Hayvan deneyleri ve kozmetik markaları

hayat kimyadan 2 ay sonra cevap gelebildi, ne kadar ilgili olabildiklerini siz düşünün!!!(mesaj gönderim tarihi 3 ağustos-cevaplanma tarihi 25 eylül)

"Merhabalar,

Ürünlerimiz geliştirilirken hiçbir aşamasında hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

Bingo Ailesi"

pricess7 ben melisa ve portakal çiçeği katı parfümleri kullandım ama pek tarzım değilmiş ağır geldi.bu arada yazmayı unutmuşum.fesleğen ve melisalı kremlerini de aldım kokuları çok hoş özellikle melisalı hoşuma gitti.

Hayvan Hakları ile ilgili çıkarılmak istenen yasada ''bütün sokak hayvanlarının toplanacağı'' belirtiliyor. Buna dur demek için 30 Eylül Pazar günü saat 14.00’da birçok ilde eş zamanlı olarak eylem düzenlenecektir. Katılımcıların, köpeklerini getirmemeleri ve tepki olarak siyah tişört giymeleri isteniyor.

29 Eylül Cumartesi 15:00 / Ankara - Ahlatlıbel (MadDog)

30 Eylül Pazar 14:00 / İstanbul - Taksim Meydanı
30 Eylül Pazar 14:00 / İzmir - Konak /YKM önü
30 Eylül Pazar 14:00 / Antalya - M.Paşa Cad. Kapalı Yol Halk Bankası önü
30 Eylül Pazar 14:00 / Bursa - Kent Meydanı
30 Eylül Pazar 14:00 / Bodrum - Belediye Meydanı
30 Eylül Pazar 14:00 / Eskişehir - Adalar Migros önü
30 Eylül Pazar 14:00 / Tekirdağ - Tuğlalı Park
30 Eylül Pazar 14:00 / Çanakkale - Cumhuriyet Meydanı
30 Eylül Pazar 14:00 / Giresun - Atapark Kent Meydanı
30 Eylül Pazar 14:00 / Mersin -Taşbina önü
30 Eylül Pazar 14:30 /Adana - Atatürk Parkı
30 Eylül Pazar 14:00 /Aydın - Zafer Meydanı
7 Ekim Pazar 14:00 / Ankara - Sakarya Cad. Meydanı
7 Ekim Pazar 14:00 / Trabzon - Ganita önü

*Ankara'da 2 gün yapılacaktır.

(Ankara'da 2 gün yapılacağı söyleniyor ama 29 Eylül için benim kesin bir bilgim yok.)

gratis te foto çekmeme izin vermediler sebebini açıklasam bile..gratiste birsürü ürün var hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ibaresi bulunan..ya şekil logo olarak ya da yazı olarak yer alıyor..

watsons ta da superdrug ürünlerinde buav' ın tavşanını görmek mümkün (her ürününde olmasa da)..

superdrug ın intim jeli de var isteyenler için..şampuanı,saç kremleri,deodorantı,duş jelleri,yüz maskeleri vs. var...dediğiniz gibi ya gri bir yıldız yer alıyor üründe ya da superdrug diye yazıyor o markaya ait olduğunu göstermek için..

benim makyaj temizleme jelim bitti ne alıcağımı bilemedim..tavsiye edeeğiniz bir ürün var mı? ayrıca watsons ın çay ağacı özlü cilt temizleme ürünleri var ama pek güvenemediğimden alamadım..

essence ürünleri var gratis te..fiyatları normalinde altındaymış şimdiye kdr hiç dikkatimi çekmemişti..ojeleri,rujları,fondöten,pudra,rimel birsürü kozmetik ürünü var..ancak arkalarında tavşan logosu yok..sitelerine girince yazıyor hayvanlar üzerinde test yapmıyoruz diye..güvenmeli mi?

essence-oje-t%C3%BCrkiye.jpg

20120605_185315.jpg

398853_371138259612634_1645145024_n.jpg

Essence-oje.jpg

dscf3893h.jpg

essence oje silici
resmi nilays-world.blogspot.com dan alıntıdır..(asetonsuz olduğu için oje silici dedim ne derece uyduysa artık) oje silici olarak bunu alabiliriz...diğer resimlerin üzerlerinde alıntı yerleri yazıyor diye ayrıca belirtmedim..

bugün golden rose ' un makyaj temizleme mendilinin arkasında tavşan resmi gördüm.. ama almadm..demekki

tüp boya olarak şöyle bir boya gördüm adı "sarah parker" şen kozmetik ' e ait..bitkisel boya olarak geçiyor ama tavşan logosu yok..sitelerinden ulaşmaya çalıştım mesaj iletilmedi diyor sürekli..fiyatı 3.50 tl

sarah-parker.png

migros'ta L'ANGELİCA diş macunu..hayvanlar üzerinde test edilmiyor ibaresi yok (masaj yağında da ibare yoktu) ama yapmıyor diye biliyoruz..peta ve buav' ın listelerinden biliyoruz sanırım..fiyatı 15.00 tl

attachment.php

gratis te 4'lü dumanlı göz makyajı yapmak için far (hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ibaresi bulunan)
valentina by kejal - robyem göz farı

attachment.php

attachment.php

Eklentiler

• $24092012616.jpg
    $24092012616.jpg
    128,3 KB · Görüntüleme: 204
  • $24092012614.jpg
    $24092012614.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 232
  • $24092012615.jpg
    $24092012615.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 229
princess7 emeklerine sağlık senden bir sürü şey öğreniyoruz teşekkür ederim araştırmaların için :KK16: :KK16: diş macunu bitmek üzere migrosa gidip bakıcam ama tadı nasıl bir fikri olan varmı :)

kalporganik, queenofthenight, two_che, minikiz, bluemel, Katre83, candann, fataldanger, simgemerve

sizler de sokak hayvanlarının toplanmasına yönelik yapılacak eyleme katılacak mısınız?

princess7 emeklerine sağlık senden bir sürü şey öğreniyoruz teşekkür ederim araştırmaların için :KK16: :KK16: diş macunu bitmek üzere migrosa gidip bakıcam ama tadı nasıl bir fikri olan varmı :)

Merhaba two_che ,
ben bahsedilen diş macununu kullanıyorum. Tadında nane baskınlaşmış sanırım ama klasik diş macunlarındaki gibi yakıcı değil , ferah bir tadı var. Ben zaten diğer diş macunlarının yakıcılığından nefret ettiğim için bana çok iyi geldi. :)

kalporganik, queenofthenight, two_che, minikiz, bluemel, Katre83, candann, fataldanger, simgemerve

sizler de sokak hayvanlarının toplanmasına yönelik yapılacak eyleme katılacak mısınız?
Merhaba greenjade ,
Aynı gün kuzenimin nişan töreni var ama ondan önce ailecek katılmayı düşünüyoruz. Biraz koşuşturmacalı olacak ama bir aksilik olmazsa katılacağım , sanırım başka konularda KK grubu olarak katılma kararı alınmıştı. Ben gruba katılamasam da orada olacağım.
Aklım almadı gerçekten bu yasa tasarısını , bizim de bahçemizde baktığımız kediler , köpekler var. Hepsine birer isim taktık. Okulum zaten bir kedi cenneti. Düşünemiyorum onların yokluğunu ve işkenceler altına alınmasını.
Umarım çok kalabalık oluruz.

Merhaba greenjade ,
Aynı gün kuzenimin nişan töreni var ama ondan önce ailecek katılmayı düşünüyoruz. Biraz koşuşturmacalı olacak ama bir aksilik olmazsa katılacağım , sanırım başka konularda KK grubu olarak katılma kararı alınmıştı. Ben gruba katılamasam da orada olacağım.
Aklım almadı gerçekten bu yasa tasarısını , bizim de bahçemizde baktığımız kediler , köpekler var. Hepsine birer isim taktık. Okulum zaten bir kedi cenneti. Düşünemiyorum onların yokluğunu ve işkenceler altına alınmasını.
Umarım çok kalabalık oluruz.

Merhaba,
Evet, buradan katılmayı düşünen birkaç kişiyiz ama henüz sayımız belli değil. Ailece katılmanız çok güzel. Annem de katılmak istiyor. Benim de kedilerim var, onların dışında diğer kediler, köpekler... Aklım almıyor zaten.
İnşallah çok kalabalık olur.

Son düzenleme:

maalesef.bulunduğum şehir listede yok. ve bu aralar başka bi yere gidemem.eğeer online imza kampanyası vb gibi bişey olursa katılırım ama.

Son güncellenen haliyle...

Eylem Yerleri:

• 29 Eylül C.tesi 14:00 /Ankara-Ahlatlıbel
  • 30 Eylül Pazar 14:00 / İstanbul-Taksim Galatasaray Lisesi önü
  • 30 Eylül Pazar 14:00 / İzmir-Konak /YKM önü
  • 30 Eylül Pazar 14:00 / Antalya-M.Paşa Cad. Kapalı Yol Halk Bankası önü
  • 30 Eylül Pazar 14:00 / Aydın-Zafer Meydanı
  • 30 Eylül Pazar 14:00 / Bursa-Kent Meydanı
  • 30 Eylül Pazar 14:00 / Bodrum-Belediye Meydanı
  • 30 Eylül Pazar 14:00 / Bolu-Kardelen Meydanı
  • 30 Eylül Pazar 14:00 / Denizli-Belediye önü
  • 30 Eylül Pazar 14:00 / Eskişehir-Adalar Migros önü
  • 30 Eylül Pazar 14:00 / Tekirdağ-Tuğlalı Park
  • 30 Eylül Pazar 14:00 / Çanakkale-Cumhuriyet Meydanı
  • 30 Eylül Pazar 14:00 / Giresun-Atapark Kent Meydanı
  • 30 Eylül Pazar 14:00 / Mersin-Taşbina önü
  • 30 Eylül Pazar 14:30 / Adana-Atatürk Parkı
  • 30 Eylül Pazar 14:00 / Aydın-Zafer Meydanı
  • 30 Eylül Pazar 14:00 / Uşak-Belediye önü
  • 30 Eylül Pazar 10:00/ Alanya-Antalya (Antalya’ya gitmek üzere buluşma noktası: Atatürk Heykeli)
  • 30 Eylül Pazar 14:00 / Zonguldak-Karadeniz Ereğli Anıt önü
  • 7 Ekim Pazar 14:00 / Ankara-Sakarya Cad. Meydanı
  • 7 Ekim Pazar 14:00 / Trabzon-Ganita önü
  • 7 Ekim Pazar 14:00 / Kocaeli-Migros önü

*Ankara'da 2 gün yapılacaktır.

(hayvansevergazetesi)

Son düzenleme:
Arkadaşlar, oradaydım, princessla da görüştüm ama size katılamadım çünkü Galatasaray Lisesi'ne doğru olan yol bir süre sonra tıkandı ve telefonda çok yoğun gürültüden dolayı sağlıklı iletişim kuramadım. Ben de önlerde Çarşı grubuyla birlikte yürüdüm. Annem de katıldı yürüyüşe. Sonra sizi tekrar aradım, bulamayınca -annem de yorulmuştu- geri döndük. Kusura bakmayın. Princess, çok çok teşekkürler ilgin için.

Ben katılamadım. Duyumlara göre baya kalabalıkmış. Buna gerçekten sevindim! :)

Öldürmenin hiçbir türlüsü kabul edilemez!

X