HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

ay canım sürekli yüzyüze duruyorlar birbirlerine sarılmaya çalışıyorlar. Yan yana geçemediler bi türlü :)
altlı üstlü duruyorlar yani..

seninkiler ne durumda?

Benimki biri bas asagiya diger yukariya idi.. tabi suanda nasillar bilmiyom.. :) yer müsait oldugundan ve kücük olmalari hasabiyle dönerler herhalde daha cok :) hareket hissediyormusun? Benimkiler sanki bazen bi yere toplaniomus gibi oluyo.. gerci tam tekme hissetmek icin coooook erken 18den sonra.. fakat ikizlerde daha erken olabiliomus.. hayirlisi bakalim.. randevun ne zaman?

Uzanırken sağa dönünce sağa toplanıyorlar sola dönünce sola toplanıyorlar canım nerede olduklarını genelde hissedebiliyorum ama dediğin gibi tekme filan hissetmiyorum daha. Göbeğimde bazen bi seyirti oluyor ama emin olamıyorum çünkü daha yukarı kısım seyiriyor bebekler daha göbek deliğinin altında. Randevum dündü, diğeri de 26sında. İki haftada bi kontrole gidiyorum. Senin ne kadarda bi randevun?

Benimde 3 haftada bir ama bundan sonra sanirim doktorum 2ye düsürür.. genelde o bana soruyo ne zaman gelmek istersin diye :) o yüzden benden insallah artik 2 haftada bir giderim nasip olursa..

Benimde 3 haftada bir ama bundan sonra sanirim doktorum 2ye düsürür.. genelde o bana soruyo ne zaman gelmek istersin diye :) o yüzden benden insallah artik 2 haftada bir giderim nasip olursa..
bi arkadaşım var eşi kadın doğum doktoru. Arkadaşım hamile kaldığında her akşam gidip bebeğe bakıyordı birlikte ultrasonla benim öyle imkanım olsa ben de giderim iki haftada bile öyle çok özlüyorum ki zaman geçmiyor..

Oda iyimis ya..
Yok ki kadin doktoru olan bi arkadasim
Her hamileye lazim eve bi ultrason
Senin tosbikler dün iyilermiydi? Ultrason fotosu varsa atsana kizzz.. bi göre ikizleri yan yana

Oda iyimis ya..
Yok ki kadin doktoru olan bi arkadasim
Her hamileye lazim eve bi ultrason
Senin tosbikler dün iyilermiydi? Ultrason fotosu varsa atsana kizzz.. bi göre ikizleri yan yana
canım şu güne kadar iki kardeşin yanyana fotosunu alamadık hala. doktor hep tek tek veriyor, çocukları şekilden şekile sokuyoruz muayenede ama bi türlü aynı karede yakalayamadık, yüzyüze yattıkları için olmuyor. yan yana yatsalar belki poz verebilirler :)

ben de günlüklerine koymak için istiyorum ama dert oldu valla alamadım bi türlü yanyana fotoğraf.. Dün iyilerdi çok şükür, Allahım esirgesin korusun yavrularımızı

bu arada eşimin bi kadın doğumcu arkadaşı var, eğer çok özlersek randevu filan almadan gidip görüp geliyoruz bebekleri, sağolsun gece gündüz gelebilirsiniz dedi, çok da suistimal etmeden gidip geliyoruz :)

Amin canim rabbim daimamsaglik versin..
tek plasentaydi senin dimi? Zar olusmusmuydu aralarinda? Son dönem takipte olamadim pekte..

Ohh ne güzel öyle doktor arkadas bizede lazim.. yolla banada

Amin canim rabbim daimamsaglik versin..
tek plasentaydi senin dimi? Zar olusmusmuydu aralarinda? Son dönem takipte olamadim pekte..

Ohh ne güzel öyle doktor arkadas bizede lazim.. yolla banada
Evet canım tek plasenta ama çok Şükür aralarında zar var monokoryonik diamniyotik ikizler. Tek plasentadan beslendikleri için biri diğerinden daha obur, gelişimi daha önde. Kardeşinden çok yiyor :)

Selam kızlar..Ben de geldim.Bugün cinsiyetini öğrendik,erkek büyük ihtimalle...Benim gebelik de biraz sıkıntılı gidiyor ama çok şükür diyelim..Bugünkü kontrolümde servikal uzunluk kısa (24 mm)ölçüldü.Yarın rahim ağzıma dikiş atılacak dualarınızı bekliyorum..
PembeHelvam jeliboni sizler nasılsınız?

Hahaha bizimde görüntüleme uzmanı bi arkadaşımız var arada dayanamayıp ona gidiyoruz ay utanıyorum adamdan kovacak bigün bizi diye onada diyorum ay bi doğursanda kurtulsam diyosundur sen şimdi diye

Canim benim.. insallah hayirlisiyla atlatirsin.. Allah yardimcin olsun.. bu sene erkek senesimi ki? Sag salim kucagina al yavrunu insallah vakitlice.. yaz bize yarin durumunu olur mu.. dualarimiz seninle güzel anne..

Evet canım tek plasenta ama çok Şükür aralarında zar var monokoryonik diamniyotik ikizler. Tek plasentadan beslendikleri için biri diğerinden daha obur, gelişimi daha önde. Kardeşinden çok yiyor :)

Zarin olmasi cok iyi canim.. saglikla gelsin tosbislerimizin hepsi.. genelde citir olan sonradan dombiliyi solluyo

Canım hayırlısıyla atlat gel operasyonu inşallah, yavrumuzun iyiliği için her şey.. gebeliğin başında böyle bi operasyon olması daha güvenli diye biliyorum, ilerleyen zamanlarda rahat edersin. Bizi haberdar et gelişmelerden
Hahaha bizimde görüntüleme uzmanı bi arkadaşımız var arada dayanamayıp ona gidiyoruz ay utanıyorum adamdan kovacak bigün bizi diye onada diyorum ay bi doğursanda kurtulsam diyosundur sen şimdi diye
Evet böyle arkadaşlar iyi oluyor gerçekten
Zarin olmasi cok iyi canim.. saglikla gelsin tosbislerimizin hepsi.. genelde citir olan sonradan dombiliyi solluyo
Aman sağlıklı olsunlar da gerisi mühim değil canım :)

Canim benim.. insallah hayirlisiyla atlatirsin.. Allah yardimcin olsun.. bu sene erkek senesimi ki? Sag salim kucagina al yavrunu insallah vakitlice.. yaz bize yarin durumunu olur mu.. dualarimiz seninle güzel anne..
Evet canim sanirim bu yil erkek senesi gorumcemde dun dogum yapti erkek oldu bi kac kisininde oyle duyduklarim hayirlisi

S sinkar yarın test günün
heyecan ne alemde? ben hiçbir şey hissedemiyorum ya, o testi nasıl yapçam korkudan hiç bilmiyorum
cnm çok heyacanlıyım transferden sonra 4-5 gün bende pek birsey hissetmıyorrdum zaman yaklaştıkça heyacanda artıyor tabi :) sakın korkma negatif çıksada üzülmeyelım Allaha şükür dondurulmuş embriyolarımız var nasip olucak birgün elbette

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…