HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Cok sukur canim 2 tane 5.gun embriyom var eylulde bir opu daha olacam sonrasi malum biliyorsun dememe gerek yok biraz
Neden 2 tane canım? Son İki tanesi de yetişmişti 5 taneye çıkmamış mıydı onlar? Dondurulurken bi sıkıntı mı oldu ikinci opuya gerek kalmayabilir demiştik ay ben çok şey kaçırmışım

Allahim cok mutlu oldum rabbim sagliklica kucagina almayi nasip etsn
Senin daha once tup bebekle olmustu degilmi canim
Yok canım 4 üncü tedavimde olmamıştı bu normal oldu ama sol kasığımda bir ağrı bcağıma da vurdu birde kese küçük dedi doktor haftaya perşembe bakcak gelişimi varmı diye

Neden 2 tane canım? Son İki tanesi de yetişmişti 5 taneye çıkmamış mıydı onlar? Dondurulurken bi sıkıntı mı oldu ikinci opuya gerek kalmayabilir demiştik ay ben çok şey kaçırmışım
Kuzum onlar 5.gune gelemediler kaliteli olanlar geldi onlarda donduruldu cok sukur bende rezerv az olunca doktorum biriktirelim dedi bunlar pozitif olsada ilerisi icin iyi olur bizim icin saklamak araya ameliyatta gorecek zaman onemli sonucta

Yok canım 4 üncü tedavimde olmamıştı bu normal oldu ama sol kasığımda bir ağrı bcağıma da vurdu birde kese küçük dedi doktor haftaya perşembe bakcak gelişimi varmı diye
Insallah haftaya kadar normale doner yok onu demwdim daha once rup bebekte pozitif almistin degilmi onu demwk isredim

Kuzum onlar 5.gune gelemediler kaliteli olanlar geldi onlarda donduruldu cok sukur bende rezerv az olunca doktorum biriktirelim dedi bunlar pozitif olsada ilerisi icin iyi olur bizim icin saklamak araya ameliyatta gorecek zaman onemli sonucta
Canım olsun bak ne güzel havuz oluşturulacak.. benim dondurulacak kalitede yumurtam hiçbi tedavimde olmadı.. tek seferde 12 yumurta toplandığında bile sadece bir tanesi kaliteliydi, o da tuttu ama kalp atışı duyulamadan alındı.. diğerleri de dondurulacak kalitede değil dediler eğer dondurursak çözülürken bile yaşamaz paranız boşa gider dediler.. ben bitkisel kürlerle yumurta kalitemi artırdım son tüp bebekte. 5 yumurta toplandı 3ü döllendi ve tuttu çok şükür..

O yüzden en kısa zamanda senden güzel haberler alacağımıza inanıyorum :)

Canim zaten 5.gune gitmesi bile bir mucize ben şubat ayindan bu yana yumurtam kalitem icin doktorumun tavsiyelrine uydum verdigi vitamin ilaclarini kullandim beslenmeme dikkat ettim aklina gelebilecek herseyi yaptim polen karisimindan tut saf ari sutune kadar herseyi yedim dogal beslendim cok sukur rabbim sifasini gosterdi dualarimi kabul etti

Oh ne güzel canım, benim hiçbi yumurtam 5. güne bekletilemeden hemen 3.gün transfer edildi :)
Hadi güzel şeyler olacak.. ameliyat ne zaman senin?

S sinkar ilsas
Ben yine sizleri merak ettim
Ben adet olmaya başladım ama henüz tam sökülemedi pazartesi tekrar gidicem
Mis gibi tatilimi de yapabildim adetim geciktiği için
Sizler ne alemdesiniz
Cnm bende sana yazacaktım ben bugun adet oldum yarın saat 09:30 randevu aldım. Hayırlısı artık. 5 gün geciktim. Ama bu sabah aktif kanamam başladı. Acaba dogal siklus mu yoksa ilaçlı siklus mu olacağım çok merak ediyorum

Oh ne güzel canım, benim hiçbi yumurtam 5. güne bekletilemeden hemen 3.gün transfer edildi :)
Hadi güzel şeyler olacak.. ameliyat ne zaman senin?
Canim labaratuar iyiyse merkez iyiyse 5.gune goturuyorlar birde embriyolog embriyonun durumuna gore zaten 5.gune goturuyor

Doğal ilaçlı derken? Ben hala tam sökülemedim inş bugün sökülür benim de yarın 9 da randevum
Dün bi adet lucrin depot iğne yaptı doktorum, yumurtlamayı kontrol altına alacakmış 1 aylık bir iğneymiş.. sadece 1 kere yaptı
Coraspin başladım
Elevit başladım
Rulid antibiyotik başladım

Ptesi de estrofem ile şu vajinal jellere başlatçak
Yine başa baş gideceğiz seninle

Cnm işte senin ki ilaçlı siklus, doğal siklusta ilac kullanmiyorsun hayırlı olsun cnm. Yarın gelişmeleri yazarım sana

S sinkar ilsas
Ben yine sizleri merak ettim
Ben adet olmaya başladım ama henüz tam sökülemedi pazartesi tekrar gidicem
Mis gibi tatilimi de yapabildim adetim geciktiği için
Sizler ne alemdesiniz
Canım daha önce yazmıştım bilmiyorum gördün mü? Opu sonrası 1 ay süren bir adet olmuştum. Bu yüzden Ağustos ta beklenen transfer yapılamAdı. Eylül adetini bekliyoruz. Bakalım eylül de olacak mı? Ağustos a kendimi çok hazırlamıştım. Biraz canım sıkıldı. Eğer olsaydı birkaç güne transfer olacaktım. Bunda da vardır bir hayır diyorum.

Eylul adwtinde bir opu daha var sonra ameliyat

Canim labaratuar iyiyse merkez iyiyse 5.gune goturuyorlar birde embriyolog embriyonun durumuna gore zaten 5.gune goturuyor

anladım canım hayırlısı olsun. Benim tüp bebek yaptırdğım başkent hastanesinde kimseyi 5. güne bekletmiyorlar, herkes embriyonun durumuna göre 2. - 3.günde transfer oluyor.. bir an önce tüm süreçleri bitir de pozitif haberinle sevindir bizi :)

Ayy canimsin amin amin

Evet msj yazdıktan sonra aklıma geldi canım, unutmuşum
Eylüle de bir şey kalmadı
Benim de sanırım Eylül başı olabilir bi aksilik çıkmazsa.. yine yakın olacağız birbirimize inşallah

S sinkar neye karar verdi doktorun
Ben estrofeme başladım bugün şimdilik günde 2 adet
Haftaya ptesi kontrol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…