HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

jeliboni jeliboni canım sen şu leacutman mi ne . İğne var ya . 5 eşit parçaya bölünup yapılan. Ondan verdi bana da.... onu aynı şiringa ile mi uyguluyorsün. 5 kere de.
Evet canım leucisit gibi bi iğne, ben koyu renk bi ojeyle 5e bölmüştüm iğneyi öyle pratik olmuştu. Tek bi iğneyi 5 kere kullanıyorsun, inşallah hamile kalınca da bi müddet kullanmaya devam etceksin :)
Ohss olmamak için de bol bol su içmek gerekiyordu demi canım. ..
Evet bol bol su.. Yarın hayırlı uğurlu haberler al inşallah bizi de sevindir :))

Evet canım leucisit gibi bi iğne, ben koyu renk bi ojeyle 5e bölmüştüm iğneyi öyle pratik olmuştu. Tek bi iğneyi 5 kere kullanıyorsun, inşallah hamile kalınca da bi müddet kullanmaya devam etceksin :)

Evet bol bol su.. Yarın hayırlı uğurlu haberler al inşallah bizi de sevindir :))
Aminnnn Aminnnn inşallah canım yaaa. Oje iyi fikir. Ben de öyle yapıyım. Akıllı kadin

Adige_ Adige_ huuu haber yok mu aramışlardır bu saate kadar? kaç tane minnoş olmuş durumları neymiş aydınlat bizii

Dmrz Dmrz senin tek yumurta çift yumurta kesinleşti mi durum ne canım?

Adige_ Adige_ huuu haber yok mu aramışlardır bu saate kadar? kaç tane minnoş olmuş durumları neymiş aydınlat bizii

Dmrz Dmrz senin tek yumurta çift yumurta kesinleşti mi durum ne canım?
Yok canım kesinleşmesi iki plesanta ayrı göremiyorlar ama ikidir diyorlar şimdilik o sorun yok stres yapma kendine diyorlar bende saldım gitti hakkımızda hayırlısı neyse o olsun diyorum

Yok canım kesinleşmesi iki plesanta ayrı göremiyorlar ama ikidir diyorlar şimdilik o sorun yok stres yapma kendine diyorlar bende saldım gitti hakkımızda hayırlısı neyse o olsun diyorum
Olsun canım sağlıklı olsunlar da gerisi mühim değil :) hayırlısı olsun..
pazar transferim var canımmmm
:halay::halay::KK49::KK73::rolleyes::KK71:
Nazar deger diye kac tane minnos oldugunu soylemiyor canim bende sormustum soylemedi :KK48:
Ahhaha olsun canım ben de ilk 3 ayım bitene kadar kimseye söylemedim hamile olduğumu:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

X