HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Cnmmm hamilesiiinnnn tebrikkk ederimmm gozun aydin cok sevindim

Cnm sen ne yaptin takip edemedim ne durumdasin transfer oldun mu ?

merhaba güneş. ben 38 yaşındayım. bu hafta içinde regl olacağım bu ay tekrar denemeye karra verdik. sadece inir kürüyle süt buharı bilmemneyle olmuyor. ya koç üniversitesi hastanesine gideceğim yada Mustafa Acet diye bir dr önerdi arkadaşım yada ona gideyim diyorum. sürekli dua edip olacağına inanmak istiyorum. cidden çok gerici bir durum. Allahtan ümit kesilmez diyoruz

Canim onecrlkle ben incor kuru bilmem ne sut buhari falan yapmadim benim tup bebek doktorum bana yumurta kalitesi icin vitaminler,dhea ki bu ilaci herkes biliyor ve duzenli beslenme olabildigince organik beslenme protein tuketmek stresten uzak hergun yuruyus ceviz badem kuru incir ari sutu ve diger baska zamanlarda polen bal ari sutu karsimi bunlari kullandim ben azmettim sabrettim 3.5 ay kullandim ve doktorumun her dedigini birebir uyguladim bu sekilde oldu yani bilmem neyle olmadi bilmem anlatabildimmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…