Hazır makyaj... (ÇOK İLGİNÇ)

Bu ürün sadece markanın kendi siteside satılıyor. Türkiye'ye gönderimleri de var ancak gönderim ücreti çok yüksek (45 $), ürünün ücreti de 10 kullanımlık 30$...Yani yalnızca 10 kez uygulayabileceğimiz bir farı 100 YTL 'ye almış oluyoruz Ama daha çok yeni bir ürün. Belki zamanla kullanımı yaygınlaştıkça daha fazla yerde satılmaya başlar ve Sephora'da filan daha ucuza bulabiliriz...

alıntı

cok iyi bir fikir hem zaman acisindan da cok guzel ,5 dakikada super makyaj yapilabilir ,bayildim

sabah mail gelmişti banada

gercekten cok güzel fikir, bulursam hemen alırım

Bana da arkadaşımdan mail olarak geldi sanırım Kelebeğim sana da ilettim bu maili..:roflol:
Evet ben de bulsam alırım hem çok pratik hem de çok şık gibi duruyor..:1rolleyes:

Bilmiyorum bana biraz saçma geldi.. sonuçta kimimizin göz kapağı minnacıktır kimimizin geniş, ya da ne bileyim mesela benim gözkapaklarım kendinden biraz şiştir, bunu yaptığım taktirde eminim kirpiklerimin üst kısmı boyasız kalır.. :1closedeyes:

Kolaylık öncelikle , ani dışarı gezmelerinde , yapıştır çık dışarı.
Evde yapmaya gerek yok , boşuna harcanmasın.

:1shok: çok güzelmiş bunlar yaaa. inş. türkiye'ye de kısa sürede gelir de bize de faydası olur :1rolleyes:

Çok hoş duruyor, daha kullanışlı olması için renk çeşitleri gerekiyor, bir de büyüklükleri birbirinden biraz farklı olmalı. Sanırım talep oldukça maliyeti de düşecektir, çeşidi de artacaktır. Paylaşım için teşekkür ederim.

valla süpermiş,özellikle acelen olduğu zamanlarki bu benim için her sabah demek çok pratik olur ama dediğin gibi pahalı,fakat kısa zamanda hatta daha çeşitlenerek türkiye ye de gelir biz de o zaman kullanırız :))

ilginccc,Ama kendi makyajımı kendim yapmaktan büyük bir zevk alıyorum ondan kesinlikle öyle bir ürün kullanmam

ben kendim makyaj yapmayı tercih ederim şekerim
hem eminimki resimde görüldüğü gibi değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…