HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

canım öyle deme
çok kızmıssın belli ama sakin ol

S sinkar naptın canım?
Benim estofemi 3 e çıkardı, jel falan başlatmıyor henüz
Haftaya pazartesi tekrar göreceğim dedi
Artık gün versin yaa
Cnm ben zaten hep 3 kullanıyordum rahim kalinligim 6.7 mm transfer için kesin tarih soylememiz için en az 8.5 olması gerekir dedi. Cumartesi günü kontrolüm var büyük ihtimalle o gün net belli olur transfer tarihi. Bu arada embriyoların resmini çektim dönüp dönüp onlara bakıyorum. YavrularıM diye seviyorum iyice kafayı yedim :))

Canım yol arkadaşlarım hepinize iyi bayramlar diliyorum. Seneye kurban bayramına her birimiz kucağımızda evlatlarımızla girelim inşallah. Onlara güzel bayramlıklar alalım giydirelim süsleyelim püsleyelim öyle gidelim bayram ziyaretlerimize inşallah

Tedavi süreci olumsuz olan ya da henüz tedavisi devam eden canlarım siz de bu duama en içten şekilde katılın çünkü bir gün bu hayaller gerçek olacak biliyorsunuz.. Ben 5 yılın sonunda hamile kalabildim, pes etseydim mümkün olmazdı. Lütfen azimle denemeye devam edelim.
Herbirinize keyifli huzurlu mutlu sevgi dolu bayramlar diliyorum

Amin cnm amim

S sinkar ilsas
Bana henüz gün vermedi yine, perşembe bi görücem dedi
Estofemi 4 e çıkardı, jele başlatmadı
Rahim kalınlığı 8.7 sanırım, bi tık daha kalınlaşmasınk bekliyorum dedi
Sen ptesi salı çarşamba olcakmış gibi düşünebilirsin dedi
Heveslenmiştim gün verir diye ama olmadı
Neyse sağlık olsun

Ben geçen persembe gittigimde 12.gunumdu ve kalinligim 7.9 du. Jele ve progestan igneye bugün basladim.
Sen kacinci gunundesin?

Cnm benim rahim kalinligim 9.7 ölçütu cumartesi günü ve gün verdi doktor Sanada büyük ihtimalle persembe günü gün verebilir. Jeli transfer olmadan önce 5 gun kullanman gerekiyor. Buna göre sen en erken salı günü transfer olursun cnm neyse sağlık olsun rahmin hazır olması çok önemli Geç olsun güç olmasın sonu Hayır olsun inş

Az dozla başlattı diye mi böyle oldu bilmiyorum ki
Sen jel dışında başka bişeye başladın mı

Adetimin 16. Günü bugün
Adetin 2. Günü 2 adetle başladım estrofeme
Sonraki hafta 3 e çıkardı
Bu hafta da 4 e

Benimde 16.gün. Doktor yumurtalarini 14.gün toplamisiz dedi ve ona göre hesapladi. Döngüm 25-26dir aslında. Ayrıca transfer icin 8-10mm olmasi yeterliymis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…