 27, ilk denemem olacak kısmetse amh yüksek çıktığı için dondurulmuş transfer olacagım .Şişli memorialde yaptıracagım aranızda benım gibi dondurulmuş transfer olan varmı? amh'ı yüksek olup kaç yumurta toplandı ohss oldunuzmu? doktorum ohss riskın var dedı

Aramiza hosgeldin canim.. sende o zaman @guneskaya0101 arkadasimizla temmuzda baslayacaksin.. Allah gönlünüze göre versin.. dilerim bu topikte herkes hamis kalir sagliklica..

Aramiza hosgeldin canim.. sende o zaman @guneskaya0101 arkadasimizla temmuzda baslayacaksin.. Allah gönlünüze göre versin.. dilerim bu topikte herkes hamis kalir sagliklica..
inş cnm tşk ederım güzel dileklerınız için sizin tecrübelerinizden faydalanmak istedım benım temmuzda başlıyor tedavim ama transferım ağustos yada eylülde olacak . Geç olsunda güç olmasın son zamanlarda hiç geçmiyor

Adige_ Adige_ canikom
Demek yarin dogumgünüsü ve opu., annenden gitmis.. ah ah.. hersey üst üste.. dilerim sonucun pozitif olurda hepsiiini unuturSun mutluluktan.. :KK200:
İnşallah inşallah canimmmmm. PembeHelvam PembeHelvam .... güzel haberleri pembe alacağız inşallah . Embriyolar oluşur. Yumurtalar kalıtesıde insallahhhh.. evet yarın doğum günüm. Tedavi ile geçen son doğum günü olur seneye bebeğim ile geçirir inşallah. Tabi buradaki herkes için dua ediyorum....
Kucaklariniz dolsun kizlaaarrr

cnm topikte tanıdığım bir arkadaş göğşen hocada aşılama yaptırmıştı tuttu aşılama eğer aşılama tutmazsa tüp bebeğide orda yaptıracagım demişti. Sanırım tüp bebekte uygun fiyat idi
5 bin 6 bin gibi canım ilaçlar ile beraber yarın ödeme yapacağız tam parayi öğrenmeden. Ama doktor bu fiyatlar arası size mal olur dedi . Benim raporsuz. İlaçları da kendim aldım pahali ilaclar

PembeHelvam PembeHelvam bende de ayaktayken kasıkta batmalar oluyor ama yatarken bir belirti yok. halen evdeyim genelde yatıyorum arada mutfaktaki işleri yapıyorum. senin nasıl geçiyor?

5 bin 6 bin gibi canım ilaçlar ile beraber yarın ödeme yapacağız tam parayi öğrenmeden. Ama doktor bu fiyatlar arası size mal olur dedi . Benim raporsuz. İlaçları da kendim aldım pahali ilaclar
cnm benım ilaçsız tüp bebek 6.400 ilaçlarda 1.500-2.000 toplam 8.000 civarı oluyor yane bende rapor çıkartmadım raporlu daha uygun oluyor tabi özellıkle ilaçları daha uyguna alıyorsun . Birde kalan embriyolarımı donduracagım onada ekstra 1.400 lira iistiyorlar . Maddi manevi emek harcıyoruz inş mükafatını alırız

cnm benım ilaçsız tüp bebek 6.400 ilaçlarda 1.500-2.000 toplam 8.000 civarı oluyor yane bende rapor çıkartmadım raporlu daha uygun oluyor tabi özellıkle ilaçları daha uyguna alıyorsun . Birde kalan embriyolarımı donduracagım onada ekstra 1.400 lira iistiyorlar . Maddi manevi emek harcıyoruz inş mükafatını alırız
Kesinlikle hem maddi hem manevi bir süreç bu... hemde sabrimizi siniyoruz.. sonu güzel olur inşallah. Bu yol emek veren herkesin yüzü güler umarım. Seninde...

PembeHelvam PembeHelvam bende de ayaktayken kasıkta batmalar oluyor ama yatarken bir belirti yok. halen evdeyim genelde yatıyorum arada mutfaktaki işleri yapıyorum. senin nasıl geçiyor?

Bendede öyle canim..
bende evin islerini ufaktan görüyorum yani hafifce olanlari.. fazla egilmemeye gayret gösteriyorum.. süpürge yapmiyorum ama..
Yatiom kalkiom dolaniom.. havada cok güzel.. yarin bi cikayim temiz havaya diyorum..

Aramiza hisgeldin canim..tedaviye baSladin mi? Ne durumdasin?

hoşbuldum canım canım evet tedavimizi olduk 8 haziranda transfer oldu 3. gün embriyosu 18 haziran test günüm

Evet sonradan gördüm canim.. yazdim senide listeye.. ilk test yapicaklarinin arasindasin.. :-) idrar testi yapmayi düsünüyormusun? :-) nasil geciyorgünlerin..

Bendede öyle canim..
bende evin islerini ufaktan görüyorum yani hafifce olanlari.. fazla egilmemeye gayret gösteriyorum.. süpürge yapmiyorum ama..
Yatiom kalkiom dolaniom.. havada cok güzel.. yarin bi cikayim temiz havaya diyorum..
Bana doktor iki gün duş yasak dedi ama artık koktum resmen:olamaz: bugün duş alsam diyorum, akşam 15 dakika yürürüm belki.

X