HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

benimde ilk tedavimde rezerv azligimi dahi bilmiyordum tedaviye baslarken ogrendim ve hic bir vitamin takviye almadan direk tedaviye basladim tek yumurta olustu transfer falan negatif aldim nerkez degistirdim doktorumdanda cok memnunum subat ayinda bana vitaminler kurler ilaclar dengeli beslenmeyle ilgili bi cok sey onerdi 3.5 ay kullandim herseye dikkat ettim rabbime binlerce sukur şifasini gosterdi suan 2 tane dondurulmusum var bu arada 7 yumurta toplandi insallah senin ilk tedavinde olumlu olur lakin olmazsa arastir destekleyici seyler kullan ondan sonra tedaviye basla
arkadaşım neler kullandın söyleyebilir misin sakıncası yoksa? bende omepa q10 arı sütü çam balı ve her gün yumurta süt peynir haftada 3 kez balık tüketmeye özen gösteriyroum. seninde önerebileceğin şeyler var mı?

çok heyecanlıyım
eşim yarın 2 günlük seyahate çıkıyo, ctesi öğleden sonra gelecek
sabah kan vericem ama sonucu onla almaya gidicem, kendim bakmaya da cesaretim yok :skandal:
ay hiçbir şeye cesaretim yok resmen :KK53:
ben ilk deneme de kendim sonuca bakmak istemiştim.
içime de doğmustu olumsuz olacagı son bı kaç gün.
nitekim ilk ben öğrendim.
ve ben esime soyledim
OLMADI diye :KK43:

Bacim tirnagin varsa basini kasiycan :-)

bi tek ben miyim ayol mutfağa giremeyen, girdikçe kaçası gelen o_O

kocamla öğreneyim her ne ise diyorum, duygusala bağladım bu aralar biraz
bi de negatif ise tek karşılamak istemiyom :cry:

ben de aynısını yapmıştım canım hastaneye beraber gidip kan vermiştik sonra bi kahvaltı yaptık bi saatte çıktı sonuç.. Bu defa sonucu tek başıma almaya cesaretim yoktu. Sonucu görünce poziitiiiffff diye gözümden yaşlar fırlayarak böğüre böğüre kocama sarılmıştım o da ağlamaya başlamıştı ayy duygulandım düşününce :KK200:

Amin amin. Dua mi beddua mi anlamadım ama neyse:halay::halay:

dua tabiki dua :emir_bebek::emir_bebek::-):rolleyes::KK36::KK71:

Ayyy yine heyecan basladi yaaaa..

Adige_ Adige_ cerkez güzelin opusu.. allahim insallah kaliteli yumoslarin olup hepsi sagliklica döllenir..

Veee sahalarin test gününün sabirla bekleyen hatunu

_meLinDa_ _meLinDa_ ve bir günü daha devirdik... safak 2 ...

Veeee sabirla dua ilen beklenen @sinkar B Bluemoon78 @utopian gunes0101 gunes0101
@ilsas 'nin bebitolari....

DUA DUA DUA... bu yolda olan hepinize dua ediyoruz ....
PembeHelvam PembeHelvam ben de hafta sonu reglimi bekliyorum ve yeni tedaviye start veriyorum gebişlerin çok duasına ihtiyacımız olucak

bi tek ben miyim ayol mutfağa giremeyen, girdikçe kaçası gelen o_O

ben de aynısını yapmıştım canım hastaneye beraber gidip kan vermiştik sonra bi kahvaltı yaptık bi saatte çıktı sonuç.. Bu defa sonucu tek başıma almaya cesaretim yoktu. Sonucu görünce poziitiiiffff diye gözümden yaşlar fırlayarak böğüre böğüre kocama sarılmıştım o da ağlamaya başlamıştı ayy duygulandım düşününce :KK200:

dua tabiki dua :emir_bebek::emir_bebek::-):rolleyes::KK36::KK71:
ayhhh heves yaptım bak şimdi. benim eşimde ağlar mı ki :) ne hisseder ki

sanki hamile kaldı da hayal kuruyom :/+

ayhhh heves yaptım bak şimdi. benim eşimde ağlar mı ki :) ne hisseder ki

sanki hamile kaldı da hayal kuruyom :/+

hadi inşallah olacak olacak olacak :KK73:

bak test günün ana hastaneye git kanını ver sonra kadın doğum binasına geç o girişteki cafede oturun eşinle bi kahvaltı yapın, sürekli telefonundan sonucun çıkıp çıkmadığını kontrol et sayfayı yenileyip dur.. ardından da pozitifi gör ve eşine sarıl. tüm cafe size anlamsız gözlerle boş boş baksın :KK71:

hayalini kur ve olacağına inan:dua::emir_bebek:

bak test günün ana hastaneye git kanını ver sonra kadın doğum binasına geç o girişteki cafede oturun eşinle bi kahvaltı yapın, sürekli telefonundan sonucun çıkıp çıkmadığını kontrol et sayfayı yenileyip dur.. ardından da pozitifi gör ve eşine sarıl. tüm cafe size anlamsız gözlerle boş boş baksın :KK71:

BENİM TAKTİK DİYOSUN :)
Eşim gelir mi gelebilir mi bilemiyorum. o çok yoğun ... bakacaz artık nasip...

ankaraya taşının :KK70:

valla canım zor oluyor. her gün dışarda dışarda nereye kadar.. mutfağa giresim gelmiyor yapamıyorum yemek filan..

ahh ahh Dmrz Dmrz ankarada yaşıyo olsaydı gidip kamp kuracaktım evine :KK70: ya da bak taşınıyormuş kendime komşu alacaktım o da olmadı :KK70:
Hahaha ay Ne güzel olurdu komşu olsak valla benim az pişirmemde Yok zaten sizede bizede yeterdi :) hem ne güzel sende ikizler bende ikizler beraber büyütür giderdik :halay: bide seninkiler iki erkek benimkiler iki kız hahahah :KK53:

eheheh :) lokantaları zengin ediyorsun desene :)

girersin girersin zamanla mutfaga.

eşinde yemekten anlamıyor ya da üşeniyor olmalı?

:)

bi komşu şart sana :)

şöyle nur yüzlü, iyiliksever, merhametli, işi gücü pasta börek açmak olan komşu yok mu?
İşte o komşu benim :KK70: pasta börek değil ama çeşit çeşit yemek yaparım ama taşınması lazım @jeliboni nin

BENİM TAKTİK DİYOSUN :)
Eşim gelir mi gelebilir mi bilemiyorum. o çok yoğun ... bakacaz artık nasip...

eğer 3. gün transfer olursa cumaya geliyor test günü. MÜBAREK GÜN :)

oh ne güzel hadi bakalım başkentte genelde 3.gün transferi yapıyorlar, cumaya gelen 10. gün mü 12. gün mü?
Hahaha ay Ne güzel olurdu komşu olsak valla benim az pişirmemde Yok zaten sizede bizede yeterdi :) hem ne güzel sende ikizler bende ikizler beraber büyütür giderdik :halay: bide seninkiler iki erkek benimkiler iki kız hahahah :KK53:

ayyyy düşüncesi bile güzel geldi valla :) Doğru düzgün bi komşum yok çok eğlenceli olurdu senle komşu olmak :KK70: bu gidişle aynı günlerde doğurcaz zaten, afacanlar çetesini kurardık hemen sitede :KK70: :KK70:

arkadaşım neler kullandın söyleyebilir misin sakıncası yoksa? bende omepa q10 arı sütü çam balı ve her gün yumurta süt peynir haftada 3 kez balık tüketmeye özen gösteriyroum. seninde önerebileceğin şeyler var mı?
Merhaba canim sen daha once ozelden bana yazmistin sana bende tek tek herseyi anlatip yazmistim sanirim unutmussun; )bi bak msjlarina

oh ne güzel hadi bakalım başkentte genelde 3.gün transferi yapıyorlar, cumaya gelen 10. gün mü 12. gün mü?

ayyyy düşüncesi bile güzel geldi valla :) Doğru düzgün bi komşum yok çok eğlenceli olurdu senle komşu olmak :KK70: bu gidişle aynı günlerde doğurcaz zaten, afacanlar çetesini kurardık hemen sitede :KK70: :KK70:
12. Gün cuma cnm

X