haziran anneleri 2009

merhaba kızlar benm belim 3 gündür ağrıyor.sizlerende ağrıyan varmı.sat:8 eylül boy 158 kilo 52 1,5 yıldır bekliyorduk bebişimizi.allaha çok şükür ilk aşılamada oldu.allah hepimizin devamını getirsin.bu arada 2 yıllık evliyiz

slm kıslar sat 6 eylül boy:168 kilo:53 21 yasındayım hiç beklemden doğal yollarla süpriz oldu:) derinden ewt benimde belim bazen cok agrıyo en cok gecelerii.. size bişi sorcam çarşamba randevum var ama ben kesseyimi görmüş olcam yoksa kalp atışınmı gecen gittiğimde beyaz bişe gördüm doktor hepsini anlattı ama heycandan unutmuşum bu arada sizin göbeğniz cok şiştimi ya benimki 5 aylık gibi normalde zayıfım ama bi göbek oldu anlamadım sizin göbişinizde büyüdümü yoksa benmi cok yiyomm...

canlarım bende 7+5 gözükmesi gereken bebek ve kese 5+5 gözülktü yolk sac ve bebek mevcut ama 5+5 olduğu için kalbini göremedi.. aranızda yada etrafından hiç duyan var mı böyle bişeyi paylaşırsa sevinirim. eğer pazartesi kalp atışı duyulmazsa sonu sanırım kötü olucak allah korusunn :KK43:

Tüm haziran annelerini kutluyorum.Bende dün doktora gittim 5+4 hamileymişim. Fakat keseyi görebildik sadece 10 gün sonra tekrar gidip bebişi görücez kısmetse. Allah herkese bu duyguyu yaşatsın.

sebeyza : sat 1 eylül .doğal yoldan hamile kaldı.
turuncupelush: sat 4 eylül ,boy :1,64 , kilo:69 7 aylık evli.doğal yoldan hamile kaldı.
derinden:sat:8 eylül ,boy:1,58 ,kilo :52 ,2 yıllık evli 1,5 yıldır bebiş bekliyordu. Allah'a şükür ilk aşılamasında hamile kaldı.
naren1981: sat :7 eylül , boy 1,63 kilo 61 , 15 aydır bekliyordu bebişini .geçen ay bir başarısız aşılama yaşadı.bu ay Allah'ın izniyle doğal yoldan hamile kaldı.
merit : sat 19 eylül, boy 1,58 kilo 52 ,17 aydır bekliyor bebişini.Doğal yolla hamile kaldı.
ocean girl:: sat 6 eylül , boy : 1,68 , kilo:53 .21 yaşında doğal yolla hamile kaldı.

Tüm haziran annelerini kutluyorum.Bende dün doktora gittim 5+4 hamileymişim. Fakat keseyi görebildik sadece 10 gün sonra tekrar gidip bebişi görücez kısmetse. Allah herkese bu duyguyu yaşatsın.

hayırlı olsun güzelim sende aramıza hoş geldin.inşallah problemsiz bir şekilde bebişine kavuşursun.sende bize bilgilerini ver senide aklayalim.sat tarihi boy kilo yaş ne kadar süredir bebek beklediğini ve hangi yöntemle hamile kaldığını yazarsın canım.Hayırlısı ile hepimiz bebişlerimize kavuşuruz inşallah.

Canım sat 13 Eylül Boy:1,68 Kg:68 Yaş:28 4 aylık evliyim 3. ayımda normal yoldan hamile kaldım. Selamlar....:CüvCüv

kızlar merhaba bende tam bende aşılama yaptıracaktım bu ay ama bebişimiz hiç umudumuz yokken bize süpriz yaptı. sat: 21.09.2008 boy:1.68 kilo:60 benide eklerseniz listeye sevinirim.

canlarım bende 7+5 gözükmesi gereken bebek ve kese 5+5 gözülktü yolk sac ve bebek mevcut ama 5+5 olduğu için kalbini göremedi.. aranızda yada etrafından hiç duyan var mı böyle bişeyi paylaşırsa sevinirim. eğer pazartesi kalp atışı duyulmazsa sonu sanırım kötü olucak allah korusunn :KK43:

Allah korusun canım. Aklımıza kötü şeyler getirmeyelim. Belki geç döllenme olmuş olabilir. Sen son adet gününe göre mi hesaplıyorsun?

Allah korusun canım. Aklımıza kötü şeyler getirmeyelim. Belki geç döllenme olmuş olabilir. Sen son adet gününe göre mi hesaplıyorsun?

evet cnm son adet tarihim 30 ağustos geç döllenme olması çok zor cnm ilişki günlerine göre bakınca bakalım allahtan hayırlısı inş..

evet cnm son adet tarihim 30 ağustos geç döllenme olması çok zor cnm ilişki günlerine göre bakınca bakalım allahtan hayırlısı inş..

canım öyle düşünme ben pko luyum ve ne zaman yumurtluyorum belli değil 8 eylül sat ona göre 7 haftalık ama benim bebişim daha çok küçük dr 3 haftalık bile değil noraml bi kadına göre 4 haftalık dedi ya hemen kötüye yorma benim dr yüzüme dış gebelik olabilir dedi senağlamasenağlamaküçük diye bende cumartesiyi bekliyorum ama allahıma yalvarıyorum bebeğimim sağlığıyla hayırlısıyla bana bağışlasın diye daha hiçbişe göremediğimiz halde pazartesi ancak görebilcez bak sen görmüşsün keseyi bebeği:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

yani geç döllenme elbet olabilir canım ayrıca 7 haftalıkken ancak duyulur diye biliyorum endişe etme içini ferah tut:CüvCüv::CüvCüv:

merhaba.. bugün itibariyle 5 haftalık hamileyim... haziran anneleri grubunun hepsini kutluyorum... sağlıklı gebelik süreci ve mutluluklar diliyorum.

merhaba... bende 5+0 hamileyim.. sat:18.eylül, boy:1.65,kilo:56,yaş:34,5.ay denemede gerçekleşen doğal hamilelik

canım öyle düşünme ben pko luyum ve ne zaman yumurtluyorum belli değil 8 eylül sat ona göre 7 haftalık ama benim bebişim daha çok küçük dr 3 haftalık bile değil noraml bi kadına göre 4 haftalık dedi ya hemen kötüye yorma benim dr yüzüme dış gebelik olabilir dedi senağlamasenağlamaküçük diye bende cumartesiyi bekliyorum ama allahıma yalvarıyorum bebeğimim sağlığıyla hayırlısıyla bana bağışlasın diye daha hiçbişe göremediğimiz halde pazartesi ancak görebilcez bak sen görmüşsün keseyi bebeği:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

yani geç döllenme elbet olabilir canım ayrıca 7 haftalıkken ancak duyulur diye biliyorum endişe etme içini ferah tut:CüvCüv::CüvCüv:

doğru diyosun cnm sanada çok üzüldüm bak şimdii senağlama allah yardımcın olsun cmtsi dilerim ki güzel haberlerini alırsın annesi bebişinin..:1hug:

sağol canım inşallah sen gönlünü ferah tut bak ben bile kendimi ii hissetmeye çalışıyorum anlıyorum onun orda olduğunu bildikten sonra hergün haber almak istiyosun onla ilgili merak ediyosun gözünün önünde değil sonuçta dimi::))

slm kıslar bugün dr gittim bebşimin kalp atışını gördümm cok mutlıyum ben cok pimpirikliydim cok korkuyyodum ama şimdilik herşey yolundaa..
cancer canım hiç üsülme benim arkadşımında senin gibiydi 1 hafta bekliyelim ama cok küçük zaten düşecek dedi dr. ama rabbim yaşattı şimdi 1 yaşında oldu kızı sürekli yatmıştı ve bol meyvayla süt içti sende öle yap canım cok da üzme kendini..

sağol canım inşallah sen gönlünü ferah tut bak ben bile kendimi ii hissetmeye çalışıyorum anlıyorum onun orda olduğunu bildikten sonra hergün haber almak istiyosun onla ilgili merak ediyosun gözünün önünde değil sonuçta dimi::))
evet valla ya semacım elinde değil ki insanın ama hep allaha hayırlı evlat ise sen yarabbim alma canını diyorum:Saruboceq:
slm kıslar bugün dr gittim bebşimin kalp atışını gördümm cok mutlıyum ben cok pimpirikliydim cok korkuyyodum ama şimdilik herşey yolundaa..
cancer canım hiç üsülme benim arkadşımında senin gibiydi 1 hafta bekliyelim ama cok küçük zaten düşecek dedi dr. ama rabbim yaşattı şimdi 1 yaşında oldu kızı sürekli yatmıştı ve bol meyvayla süt içti sende öle yap canım cok da üzme kendini..

gerçekten mi canım ay inşallahhh benimkide arkadaşınn gibi olur süt içiyorum meyve yiyorum 2ltde su içmeye özen gösteriyorumm..

senin adına çoook sevindim cnm arkadaşımm maşallahhh:nazar: kaydirigubbakcemile5

sebeyza : sat 1 eylül .doğal yoldan hamile kaldı.
turuncupelush: sat 4 eylül ,boy :1,64 , kilo:69 7 aylık evli.doğal yoldan hamile kaldı.
derinden:sat:8 eylül ,boy:1,58 ,kilo :52 ,2 yıllık evli 1,5 yıldır bebiş bekliyordu. Allah'a şükür ilk aşılamasında hamile kaldı.
naren1981: sat :7 eylül , boy 1,63 kilo 61 , 15 aydır bekliyordu bebişini .geçen ay bir başarısız aşılama yaşadı.bu ay Allah'ın izniyle doğal yoldan hamile kaldı.
merit : sat 19 eylül, boy 1,58 kilo 52 ,17 aydır bekliyor bebişini.Doğal yolla hamile kaldı.
ocean girl: sat 6 eylül , boy : 1,68 , kilo:53 .21 yaşında doğal yolla hamile kaldı.
Berrin5910:sat 13 eylül , boy :1,68 ,kilo:68 , yaş :28 ,4 aylık evli.3.ayında doğal yoldan hamile kaldı.
yas23: sat 21 eylül , boy :1,68 , kilo :60 , aşılama tedavisine başlamayı düşündüğü ve hiç umudunun olmadığı ayda bebeği doğal yollardan kapıyı çaldı.
Cinnaman34: sat 18 eylül , boy : 1,65 , kilo :56 , yaş :34 , denemenin
5.ayında doğla yoldan hamile kaldı.
Zeze85: sat 20 eylül boy :1,59 , kilo : 50, yaş :23 ,doğal yolla hamile kaldı.

herkeze günaydın arkadaşlar .bende yarın 6+6 haftalık hamile oluyorum.doktor kontrolüm var.ilk hamile olduğumu öğrendiğimde kan testi yaptırmıştım ama doktora ilk defa gideceğim çok heyacanlıyım.bir aksilik yoksa kalp atışlarını görmemiz gerekiyor.İnşallah herşey yolundadır.

X