hazır mektup,çok eğlenceli...

tesekkür ederim canım baya güzel işine yarar bazı kişilerin
mektup yazmak istiyorsun yazamıyormusun gel gelll cümleye bak gell:)))

"Bir gün kahvaltı yaparken kafana şeker kasesini fırlatmıştım.Sen de ani bir
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana yakaladım demiştin.Ama arkasından gelen reçel
kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın."

"Beni terk ettiğin gün hamburger almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 38 gün olmuş ve ben o hamburger i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için hiçbirşeyi bile feda edeceğimi unutma.
Bu arada sakın mezarıma gelme!!!
"

çok güzel yaaa, saol canım

carinha1.gif

Canım Sevgilim canözüm;
Bu mektubu sana huzurhanem dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz asla vazgecemem senden asla şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin hayatimda basima gelen en güzel duygusun lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 26 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 40. günü.Sana alcak diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
Bir gün kahvaltı yaparken kafana şeker kasesini fırlatmıştım.Sen de ani bir
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana denk geitremedinki demiştin.Ama arkasından gelen reçel
kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

canözüm; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün firinda makarna almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 40 gün olmuş ve ben o firinda makarna i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için herseyimi bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; herseye ragmen iyiki karsima cikmis ve iyiki beni sevmissin canözüm

bu topik bir kez daha vardi ordada cok eglenmis ve büyük keyif almisdim sayende yine yasadim paylasimin icin tskler canim cok eglenceli yaa.s.

seker kasesını bende tutturamadım ıskaladım..ama bı gelseydı :jeyyar: neyse uzulmeye gerek yok recel kavanozunu yedı nasılsa lülülülülülü harıkaydı.

Canım Sevgilim askim;
Bu mektubu sana isparta dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz kalp kalbe karsi şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin askim lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 35 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 38. günü.Sana alcak diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
Bir gün kahvaltı yaparken kafana şeker kasesini fırlatmıştım.Sen de ani bir
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana kabiliyetsiz demiştin.Ama arkasından gelen reçel
kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

askim; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün makarna almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 38 gün olmuş ve ben o makarna i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için kalbimi bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; seni seviyorum askim.

cok eglenceli hemide hic ugrasmadan 1 dakikada mektup yazdim süper yaahihoyyyt
paylasimin icin tesekkürler ellerine saglikkaydirigubbakcemile3

X