Hayvan deneyleri ve kozmetik markaları

Cok teşekkür ederim o kadar ugrasmissiniz.
Ama nihayet aradığım bilgileri bunlar yani INCI ya gore içindekiler. Zaten bakmamız gereken de bunlar kızlar diğer yazılanlar bana boş geliyor.
Ve sonuc....
Gereksiz yere nerden alinir diye ugrasiyormusum cunku benim kullandığım marka cok daha masum aynı zamanda Türk mali ve de cok daha ucuz.
Herneyse tekrar tekrar teşekkür ediyorum cevabınız icin.

sen ne kullaniyordun yader

Kızlar iki gün önce urtekramın iki tane ürününü sipariş verdiğimi yazmıştım.e-organik.com diye bir siteden verdim ben bu siparişi.ve dolandırıldığımı düşünüyorum.Ne mesaj var kargomun gelişiyle ilgili,ne de aradığımda doğru dürüst güvenilir bir tarzda konuştular.Zaten sisteme email adresim ve şifremle giriş de yapamıyorum.Ne yapmalıyım sizce?Dolandırıldım mı acaba?Kredi kartı numarasını da yazdım sisteme üstelik,çok kötü hissediyorum..

Kızlar iki gün önce urtekramın iki tane ürününü sipariş verdiğimi yazmıştım.e-organik.com diye bir siteden verdim ben bu siparişi.ve dolandırıldığımı düşünüyorum.Ne mesaj var kargomun gelişiyle ilgili,ne de aradığımda doğru dürüst güvenilir bir tarzda konuştular.Zaten sisteme email adresim ve şifremle giriş de yapamıyorum.Ne yapmalıyım sizce?Dolandırıldım mı acaba?Kredi kartı numarasını da yazdım sisteme üstelik,çok kötü hissediyorum..

Kredi kartını aldığın şubene en kısa zamanda gidip, internetten alışveriş yaptığını fakat teslim edilmediğini söylersin,muhtemelen sana bir form doldurtacaklardır.Karşı taraf yani internet sitesi, ürünlerin sana teslim edildiğini kanıtlamak zorunda.Aksi taktirde satış yapan firmaya pos veren banka, senin paranın iadesi sağlamak zorunda.Biraz karışık oldu ama umarım anlatabilmişimdir.

Son düzenleme:
yader senin kullandığın marka hangisi?Söyle benim de arayışlarım biter belki

sen ne kullaniyordun yader

Ben Ersag kullanıyorum kızlar ama karşıma çıkan organık denen ürünlerıde usenmeden ıncelıyorum.
Ama çok araştırdım artık araştıracağım üründe kalmadı neredeyse.
Sorularınız olursa yanıtlamaya çalışırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kredi kartını aldığın şubene en kısa zamanda gidip, internetten alışveriş yaptığını fakat teslim edilmediğini söylersin,muhtemelen sana bir form doldurtacaklardır.Karşı taraf yani internet sitesi, ürünlerin sana teslim edildiğini kanıtlamak zorunda.Aksi taktirde satış yapan firmaya pos veren banka, senin paranın iadesi sağlamak zorunda.Biraz karışık oldu ama umarım anlatabilmişimdir.

fataldanger o siteden hic alisveris yapmadim ama zannetmiyorum ya.face ve twitter hesaplari var, simdi cepten girdigim icin yavas yavas aciliyor siteler..ama nurlum guzel anlatmis..yarin bidaha konus site yetkilileriyle, tatmin olmazsan bankani ara.yine haberdar et bizi

Nurlum,Princess yorumlarınız için çok teşekkür ederim,şimdi biraz olsun yatıştım.Nurlum sorunun devam etmesi durumunda yapmam gereken prosedürleri gayet güzel anlatmışsın,hiçkarışık değil teşekkür ederim...

Princess evet eğer dolandırıcı olsalardı facebookta veya diğer sosyal ağlarda bağlantıları olmazdı gibi,haklısın.Bekleyelim bakalım,bu tür alışverişlerde hemen paranoyaklaşıyorum ben:26:

Konu dışı olacak belki ama, neden benim mesajlarımda alıntılar böyle iki defa çıkıyor acaba? Birden dikkatimi çekince yazmadan edemedim ve göz yorgunluğu yaratmasından ötürü kusura bakmayın demek için, farkında olmadan ortaya çıkan bir durum olduğunu paylaşmak istedim.

canndann

attachment.php

hem alıntı ile cevapla, hem de bu mesajdan alıntı yap ' ı işaretliyorsan böyle bir sorun oluşmuş olabilir

Bu arada candan senin bana önerdiğin sonya concealer wheel forever living ürünü mü?bir de sonya diye mi yazılıyor sonia mı?

ben şu siteden girmiştim

Forever Living - GR

forever living products tr - alışveriş sitesi

ForeverAllSm.gif

attachment.php

16.87 tl

alüminyum içermiyormuş..daha önce bahsetmiştik sanırım bu üründen..biri kullanıyordu epey uzun dayanıyor hemen bitmiyor demişti sanırım ama kimdi hatırlayamadım

Forever_living_products.jpg

sonya marka fondöteni 70 tl...kapatılığı nasıl acaba,günn içinde akma vs yapıyor mu? şöyle bir resim buldum

166377_119602254777788_4279830_n.jpg

diş macunu da var

167640_119842578087089_2995834_n.jpg

16.54 tl

attachment.php

facebook ta doğadan gelen mucize adlı kullanıcıdan alıntı yaptım

Eklentiler

• $Adsız.png
    $Adsız.png
    38,1 KB · Görüntüleme: 155
  • $stick.jpg
    $stick.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 173
  • $frvr.png
    $frvr.png
    205,6 KB · Görüntüleme: 154
Gratis'teki hayvan dostu ürünlerden bazilari

- Enliven'in dus jelleri, seyehat boy sampuanlari

- Bee beauty'nin vucut losyon dus jelleri, dikkat et hepsi degil

- Andre marka foot spa ayak bakimi (tek kullanimlik maskeler gibi ambalaji var)

- Dalan marka zeytinyagli vucut yagi

- Bebak marka aci badem sutleri

- Valentina by kejal goz farlari palet seklinde

- treffina far ruj kucuk ambalajli palet

- du'it marka ayak bakim urunleri

- giovanni vitapro fusion protective moisture nemlendiri bakim kürü/spreyi (kuru saç diye çıkmış bakım kürü diyecektim) sac icin sprey seklinde

bu listeye ek olarak

- floriography marka duş jelleri,vücur losyonları,el kremleri

gratis_0611.jpg

floriography-body-wash-sweet-pea-and-peony-860-p%5Bekm%5D300x300%5Bekm%5D.jpg

92387ddb-80a9-4971-95b2-50a7569a06c7.jpg

floriographysweetpea_peonybodylotion_bodywashset.jpg

Kızlar everyday minerals allık ve fırça kullanan var mı?Memnunmusunuz?
Hangi ülkenin bilen var mı?Netten bulamadım.

Kızlar everyday minerals allık ve fırça kullanan var mı?Memnunmusunuz?
Hangi ülkenin bilen var mı?Netten bulamadım.

ben kullanmadım ama kullananların çok olumlu yorumları var..

yurtdışında 8 dolar gibi bir fiyattan satılırken, emturkiye.com' da 30 küsüre satılıyor..

şu linkte fırça

şu linkte allık anlatılmış

kullanıcı yorumları kk 'da

http://www.kadinlarkulubu.com/makyaj-urunleri-icin-oneriler/250408-everyday-minerals.html

siyah noktalar için temizleme ürünü markası tavsiye edermisiniz çok ihtiyacım varr :KK43:

buna benim de ihtiyacım var ama hala bulamadım..gratis te ,watsons ta çeşitler var ama arkalarında ibare göremedim..lys ye bir sorayım

lys ' ye birkaç soru sormuştum cevaplarını yazıyorum

- yves rocher?

- missha' nın bb kremi ?

- gano excel markası ?

- essence ürünleri her ne kdr sitesinde yapmıyoruz dese de yapıyor değil mi?

- elite kozmetik bünyesinde sansiro açık parfüm markası var ve sansironun sitesinde dermotolojik test sonuçları var ?

cevapları

yves rocher'in bağlı bulunduğu parent company çin piyasasından çekilmeyeceğini açıkladı.....yves rocher out!....çoktan out oldu aslında...
kanıtı: Big-name beauty brands dropping cruelty-free animal testing policies to sell their products to China | Mail Online …

Big-name beauty brands dropping cruelty-free animal testing policies to sell their products to China | Mail Online

L'Occitane de Çin piyasasından çekilmeyeceğini açıkladı.

bb creme,garnierin ? demek ki misshadan satın almış....garnier,lorealin,,,,,out!

gano excel duymadım,,,

essence
alman markası,,yapıyor

sansiro konusunda,ben bir elemanla görüşmüştüm,,,,formüllerin yurtdışından kopyalandığını söyledi,ar-ge deptlerde..yani formüller test
edilmiştir bu durumda,,sansironun formül ve testleri yurtdışı kaynaklı..ar-gesi türkiyede değil yani,,,,

not:innovayı araştırıyorum,,turkish brand:)

buarada nyx de petadan ödül aldı çin marketinde dalmadığı için..

urban decay,paul mitchell ve nyx,çine girmiyorlar.....

tarte ve too faced de temiz,,,şimdilik!

sonuç olarak

HAYVAN DOSTU MARKALAR

urban decay

paul mitchell

nyx

tarte

too faced

HAYVAN DÜŞMANI MARKALAR

yves rocher

L'occitane

garnier / l'oreal

essence

sansiro ? (tekrar sordum)

gano excel ve innova' yı şuan için bilmiyoruz.

"OTACI" MARKA ÜRÜNLER

SAÇ BAKIM YAĞI TAVSİYESİ

OTACI argan saç bakım yağı

FB,21,57,sac-bakim-yagi-argan-serisi.gif

otac%25C4%25B1+argan+sa%25C3%25A7+bak%25C4%25B1m+ya%25C4%259F%25C4%25B1_+argan+sa%25C3%25A7+bak%25C4%25B1m+ya%25C4%259F%25C4%25B1_kullananlar_i%25C3%25A7indekiler_review_fiyat%25C4%25B1+%25283%2529.JPG

Saçımı yumuşacık ve parlak yaptı. Öyle ki, kullanımdan sonra saçlarım krem kullanmadan da taranacak durumdaydı.

demiş blog sahibi

yazısını şurdan okuyabilirsiniz

bu blogtaki tanıtım üzerine bu msjı yazıyordum ki otacının sitesinde şunu gördüm

attachment.php

dolayısıyla otacı' nın diğer ürünlerini de satın alabiliriz.

Eklentiler

• $otacı.png
    $otacı.png
    121,8 KB · Görüntüleme: 158
Merhaba arkadaşlar ,
Cildim son aylarda çok bozuldu. Güzel bir pudra arıyorum. Önerileriniz olursa çok mutlu olurum.
Alix Avien konusunu kafamda bir türlü netleştiremedim , yoksa çok beğenilen 'mucize pudra' sı varmış , onu alabilirdim. Mineral makyaj markalarını da araştırıyorum.
Akneye yatkın ciltler için bir pudra arıyorum. :26:

Merhaba arkadaşlar ,
Cildim son aylarda çok bozuldu. Güzel bir pudra arıyorum. Önerileriniz olursa çok mutlu olurum.
Alix Avien konusunu kafamda bir türlü netleştiremedim , yoksa çok beğenilen 'mucize pudra' sı varmış , onu alabilirdim. Mineral makyaj markalarını da araştırıyorum.
Akneye yatkın ciltler için bir pudra arıyorum. :26:

alix avien terracotta pudra/mucize pudra bu ürünün methini ben de duymuş denemiştim ama kapatıcılığı beni memnun etmemişti..netten bakınca arkasında tavşan olduğunu gördüm..

SANY5643.JPG

Alix+Avien+-+Terracotta+Pudra+i%C3%A7erik+listesi.jpg

1numarası mat, diğer numaraları ışıltılıymış..

birkaç kişide sivilce yapmış..

bunun dışında everday minerals ürünlerine de bakabilirsin..

en uygun fondöten rengine karar vermen için sample kit gönderiyorlarmış 6tl ye..ama şuan stokta yok..

120_buyuk.jpg

alix avien terracotta pudra/mucize pudra bu ürünün methini ben de duymuş denemiştim ama kapatıcılığı beni memnun etmemişti..netten bakınca arkasında tavşan olduğunu gördüm..

SANY5643.JPG

Alix+Avien+-+Terracotta+Pudra+i%C3%A7erik+listesi.jpg

1numarası mat, diğer numaraları ışıltılıymış..

birkaç kişide sivilce yapmış..

bunun dışında everday minerals ürünlerine de bakabilirsin..

en uygun fondöten rengine karar vermen için sample kit gönderiyorlarmış 6tl ye..ama şuan stokta yok..

120_buyuk.jpg

Çok teşekkür ederim! :)
Aslında Alix Avien ' e güvenmemek için pek bir sebep göremiyorum ama kapatıcılık benim durumumda çok önemli.
Sanırım mineralli ürünlere yönelmem daha doğru olacak cilt tipim nedeniyle , bu markaya bakıyorum şimdi , Youngblood da olabilir.
Tekrar çok teşekkür ederim.

X