HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

jeliboni jeliboni salı büyük ihtimal opu var. Şu an e2 değeri 475. Geçen tedaviye göre düşük geldi bana . Ama yumurtalar 14 , 13 mm çıvari. Dün 11 mm olan yumurta bugün 14 olmuş :eek:

ohh harika haber :halay: Tedaviye gayet güzel cevap veriyor vücudun işte canım daha ne olsun :halay:

çok sevindim bakalım bu defa kaç yumoş çıkacak :emir_bebek:

Banada kız diyordu Çin takvimi ve büyük ihtimalle kızçelerim olacak :)
evet genelde tutuyormuş canım etrafımdan da öyle duyuyorum :)

canım yarın kan verecegım :) hem nem çarşamba akşamı idrar testi yaptım malesef hayalet çizgi dahı göremedım biraz moralım bozuldu açıkcası :)
En saglami zaten kan... cogu kiside idrara gecmiyo bile hcg.. benim arkadasim mesela 9. gün idrar testi yapti negatifti.. mahfoldu agladi cok.. 10. gün formalite icabi kan vereyim dedi.. degeri 300 cikti düsün :KK57: insallah yarin sende 3rakamli bi sayi alirsin eline.. özele ver ama ya devlet uzun sürüyo dayanamam ben :KK70:

canım ne iyi ettin yazmakla ben ikinci denememide yaptım malesef negatif oldu şimdi dinlenme sürecindeyim iki denemede dondurulmuşum yok herşey sil baştan olacak

Canim sabirlar diliyorum öncelikle.. üzülme demicem.. üzülüyor insan... Allah yardimcin olsun.. insallah bekleme sürecinde vücudun bigüzel dinlenir ve bir dahaki tedavinde pozitif aonuc alirsin insallah.. bu yolda pes etmek yok biliyorsun... bizim bebeler nazli... illa böyle kosucaz peslerinden.. donmusun varmi? Yoksa sifirdan mi baslamayi düünüyorsun?

En saglami zaten kan... cogu kiside idrara gecmiyo bile hcg.. benim arkadasim mesela 9. gün idrar testi yapti negatifti.. mahfoldu agladi cok.. 10. gün formalite icabi kan vereyim dedi.. degeri 300 cikti düsün :KK57: insallah yarin sende 3rakamli bi sayi alirsin eline.. özele ver ama ya devlet uzun sürüyo dayanamam ben :KK70:
bende üzüldüm arkadaşlar zaten hamile olsan da o kadar erken idrale geçmez dediler tesellı ettiler... bir arkadaş sabah 9 da kan verdi saat 2 de belli oldu devletde ... bizim orda bir tıp merkezi var 1 saatde çıkarıyor oraya gidecegım :)

bende üzüldüm arkadaşlar zaten hamile olsan da o kadar erken idrale geçmez dediler tesellı ettiler... bir arkadaş sabah 9 da kan verdi saat 2 de belli oldu devletde ... bizim orda bir tıp merkezi var 1 saatde çıkarıyor oraya gidecegım :)
Heh oraya git sen..:KK31: sabah kacta gidicen seni takip edicemde.. :KK70:dakik yaz buraya :KK70:

X