HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canım
Ben jel kullanmıyorum sadece günde üç tane fitil o kadar
Hemşir yapacak birşey yok iki gün geçsin anlayacapız dedi ama yok yok adet olmaya başlıyorum zaten belim de ağrıyo şaşkınım
Canım ben de kanama şikayetiyle gittim. 9. Gündü transferin. Bhcg istendi. Hamile olduğumu öğrendim. İnşallah sen de öğrenirsin. Ama sıkıntı bitmedi benim. Kanama devam ediyor.

Canım ben de kanama şikayetiyle gittim. 9. Gündü transferin. Bhcg istendi. Hamile olduğumu öğrendim. İnşallah sen de öğrenirsin. Ama sıkıntı bitmedi benim. Kanama devam ediyor.

canım kırmızı kanama mı yoksa kahveye döndü mü
bana doktorum dün 12. hafta sonuna kadar kırmızı kanaması olan hastam vardı gayet sağlıklı devam etti gebeliği dedi

canım kırmızı kanama mı yoksa kahveye döndü mü
bana doktorum dün 12. hafta sonuna kadar kırmızı kanaması olan hastam vardı gayet sağlıklı devam etti gebeliği dedi

Canım pembe pembe damlamıştı wc ye
Günlük pet koydum oda hafif lekelenmiş
Sabah oldu sonra bişiy yok
Sadece belim çok ağrıyo ve regli olucakmışım gibi kasıkda ara ara baskı var
İşteydim şimdi eve geldim ayaklarımın altına yastık koydum uzanıyorum yarın 9. Gün sabah kanda bakturıczm tabi bu lekelenme regli kanamasına dönmese inşallah
Sen hamilesin lütfen dua et benim ilk tüp bebek ve arkada dondurulmuş yok

canım benim, acele edip kendini yok yere strese soktun
şuan sen zaten ilaç fitil vs kullanırken adet olamazsın, eğer bebek tutmadıysa bile o ilaçları kesince adet olabilirsin
adeti kafandan at lütfen, o belirtiler gebelik belirtisi aynı zamanda
yerleşme kanaması olabilir, içerde kanama alanı oluşmuş olabilir, sen öncelikle uzan hiçbir iş yapma
her şey güzel olacak inşallah

Hemşireye bilgi verdim bu gün 8. Gün ama pembe pembe damlalar geldi günlük pet hafif lekelendi diye
Beni merkeze çağırırlar yada git kan ver derler diye ama şuan için 10. Günü bekleyeceğiz bu lekelenmeyi sebebini o zaman anlayacağız takip edicez dedi
Ama ben beklemiyicem yarın 9. Gün sabahtan kanda baktırıcam yerleşmemi yoksa allah korusun reglimi yoksa allah korusun düşme tehlikesi nedir ne değildir anlıyıcam sen şimdi hamilemisin ?
Kaçıncı hafta halamı kanaman oluyor neden peki açıklama yapmıyormu dr ?

Arkadaşlar elinde puregon 300 kalan varsa acele bir şekilde almak isterim

Çok teşekkür ederim canım çok sağol
İnşallah inan tecrübesizlikten sitres oldum korktum açıkcası
Hayırlısı inşallah

Çok teşekkür ederim canım çok sağol
İnşallah inan tecrübesizlikten sitres oldum korktum açıkcası
Hayırlısı inşallah
Kesin tutunma kanaması canım meraklanma 8 yada 9.gün gelen damla şeklindeki kandan korkma demişti hemşirem bilgi kağıdında da yazıyor keşke bende de öyle bi belirti olsa tedirgin olma yat dinlen bebis in seninle

Kesin tutunma kanaması canım meraklanma 8 yada 9.gün gelen damla şeklindeki kandan korkma demişti hemşirem bilgi kağıdında da yazıyor keşke bende de öyle bi belirti olsa tedirgin olma yat dinlen bebis in seninle

Öylemi dersin inşallah canım inşallah
allahım bütün isteyenlere içinde de bizlerede nasip etsin
Ne zormuş bu durumlar koktum
İnşallah bebeğim benimledir
Benim bilgi formunda bu tarz yazı yok
Bide ilk tüp bebek arkada donmuş embriyom da yok onun için daha çok endişe ettim

Merhaba kızlar bnde tüp bebek tedavisine başlıyorum. Allah herkesi o çok istediği yavrularına kavuştursun

Merhaba canlar
dün bu saatlerde pembe pembe damlalar akşam ve gece kahve rengi akıntıya döndü sanki kan parçaları kalmış kahve rengine dönmüş gibi hemşirem hala yarını bekle diyor çok sinirlendim tamam 10. Gün bakılacak kanda ama 9. Gün varsa çıkmazmı bu kahve rengi akıntıyada cvp veremiyor neyin nesi birşey demiyor çıldırıcam
Birazdan gidip en yakın hastanede kanda baktırıcam lütfen dua edin çok korkuyorum

Naptın canım verdin mi kan çok merak ettim seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…