HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Iyi aksamlar arkadaslar. sorum olcakti .transfer öncesi jel kullanan varsa eger transferden ne kadar once kullanmaya basladiniz.ve son adet tarihinden itibaren kac gun sonra transferiniz yapildi.
opunun akşamında jeli kullanmaya başladım.son adet tarihim 29 mayıs transferim 10 haziran.

merkezi cok iyi düşünüp karar vermenizi öneririm bu iste maddi ve manevi cok emek veriyoruz.imkaniniz varsa istanbulu tercih edin.bu iste laboratuvar cok önemli.sonradan pisman olmayin aman
yani istanbulda kalicak yer vs varda biz yakin bir yer olsun istedik

S sinkar huuuu canikom
Basladin mi ignelere ...
Ewt cnm başladım dün gonal f 150 kullanıyorum kalem formunda olanı. Dün ilk defa yaptım doktorun tarif ettiği gibi dozu 150 ye getirdim ve 0 gelene kadar iğneyi batırdım. Çok şüpheciyim acaba yanlış birsey yaptımmı diye? İlk defa iğne vuruyorum alışacagım inş

Günaydın kızlaarrr:kahve:

Siz de benim gibi yanıyor musunuz?:KK53: Şu iğnelere tedaviye başladığım günden beri ateş topuyum resmen.. vücut ısım hep yüksek ve bu durum artık başıma ağrı yapıyor.. şimdi soğuk duş aldım yine fayda etmedi kafam alev topu.. benim gibi olanınız var mı acaba? Zaten ankara fena sıcak, bi de ilaçlar eklenince yanıyorum yanıyorum:KK51:

Siz de benim gibi yanıyor musunuz?:KK53: Şu iğnelere tedaviye başladığım günden beri ateş topuyum resmen.. vücut ısım hep yüksek ve bu durum artık başıma ağrı yapıyor.. şimdi soğuk duş aldım yine fayda etmedi kafam alev topu.. benim gibi olanınız var mı acaba? Zaten ankara fena sıcak, bi de ilaçlar eklenince yanıyorum yanıyorum:KK51:

ahh kuzum ahhhh.. yanmak bizim işimiz :oops:

Günaydın kızlar..bu sabah ciddi kanamam oldu maalesef.Ne yapacağımı bilmiyorum.İnşallah düşük değildir.

Burada sıcak canım dikkat et :KK49:sen öyle yazınca aklıma bi şarkı geldi esmiyoooo esmiyooooo yanıyommmm:KK48::KK48::KK70::KK70:

X