Hazır makyaj... (ÇOK İLGİNÇ)

Herkesin kaş göz yapısı farklı.Bana çok inandırıcı ve sağlıklı bir ürün gibi gelmedi.
10 kullanm için 89 ytl vermek enayi parası bence...:mymeka:

hiç beğenmedim doğrusu...
kendim yaparım makyajımı ,çokta güzel yaparım...
herkes kuaförde yaptığımı sanır..

Bana da arkadaşımdan mail olarak geldi sanırım Kelebeğim sana da ilettim bu maili..:roflol:
Evet ben de bulsam alırım hem çok pratik hem de çok şık gibi duruyor..:1rolleyes:

Canımcım Avon satmaya başladı bunlardana.s.
Çok çeşitli değil yani leopar deseni falan yok ama çok pratikmiş kullananlar var

edd arkdaşlar avonda bunlardan var ve çok uygun fiyata kaydirigubbakcemile5

makyaj yapmak benim için bir zevk ve eğlence ben bu hazzı alamazsam makyajımın çok anlamı kalmaz aslına bakarsanız ama pratik olması ayrıca güzel renklerin olması da çok güzel...ben avon katalogunda görmedim bir bakayım, merak ettim

arkadaşlar, sizin bahsettiğiniz avon katalogundaki 13 tl olan farsa bu kesinlikle o değil...avonun henüz böyle bir ürünü de yokmuş...

vaktı kısıtlı hanımlara ne kadarda yardımcı olur...yapıştır çek al mis gıbın göz makyajı

ya bayanlar iyi guzelde bunun yapıştırıcısının bi zararı varmıdırkı göze yapış yapışmıdır acabaya bence sacma gölgelenmiş makyaj kolay bence tabiki hayatda 100 ytl verıp goz makyajı yaptıramam bence yaratıcı olun kolay sekıller

arkadaşlar avonda satılıyo öle çok pahalıda diil bi avon katologuna bakarsanız bulabilirsiniz.

Evet aynı düşüncedeyim, Avon du sanırım, arkadaşlar böyle bir ürün aldılar
kimine çook büyük geldi, kimine çok yakıştı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…