HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Büyüklük hakkinda bisey diyemicem ben daha cok sayi ve kaliteli olma babinda bunlari biliyorum.. büyüklügü bence ignelerin dojinda büyük bir rol aliyo... bu yüzden ignelere baslayinca sIk sIk ultrasonda takip olunuyo canim..
ama masaAllah sen en sagliklisindan besleniyorsunnn.. hadi insaAllah güzel haberler veririz hepimiz burda

Yok canm zon

Yok canm zona farkli bişey. Sinir ucu iltihabıymış. Genelde stresten oluyormuş. Evet valla fazla nazlılar belli:))

Bunuda ilk defa duyuyorum canim.. cok gecmis olsun.. belki bundada
Bi hayir vardir vücudun dinlenmis olur hem.. bide donmusun transferi tutma olasiligi daha yüksek oluyomus Allah bilir yinede en dogrusunu. Evet cok nazlilar

Bunuda ilk defa duyuyorum canim.. cok gecmis olsun.. belki bundada
Bi hayir vardir vücudun dinlenmis olur hem.. bide donmusun transferi tutma olasiligi daha yüksek oluyomus Allah bilir yinede en dogrusunu. Evet cok nazlilar
İnşallahh donmuşum tutar. 2 tane var fazla da yok aslında ama yapacak bişey yok malesef

BU TOPIKTE TÜM OLUMSUZ DÜSÜNCELERI SILIYORUZZZZ VE BOL BOL DUA MOTIVASYON KÜPÜ EDIYORUZ HEPIMIZIIII

Anladim. Olsun sonuçta daha düşüklerinden gördük hamile kalanlari. Zaten bir tanede varmş cocugunuz:)

Tabi cok sükür.. yasimda var o yüzden vakit kaybetmememi söyledi doktor. Amh da düsük olunca insan paniklio. Sonucta hersey naSip bunu ögrendim zorlu 7 yili arkamda biraktiktan sonra. O yüzden cok iyi anliyorum bu yolda cabalayanlari.. maalesef etrafim
Bu kadar anlayislk degil. Yillarca hep "seninde olr olur olur..." " daha yeni olur olur olu" demelerinden yorulmustum.. üzerinden 6 yil gecti.. ben hala cabaliyordum cocuk icin.. ama hepsi nasipti iste.. 7. yilimda kavustum yavruma.. allah hepinize nasip etsin..

Ne güzel valla allah bağışlasın evladınızı size.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…