Hazır makyaj... (ÇOK İLGİNÇ)

valla lara doğru sölemiş herkesin göz yapısı farklı.zaten.ayrıca 10 kullanım için 100 ytlde vermem yani.ben kendimi makyajımı yapmayı seviyorum kendimi daha ii hissediorum.daha neler görcez bakalım

hayret bişii yaaa yakında komple yüze uygulanabilen makyaj bantlarıda yapacaklar beyaz tenliler 1 nolu bant esmerler 2 nolu banttt buğday tenliler 3 nolu banttt teknoloji uçtu yaaaa:roflol::roflol:sırnaşık şey

arkadaslar 10 numara bunlr ya turkıyeye gelsın artık ya 5 resımdekı makyaja bayıldım bn onu yapmak için cok ugrasıorum erkek arkadasım cok sewncek buna 1 saat beklıo makyaj yapmamı :d:

kızlar avonda gördüm ben bunlardan cesaret edip alamadım ama
bir bakın isterseniz gecen ayın katologunda vardı sanırım

e bunlar avonda var zaten coktandır bir arkadasım kullanıyor cok da güzel oluyor...28ytl ye almıştı 14kullanımlık..bana pahalı geldi o fiyata far alıp yüz kez kullanırsınz.

arkadşlar bu ürünler avondada var tek kullanımlık yirmi küsür bişi olması lazım fiyatı içinde 10tane filan var kullanmadım ama iyi olduğunu duydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…