HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

canim benim sen sayiya takilma önemli olan kaliteli olmasi. ben de cok embriyom olsa da şöyle 4-5 tanesini dondurup yedekte tutsam diye heves ettim hep yoksa bize lazim olan 1-2 saglam embriyo
Çok teşekkür ederim yaaa inşallah hayırlısı olur..Acaba görülen foliküllerin hepsinden yumurta alınabilecek mi diye de endişeliyim ama dediğin gibi kalite en önemli olanı..kısmet

İnşallah kalitelidirler ve bebişim gelir çok teşekkürler umut oldun bana

Çok teşekkür ederim

Kendi doktorumuz kendimiz olduk iyiki internetler varki herseyi arastirip ogreniyoruz hadi bakalim sendende guzel haber bekliyoruz canim☺bende henuz doktorla yuzyuze gorusmedim ama hakkinda guzel yorumlar var merkezde iyi insallah hepimiz icin hayirli olur canim olacagi varsa en kotu merkeze git yine olur rabbim yardimcimiz olsun

kolay gelsin cnm :)
benim o kadar dikkat etmeme ragmen 2 igne yerinde morluk oldu, biri bayaga yayildi.

Benimde 7. Gunum ve ve 2 gundur bende de su gibi akinti oluyor

Merhabalar koca göbekli yol arkadaşlarım bugün transferim oldu 3. Gün embriyosu. Çok heyecanlıyım şimdilik yatıştayım test günüm 21 haziran 19 unda yapabilirim dedi hemsire
Siz de durumlar nasil

Merhabalar koca göbekli yol arkadaşlarım bugün transferim oldu 3. Gün embriyosu. Çok heyecanlıyım şimdilik yatıştayım test günüm 21 haziran 19 unda yapabilirim dedi hemsire
Siz de durumlar nasil

Hayırlı olsun, heyecanlı,günler başladı senin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…