Hayrına Yasin Okuyacak 41 Gebe Var mı?

gebe olsam mutlaka okurdum. gebe topiklere gidip link verebilirsin. üstünde durman lazım konunun. yoksa dua bölümüne çok kimse okumaz.
rabbim sanada bekleyenlere bebek nasip etsin

gebe olsam mutlaka okurdum. gebe topiklere gidip link verebilirsin. üstünde durman lazım konunun. yoksa dua bölümüne çok kimse okumaz.
rabbim sanada bekleyenlere bebek nasip etsin

çoook teşekkürler yardımcı olduğun için. iyi niyetin yeter :KK48: konuyu ilk açtığımda (yani 1 yıl önce :KK53: ) bu dediğini de denemiştim oysa. ama 15'te falan kalmıştı en son yanlış hatırlamıyorsam. :KK51:

çoook teşekkürler yardımcı olduğun için. iyi niyetin yeter :KK48: konuyu ilk açtığımda (yani 1 yıl önce :KK53: ) bu dediğini de denemiştim oysa. ama 15'te falan kalmıştı en son yanlış hatırlamıyorsam. :KK51:

bidaha başa al canım bidaha başlarsın :KK34::KK34:

cnm özelden yazdıklarını okudum. bazılarını sırayla yapmaya çalışıyorum. ilgilenip zahmet edip yazdığın için Allah razı olsun. Allah sana ve ailene sağlıklı hayırlı ömür nasip etsin. :KK16:

amin canım çok sağol inşallah
yap o yazdıklarımı bencede canım ben hep okumuştum o başta yzdıklarımı
bu arada sana söz verdiğim yasini okumuştum ama yazmayı unutmuşum Allah kabul eylesin

amin canım çok sağol inşallah
yap o yazdıklarımı bencede canım ben hep okumuştum o başta yzdıklarımı
bu arada sana söz verdiğim yasini okumuştum ama yazmayı unutmuşum Allah kabul eylesin

Aminn, Allah kabul etsin :KK48: sağ ol.

Arkadaşlar, dr.dan geliyorum, aşılama tedavisi için ilk adımı atmış bulunuyorum. Dualarınızı eksik etmeyin, Allah sizlerden ve evlatlarınızdan razı olsun. :KK49:

keşke gebe kalsam da okusam.. seve seve okurdu inan..Bu cuma mübarek günde Rabim el açıp dua eden herkesin gönlüne göre versin...

keşke gebe kalsam da okusam.. seve seve okurdu inan..Bu cuma mübarek günde Rabim el açıp dua eden herkesin gönlüne göre versin...
amin.. Allah razı olsun sarı melek.. bnm aşılamam da negatif sonuçlandı zaten, adet oldum :KK14: bu ay nadasa bıraktım, gelecek ay bakarız tekrar.. senin iyi niyetin yeter, Allah gönlüne göre versin inşallah :KK68:

X