Hayıt tohumu

ballparmak

Guru
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2011
214
32
Regl bitisinden yumurtlama gününe kadar hayit tohumunu sabah ve akşam yemek öncesi tükettim. Ama goguslerimde çok agri yaptı. Bunu yaşayan var mı? Yan etkisi yok diye okudum ama acıyor çok fazla.

Selamlar kız kardeşim gebeliğin ilk haftalarında hayıt macunu yese faydası olur mu? Amh çok düşük ve fsh yüksek

Regl bitisinden yumurtlama gününe kadar hayit tohumunu sabah ve akşam yemek öncesi tükettim. Ama goguslerimde çok agri yaptı. Bunu yaşayan var mı? Yan etkisi yok diye okudum ama acıyor çok fazla.
Canım ben geçen ay ve bu ay kullandım. Geçen ay 7 gün gecikti adetim şuan adet olmam gerekir olmadım.bende gebelik planlayanlardanim.ama 2. Gün gecikme bile beni sevindirmedi. Hayıt otu mu yapıyor anlamadım bir süre kullanmayi düşünmüyorum..bendeki etkileri yumurtalık döneminden sonraki gün kahverengi bir akıntı geldi geçen ay da bu ay da. Göğüslerim aşırı sis fakat adet şişmesi gibi de değil onun gibi de bilemedim. Benim adet gecikmeme sebep oldu bu ay gebe miyim bilemiyorum test de yapmak istemedim sadece bekliyorum.

Hayıt tohumu, suyu, çayı hamile kalana kadar hormonları düzenler hatta hamile kalmaya yardımcı olur ama hamileyken kesinlikle kullanılmamalı...

Ben kullandım bir ay düzenli ne gecikme yaptı ne de ağrı. Hatta bayağı ağrısız geçirdim o dönem regliyi. Tek sıkıntım sanki fazlaca şişlik yaptı karnımda

X