Haziran ayı femara kullananlar 👯🌺❣️👌🌻🪻👼🫄🏼

Bende femaraya başladım aletimin 3 günü bugün sondu 2 gün sonra doktor kontrolüne gideceğim yumurtalar büyümüş mu bakacak ama bilmiyorum 5 gün büyümesi için az bi süre değil mi

O zaman gerek görmemiştir canım. Banada geçen ay kendiliğinden çatlar merak etme dedi. Çatladı büyük ihtimal kist olmadı çünkü. Ama olmadı bu ay o yüzden iğne denemek istedim

Kızlar merhaba ben de klomen kullanıyorum doktor verdi beş gün süreli adetin dördüncü günün den baslati cuma doktora gidicem siz bu ilaç yumurta olgunlaşmasi için iyimidir içtiğim günden beri kasik ağrısı çekiyorum adetim dört gün sürüyor ama dün yine lekelenme oldu bugünde ilaç içtim lekelenme oldu acaba niye merak ediyorum kötü bir şey değildir inşallah

Klomende yumurtlama uyarıcı galiba femara gibi tam olarak bilmiyorum ama hormon içerikli olduğu için lekelenme normal geliyor bana femara kullanirken hen mahvoldum 5 gün

Klomende yumurtlama uyarıcı galiba femara gibi tam olarak bilmiyorum ama hormon içerikli olduğu için lekelenme normal geliyor bana femara kullanirken hen mahvoldum 5 gün
Bende korktum ya dedim acaba kötü nir bir şey mi diye ilk defa kullandım bu perşembe günü bitiyor cuma kontrol sizce ne gibi bir şey bekliyor artık beni bir bilginiz varmı ya doktorlardan korkuyorum başıma kötü şeyler geldi için bu arada yorum için sağolun içim rahatladi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…