Hayrına Yasin Okuyacak 41 Gebe Var mı?

Canım ben de okurum. Allah kabul etsin inşallah... Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.

1 tanede benden al adınıda yaz özelime bri arkadaşım var gebe onada derim okursa onuda yazarım buraya :KK16::KK16::KK16:

1 tanede benden al adınıda yaz özelime bri arkadaşım var gebe onada derim okursa onuda yazarım buraya :KK16::KK16::KK16:

:KK16: daha az önce kara kara bu konuyu düşünüyordum, koca kulüpte 41 kişi bulamadım diye iç geçiriyordum :KK16: Allah sizi gönderdi bana..
Allah razı olsun.. (İsmim: Betül. Anne adım: Leyla)

:KK16: daha az önce kara kara bu konuyu düşünüyordum, koca kulüpte 41 kişi bulamadım diye iç geçiriyordum :KK16: Allah sizi gönderdi bana..
Allah razı olsun.. (İsmim: Betül. Anne adım: Leyla)

ben bebek için yasin topladım geçen oruçta galiba hatırlarsam kaynanam 500 yasin topla dedi inanmazsın kkdan 900 yakın geldi bebem :KK14::KK14:burda herkez tanıyor artık beni 3 bebegimi cennete yolladım 4 hamileyim :KK14:allahım kimseye evlat acısı göstermesin işşallah çok zor ben 500 yasını nasıl toplarım derken 1600 yakın yasin toplandı bana :KK53:rabbimden umudu kesme benden sana arkadaş nasihatı birde akıl veriyim dinle iyice beni 100 kişi bulucaksın bir tane tespih alıcaksın tespihin her bir boncuguna 3 ihlah 1 fatiha okutucaksın dikkat et 100 kişi 1 günde biticek taneler karışmıcak sonra bu tespihi evinin kıblesine asıcaksın muardın olana kadar bebebgin sag saglim olduktan sonra bu tespihi ister camiye ister yatıra ister kabeye niyetini arz edim hediye ediceksin bana yapıldı 2 kişi yaptı 200 tespih birini kaynanam birinide eşimin halasının kızı yaptırdı halasının kızınınki çok komik 75 kişiyi bulmış 25 kişiyi bulamamış sen çık kapının önüne gelene gidene söyle okut hatta bir bayanın eşi sormuş ne diye okutuluyor diye oda bri tanıdıgım var bebegi hep düşüyor dursun diye okuttuk demiş anlıcagın hamile kaldıgım ay kaynanam okuttu hamil ekaldıgımı öfrendigimde halamın kızı okuttu 25 taneyide tamamlamış ay ben olsan utanırım kız dedim nasıl yaptım oda dediki vallahi kolay oldu geleni geçeni çevırıdm yoldan allah razı olsun onlarda okudu kırmadı dedi:KK9::KK9:
mubarek eyüp sulata gittim ben dua için bebegimin saglıklı benle kalması için işşallah tespihimi eyüp sultana bırakıcam kabeden geldi o tespih allahım muradımı kabul etsin lokum dagıtıcam orda işşallah :KK16::KK16::KK16:

Canım ben de okudum. Allah sana tez zamanda bir değil iki hayırlı evlat versin inşallah (ikiz anası duası:KK1:)

haber geldi okucak bebem ekle benden 2 oldu:KK19::KK19:

İyi ki varsınız hepinizden Allah razı olsun. bu arada tavsiyen için çoook teşekkür ederim. şimdi yurt dışındayım, burada 3ihlas-1fatiha okutacak 100 kişi bulmam zor ama yakında dönüyorum kısmetse orada yaparım dediklerini. çok teşekkür ederim ilgin için. Allah sana ve bebeğine sağlık versin, sağlıklı ve kolay doğum nasip etsin inşallah, yuvanızdan ve bebeğinizden huzur ve sağlık eksik olmasın inşallah..

Canım ben de okudum. Allah sana tez zamanda bir değil iki hayırlı evlat versin inşallah (ikiz anası duası:KK1:)
Allah razı olsun orkide. Duan için teşekkür ederim :KK48: eşimi de beni de gülümsettin az önce :KK16: biz de ikiz delisiyiz, karı-koca heves ediyoruz ama Allah bilir en iyisini, en güzelini, en hayırlısını. sen de ikisini birlikte sağlıkla alırsın kucağına inşallah, güle güle büyütürsün yumurcakları :KK48:

yıllardır benimde bebegim olmuyoru 2 kere hamile oldun ama kaybettim sevabına bana da dua ederseniz allah rızasıiçin allahım kimseyi evlat hasretiyle sınamasın sendden cok sonra evlenenler alır cocuklarını gezdirirbenim evim parkın karsınında onlara bakar bakar içim me akıtırım yaşımı allahım baskasınn bebegini koklayıp sevip ndan ayrılmak okadar zor kim her defasındaölüm gelir içinde fırtınalar kopar insanlar sen niye dogurmuyon diye sorar biz istemiyoruz daha diye yalan söylemek zorunda kalaırım hep eksiklenirin benim çoçugum olmuyo diyeee benimde alın yazım bu evlat kokusuna hasret gitmek umarım bekek hasreti çekanler kovuşuruz mis kokulularımıza

Konuyu açalı neredeyse 1 yıl olmuş :KK14: güleyim mi ağlayayım mı bilemedim.
Bu süre zarfında koskoca kulüpte ne Yasin okuyacak 41 gebe bulabildim ne de gebe kalabildim :KK14:
Yine mübarek üç aylardayız. Gören dua eden olursa ne âlâ! Allah kabul etsin. Miraç kandilimiz hayırlara vesile olsun... :KK16:

Bu süre zarfında koskoca kulüpte ne Yasin okuyacak 41 gebe bulabildim ne de gebe kalabildim :KK14:
Yine mübarek üç aylardayız. Gören dua eden olursa ne âlâ! Allah kabul etsin. Miraç kandilimiz hayırlara vesile olsun... :KK16:

canım benim şimdi en yazınca sayfan güncel olmuş öylelikle gördüm. sayfanı sürekli güncellesen toplarsın inşaallah yasini. hala topluyosan eğer ben de okjurum senin için. Rabbim şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine evlat bekleyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahh

canım benim şimdi en yazınca sayfan güncel olmuş öylelikle gördüm. sayfanı sürekli güncellesen toplarsın inşaallah yasini. hala topluyosan eğer ben de okjurum senin için. Rabbim şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine evlat bekleyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahh

Allah 1000 kere razı olsun, sana da sağlıklı gebelikler ve hayırlı-sağlıklı evlatlar nasip olsun inşşalllaaahh :KK16:

Son düzenleme:
Allah 1000 kere razı olsun, sana da sağlıklı gebelikler ve hayırlı-sağlıklı evlatlar nasip olsun inşşalllaaahh :KK16:

Allah razı olsun güzel dileklerin için canımmm.. Rabbiim sanada en hayırlı ve tez zamanda nasip etsin inşaallahh:KK49::emir_bebek:

canım merhaba
yeni gördüm konunu zatende yeni hamileyim
eğer eksikse ben sana 1 tane okuyayım canım
ama özelime veya buraya eksik oku diye mutlaka yaz çünkü unuturum yoksa tamam
Allah ım hayırlı evlat nasip etsin

canım merhaba
yeni gördüm konunu zatende yeni hamileyim
eğer eksikse ben sana 1 tane okuyayım canım
ama özelime veya buraya eksik oku diye mutlaka yaz çünkü unuturum yoksa tamam
Allah ım hayırlı evlat nasip etsin

Allah razı olsun, dualarınız kabul olsun, Allah sağlıklı-hayırlı evlatlar nasip etsin yuvanıza :KK16:
Sadece 1 Yasin-i şerif okumanız yeterli. Hayırlı kandiller!:112:

Allah razı olsun, dualarınız kabul olsun, Allah sağlıklı-hayırlı evlatlar nasip etsin yuvanıza :KK16:
Sadece 1 Yasin-i şerif okumanız yeterli. Hayırlı kandiller!:112:

tamam canım en kısa zamanda okuyup sana haber verecem ben. duaların için de amin

tamam canım en kısa zamanda okuyup sana haber verecem ben. duaların için de amin

cnm özelden yazdıklarını okudum. bazılarını sırayla yapmaya çalışıyorum. ilgilenip zahmet edip yazdığın için Allah razı olsun. Allah sana ve ailene sağlıklı hayırlı ömür nasip etsin. :KK16:

X