Hayrına Yasin Okuyacak 41 Gebe Var mı?

folik

nickimin kenarı
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
5.950
2.649
Çiçeği burnunda anne adayları, hoş geldiniz. 41 ayrı anne adayından birer Yasin-i Şerif kabul ediyorum, desteğinizi esirgemezseniz memnun olurum. Ben de anne olmak istiyorum. Mübarek üç aylarda dualarınıza ihtiyacım var. Sizlere de sağlıklı hayırlı gebelikler ve sağlıklı doğumlar dilerim. Allah sağ salim kavuştursun hepinizi yavrularınızla..

Son düzenleme:
canım ben okurum sana.allah en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin sana ve tüm dileyenlere inş:)

Gebe arkadaşlar, katılırsanız sevinirim. 41'e tamamlamaya yardımcı olun lütfen. duacınız olacağım.

Ben de okuyacağım inşallah Size Yasin-i Şerif Allah bir aksilik vermezse.
Buraya yazacağım okuduğum zaman.
Allah gönlünüze göre versin tez vakitte inşallah.

canım benim Rabbim tez zamanda sana da nasip etsin inşallah...ben Kuran-ı Kerim den Arapça harfleri ile yazılımından okuyamıyorum, Arapça okunuşundan okuyabiliyorum.. olur dersen ben okuyabilirim..

canım benim Rabbim tez zamanda sana da nasip etsin inşallah...ben Kuran-ı Kerim den Arapça harfleri ile yazılımından okuyamıyorum, Arapça okunuşundan okuyabiliyorum.. olur dersen ben okuyabilirim..

canımm, sen de yeni gebesin, Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin, sağlıklı gebelikler ve kolay doğum nasip etsin. Allah razı olsun, tabii ki olur cnm sen niyetini yap da o bana yeter. minnettârım. :KK16:

canımm, sen de yeni gebesin, Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin, sağlıklı gebelikler ve kolay doğum nasip etsin. Allah razı olsun, tabii ki olur cnm sen niyetini yap da o bana yeter. minnettârım. :KK16:

Amin canım sağol Allahım senden de razı olsun..tez zamanda dualar kabul olsun ve güzeel haberlerini almayı nasip etsin inşallah...

Allah kabul etsin, seni niyetlenerek Yasin i okudum

1

Çiçeği burnunda anne adayları, hoş geldiniz. 41 ayrı anne adayından birer Yasin-i Şerif kabul ediyorum, desteğinizi esirgemezseniz memnun olurum. Ben de anne olmak istiyorum. Mübarek üç aylarda dualarınıza ihtiyacım var. Sizlere de sağlıklı hayırlı gebelikler ve sağlıklı doğumlar dilerim. Allah sağ salim kavuştursun hepinizi yavrularınızla..

canım meraba ben okurum kişi başı bi tanemi olcak eğer çok olur dersen 5 tane okurum allahım yakın zamanda kavuştursun yavruna aminnnnnn

canım meraba ben okurum kişi başı bi tanemi olcak eğer çok olur dersen 5 tane okurum allahım yakın zamanda kavuştursun yavruna aminnnnnn

Canım mmm düşündüğün icin gercekten minnettarim, bu konuya gelen her yeni mesaji okurken nasil duygulandigimi anlatamam. Hepinizden Allah razi olsun. Ayri ayri 41 anne adayi sadece bir tane okursa daha iyi olucak cnm boyle niyetlendim, Allah kabul etsin insallah..

bir tane de benden say.Allahım hayrlısıyla isteyen herkese evlat nasip etsin.bizler de sağlıcakla bebeklerimizi kucaklarımıza alalım inşallah

bir tane de benden say.Allahım hayrlısıyla isteyen herkese evlat nasip etsin.bizler de sağlıcakla bebeklerimizi kucaklarımıza alalım inşallah

çok teşekkür ederim, ekliyorum listeme, ben de sizler için, kolay doğum yapabilmeniz ve yavrularınıza sağlıcakla kavuşabilmeniz için okuyacağım inşallah arkadaşım :KK16: Allah razı olsun.

Arkadaşlar lütfen çevrenizde yakınınızda gebe kimseler varsa iletir misiniz ricamı.. :KK14: 41'e tamamlamak için uğraşıyorum biliyorsunuz, eğer varsa yardımcı olabilir misiniz birer Yasin okumaları için.. :KK43:

arkadaşım ben okudum bir yasin senin için. Allah kabul etsin.

bir arkadasım yonlendırdı ve gordum.

bende bir yasin okurum ins. hakkınızda hayırlısı olsun ıns

X