HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

canim benim sen sayiya takilma önemli olan kaliteli olmasi. ben de cok embriyom olsa da şöyle 4-5 tanesini dondurup yedekte tutsam diye heves ettim hep yoksa bize lazim olan 1-2 saglam embriyo :KK66:
Çok teşekkür ederim yaaa inşallah hayırlısı olur..Acaba görülen foliküllerin hepsinden yumurta alınabilecek mi diye de endişeliyim ama dediğin gibi kalite en önemli olanı..kısmet:KK51:

Hiç stres yapma benim de ilk tedavim de 4 yumurta toplandı 4 üde doluydu ve 3 ü döllendi 2 si 1. Kalite transfer oldu be tuttu, sonu düşük oldu ama olsun önemli olan kalite, bu tedavimde de tahminim sayı aynı olucak duam kaliteli olması için, insan psikolojisi içimden keşke daha çok olsa demiyor değilim çok olunca insanın içi daha rahat olucakmış gibi geliyor sadece
İnşallah kalitelidirler ve bebişim gelir çok teşekkürler umut oldun bana:KK24:

:KK68::KK68::KK22:
Canimmmm.. tekrar ediyorum ama...
sende.. bende.. sadece 1 folikülden yaratildik.. hiiiiiic üzülme arkadasim.. benimde 4 folikülüm toplandi.. ve döllendi... suanda kizim evde yaramazlik yapiyor.. :-) moralini nooooolur yüksek tut.. bebislerin icin güclü ol... Allah saglikli evlatlar versin.. ikiz icin dua ediyorum sana..
Çok teşekkür ederim:KK22:

bende suan kadar 14 doktora gittim cnm cok haklısın sana cok katılıyorum:KK43: doktorlara güvenim tamamen sarsilmisti ama suan ki doktorum bana güven veriyor insallah olumsuz bi durum olmaz izmirin en iyi tup bebek doktorlarindan biri diye gittim bende prof olmasindan ziyade... benim ilk aşılama da yumurta takibini gerektigi gibi yapmadigi icin yumurtanin catlamasini kaciran doktorum bile oldu üstelik uyarmamam ragmen o tarihe çatlar benim yumurtam dememe ragmen :KK43:
Kendi doktorumuz kendimiz olduk iyiki internetler varki herseyi arastirip ogreniyoruz hadi bakalim sendende guzel haber bekliyoruz canim☺bende henuz doktorla yuzyuze gorusmedim ama hakkinda guzel yorumlar var merkezde iyi insallah hepimiz icin hayirli olur canim olacagi varsa en kotu merkeze git yine olur rabbim yardimcimiz olsun

Kizlar bugün pek araniza katilamiyorum iftara misafirim var malzm hazirliklar..

Nasilsiniz iyimisiniz? Adet bekleyenler ne durumda? Safaklari kac?
Igne vurulanlar ilk morluklar göbekte basladimi?

Beni hala merkezden aramadilar.. bilgide vermiyolar zaten embriolar hakkinda.. tamamen süpriz yani benimkisi.. Allah kerim diyorum.. teslim oldum..
kolay gelsin cnm :)
benim o kadar dikkat etmeme ragmen 2 igne yerinde morluk oldu, biri bayaga yayildi.

Kızlar bu arada bugün iğnelerimin 7. Günü 2 gündür su gibi akıntım var çamaşırım ıslak sürekli, ilk tedavim de transferden sonra da böyleydi bu aşama da nasıl dı hiç hatırlamıyorum, siz de durum ne ??
Benimde 7. Gunum ve ve 2 gundur bende de su gibi akinti oluyor

Merhabalar koca göbekli yol arkadaşlarım :halay: bugün transferim oldu 3. Gün embriyosu. Çok heyecanlıyım şimdilik yatıştayım test günüm 21 haziran 19 unda yapabilirim dedi hemsire
Siz de durumlar nasil:KK54:

Merhabalar koca göbekli yol arkadaşlarım :halay: bugün transferim oldu 3. Gün embriyosu. Çok heyecanlıyım şimdilik yatıştayım test günüm 21 haziran 19 unda yapabilirim dedi hemsire
Siz de durumlar nasil:KK54:

Hayırlı olsun, heyecanlı,günler başladı senin için

X