HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

oyy buralar nasıl şenlenmiş, ev sahibesi gelmiş hoşgelmiş PembeHelvam PembeHelvam :KK36:

bu topiğin bendeki yeri ayrı valla kızlar tekrar şenlendiğimize pek bi sevindim :KK37:

benimkiler çookk edepsizler teyzesi, daha 10+2'deydik açıp açıp pipilerini gösterdiler bize :-)

her kontrolde doktor bebeğin boyunu ölçerken yakında pipisini de ölçmeye başlayacak bu gidişle :KK57:

ultrasonu karnıma tuttukları an pipiyi dayıyorlar gözümüze :KK70: :KK70:

hayırlı uğurlu olsun canım çooooooook sevindim :KK200:

tek kese görününce ikiz olmaz sanma sakın, benim de tek kese göründü ama kalp atışı duymaya gittiğimizde iki tane pıt pıt duyduk :nazar: içerde bölünmüş tek yumurta ikizi olmuş sıpalarım :emir_bebek::emir_bebek:

Adige_ Adige_ tedavi nasıl gidiyo heyecan var mıııı? :halay:
şimdi geldim hastaneden canım hersey yolunda çok şükür. gÖĞşen bey yogundu bugun. centrum tup bebek merkezinden oranın doktorları bi hasta göndermiş.
kızcağız 20 yasında 2 transfer yapılmış. ikisi de tutmus. biri de ustelik ikiz olmus yanı 3 bebek var karnında.
göğşen beye yollamışlar birini alacakmış. yogun ve stresliydi bugun. ama benlik bı sıkıntı yok :)

Vallahi hep beraber sohbet ettiğimiz bir yerden hiçbir açıklama yapmadan herkes çatır çatır terki diyar yapınca,önemsenmediğimizi düşündük bazı arkadaşlarla. O yüzden de buralara bir daha uğramadık diyelim.. kısmet :)
esomesom esomesom haklısın bir anda kesildi msj lar. Herkese merhaba negatifi aldıktan sonra eylüle kadar bekliyceğimi yazmıştım eylül geldi reglimi bekliyorum ay sonuna doğru tekrar tedaviye başlıyorum inşallah, hamiş arkadaşlarım heyecanlı bekleyiş günleriniz çok güzel geçsin bizlerde en kısa sürede o günleri görelim, tedaviye yeni başlayacak arkadaşlarıma ve bana bol şans

esomesom esomesom haklısın bir anda kesildi msj lar. Herkese merhaba negatifi aldıktan sonra eylüle kadar bekliyceğimi yazmıştım eylül geldi reglimi bekliyorum ay sonuna doğru tekrar tedaviye başlıyorum inşallah, hamiş arkadaşlarım heyecanlı bekleyiş günleriniz çok güzel geçsin bizlerde en kısa sürede o günleri görelim, tedaviye yeni başlayacak arkadaşlarıma ve bana bol şans

Yeniden geldik :KK66: motive etmeye bolca dua etmeye
Devam.. üstelik hamile duasi alicaksiniz insallah... inaniyorum ve dua ediyorum bu topikteki herkes hamis kalsinnnnnnn... aaaamin

şimdi geldim hastaneden canım hersey yolunda çok şükür. gÖĞşen bey yogundu bugun. centrum tup bebek merkezinden oranın doktorları bi hasta göndermiş.
kızcağız 20 yasında 2 transfer yapılmış. ikisi de tutmus. biri de ustelik ikiz olmus yanı 3 bebek var karnında.
göğşen beye yollamışlar birini alacakmış. yogun ve stresliydi bugun. ama benlik bı sıkıntı yok :)
Allah kolaylık versin o kıza, hangisine nasıl kıyabilir ki insan. çok zor bi karar ve zor bi süreç. hem de birinin kalbine zehir enjekte ederken diğer bebekler de riske girebiliyormuş bazen.. keşke hiçbirine kıymasa da doğursa yavrularını..
senin e2 tekrar kontrol edildi mi canım?
bu arada dün göğşen hocayla karşılaştık hastane çıkışı, hiç pas vermedi bize çok soğuk davrandı. Takibini bıraktığım için resmen gönül koymuş :KK43:

jeliboni jeliboni ayyyy pek bi güldüm canim edepsiz ikizlerine :KK70::KK70::KK70: yerim onlari...
isim düsündünüz mü? Nasil geciyor hamileligin?

iisim hiç düşünmedik canım niye bilmiyorum doğru isim karşıma çıkınca hissederim gibime geliyor.. Hamilelik çok şükür iyi, ama şimdiden en ufak bi yorulmada nefes nefese kalmaya başladım. Dersler başlayınca nasıl ayakta o kadar saat ders anlatıcam hiç bilmiyorum... senin bebişler ne alemde senin hamilelik nasıl gidiyor? tam olarak kaç haftalık oldunuz şimdi?

Allah kolaylık versin o kıza, hangisine nasıl kıyabilir ki insan. çok zor bi karar ve zor bi süreç. hem de birinin kalbine zehir enjekte ederken diğer bebekler de riske girebiliyormuş bazen.. keşke hiçbirine kıymasa da doğursa yavrularını..
senin e2 tekrar kontrol edildi mi canım?
bu arada dün göğşen hocayla karşılaştık hastane çıkışı, hiç pas vermedi bize çok soğuk davrandı. Takibini bıraktığım için resmen gönül koymuş :KK43:

iisim hiç düşünmedik canım niye bilmiyorum doğru isim karşıma çıkınca hissederim gibime geliyor.. Hamilelik çok şükür iyi, ama şimdiden en ufak bi yorulmada nefes nefese kalmaya başladım. Dersler başlayınca nasıl ayakta o kadar saat ders anlatıcam hiç bilmiyorum... senin bebişler ne alemde senin hamilelik nasıl gidiyor? tam olarak kaç haftalık oldunuz şimdi?
aaaaa ne diyosun valla mı ?
niye öyle yaptı ki....
başka bir şeye kızmıstır belki. ya da gönül mü koydu acaba... kim yapıo takibini. yukarıdan bi doktor mu.

e2 262 olmuş canım

aaaaa ne diyosun valla mı ?
niye öyle yaptı ki....
başka bir şeye kızmıstır belki. ya da gönül mü koydu acaba... kim yapıo takibini. yukarıdan bi doktor mu.

e2 262 olmuş canım
aynen öyle valla. Perinatolog Çağrı Gülümser yapıyor takibimi, anlatmıştım önceden göğşen hocayı bırakmak istediğimi söylemiştim hem ultrason cihazı yeteri kadar iyi değil hem de benim takibimi perinatolog yapmalı diye ama bu kadar tepki vereceğini hiç düşünmemiştim.
e2 artmasına sevindim canım opu yaklaşıyor desene :)

jeliboni jeliboni benim baslarda kanamam oldu bi kac kere canim.. onun disinda istahsizligim coktu.. bulantim vardi ama kusma olmadi... simdi daha iyim.. cok sükür.. 16 haftalik olduk bizde.. 20 lerde detayli var.. saglikli haberler aliriz ins.

aynen öyle valla. Perinatolog Çağrı Gülümser yapıyor takibimi, anlatmıştım önceden göğşen hocayı bırakmak istediğimi söylemiştim hem ultrason cihazı yeteri kadar iyi değil hem de benim takibimi perinatolog yapmalı diye ama bu kadar tepki vereceğini hiç düşünmemiştim.
e2 artmasına sevindim canım opu yaklaşıyor desene :)
Evet cnm opu yaklaşıyor bakalım. Doktor herkesi takip etmiyorum demişti. Heralde böyle tedavi ettiği ve hele hele ikiz gebe olan kişiler ile ilgilenmek mi istiyor sanırım.
Sıkma canını sen.

Ben öpü ye yol alıyorum bakalım gelsin narkoz. Gelsin damar yolu

Evet cnm opu yaklaşıyor bakalım. Doktor herkesi takip etmiyorum demişti. Heralde böyle tedavi ettiği ve hele hele ikiz gebe olan kişiler ile ilgilenmek mi istiyor sanırım.
Sıkma canını sen.

Ben öpü ye yol alıyorum bakalım gelsin narkoz. Gelsin damar yolu
öyle oldu herhalde..
valla tedavi boyunca çok heyecanlıydım ben, opu filan acayip heyecanlı keyifli şeyler.. uyuyorsun uyanıyorsun bitiveriyor, ama en güzeli transfer :KK68: yavrularını laboratuvar ortamından alıp eve getiriyorsun ya, yok öyle bi his :KK68:

jeliboni jeliboni amaninnn ben onlari yirim yirim o edepsizleri oyyyy:emir_bebek::kk77:

:KK68::KK68::KK68::KK68:

öyle oldu herhalde..
valla tedavi boyunca çok heyecanlıydım ben, opu filan acayip heyecanlı keyifli şeyler.. uyuyorsun uyanıyorsun bitiveriyor, ama en güzeli transfer :KK68: yavrularını laboratuvar ortamından alıp eve getiriyorsun ya, yok öyle bi his :KK68:

:KK68::KK68::KK68::KK68:
bakalım bu kez yavrular bana tutunacak mı :kahve:

bakalım bu kez yavrular bana tutunacak mı :kahve:
inşallah tutunacaklar annesi :) transfer olduğun gün bol bol ananas avokado yemeye başlıyorsun, 3 gün rapor alıp dinleniyorsun banyo bile yapmıyorsun, gerisi bol bol dua :) 10 gün sonra da test yapıp hepimizi mutlu ediyorsun inşallah.. :)

jeliboni jeliboni canikom bebitolarin ultrasonda hangi pozisyondaydi en son?
ay canım sürekli yüzyüze duruyorlar birbirlerine sarılmaya çalışıyorlar. Yan yana geçemediler bi türlü :)
altlı üstlü duruyorlar yani..

seninkiler ne durumda?

X