HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

yok cnm gayet rahatım ... sadece geçen hafta kanamam oldu o zaman endişelendım biraz ama geçti şükür iyiyz :)

Merhaba bana verebilir misiniz Mersin'de yaşıyorum ona gidip tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum lütfen çok önemli benim için

slm cnm nasılsın doğum yaptın mı? bu arada Rabbim nasip ederse benım de kızım olucak inş doktor %100 kız dedi
Salı yaptım canım, erken geldi minik kuzum
37+5 te doğdu, şimdi bol bol emzirmeye çalışıyorum

Senin kızına da koskocaman maşallah

Gözün aydın canım. Sezaryen olalı ne kadar oldu. Nasıl hissediyorsun. O eezerysn süreci nasil
Salı oldum canım
İlk 2 gün biraz sıkıntılı ama çabuk toparlandım
İlk başlarda omuzlara bıçak saplanır gibi ağrı oluyo, gaz çıkarınca geçiyo hepsi
Ayağa kalkmak çok zor oluyo ama şimdi çok çok iyiyim

Sezaryeni sevmedim ben, ağrı acı yok ama hissediyorsun bir şeyler yaptıklarını
Midem çok bulandı bir de benim operasyon sırasında

Ama cidden hiç geçmicek hep böyle hissetçek sanıyo insan ama çabuk toparlanılıyo

Arkadaslar merhaba poolimg yonteminde ilaclarin ve islemlerin maliyeti ile ilgili ortalama bir bilgi verebilir misiniz?
Altından kalkamayacağımız bir yola girmek istemiyoruz ama doktorumuz bu yontemi onerdi yumurtam az olduğu için.

Canım topiğim
Herkesler iyidir umarım

Selam canım nasılsın ? Bebeğin nasıl büyümüş olmalı annelik nasıl geçiyor
Allahım hayırlı evlat etsin
Bu sayfadaki büyün tedaviye başlayan hanımlar inşallah hepiniz hayırlı haberleri alırsınız allahım hepinize nasip etsin ve benim gibi gamişlerede allahım bir acazda hayırlısıyla dopum yapmayı nasip etsin inşallah

Ever canım 8.5 aylık oldu bile
Sen de hayırlısıyla kavuş kuzuna inşallah

Ever canım 8.5 aylık oldu bile
Sen de hayırlısıyla kavuş kuzuna inşallah
Terk edilmiş topic

Benim afacanlar çok şükür 1 yaşlarına girdiler bile.. Zamanında ne serüvenler yaşadık bu topikte.. Tüp bebek tedavisi, sonra hamilelik, sonra doğum.. Allahım isteyen herkese nasip etsin.. Bu topik bana çoookk kıymetli dostlar kazandırdı, günlük hayatta her gün görüşüp haber almayınca birbirimizi merak ettiğimiz dostluklar.. Önemi büyük yani

Pozitif oranı çok yüksek bir topiktik, burada tedavi görenler kimbilir hangi çatının altında bebek ağlamalarıyla uğraşıyor

Herkese merhaba ilk yazdigim topik burda ne gunler gecirdik guzel dostluklar kurduk simdi cogunuz bebeklerinizle ilgileniyorsunuz belki buraya bile girdmiyorsunuzdur bende cok zor gunler gecirdim ameliyatlar falan derken o gunden bugune koskoca yillar gecti ve ben 3.tup bebekte hamileyim simdi allahin izniyle bi kizim olacak rabbim isteyen dileyen herkese bu duyguyu nasip etsin hepinize burdan kocaman SEVGİLER GONDERİYORUM....

Ah güzel topiğim. Neler paylaştık? Siz şanslıydınız evladınıza kavuştunuz. Ben hamileliğimde 5,5 aylıkken cennet kuşu sahibi oldum. İnşallah orada büyütürüm oğlumu. Sizinkiler çok iyidir inşallah. 3 yaşına girecekler nerdeyse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…