Hayıt tohumu ve aslan pençesi kullanımı, kızlar yardım

Merhaba bugün adet günümün 2. Günü Aslan pençesi kullanmaya başlayacağım hergun mu kullanılacak gün aşırı mı
Her gün sabah kahvaltıdan 2 saat sonra ve akşam yemeğinden 2 saat sonra. Yumurtlamayı gördüğün gibi kullanmayı bırakıyorsun. Ovülasyon ile takip et yumurtlamanı. Şifa olsun inşallah

Merhaba kesinlikle İbrahim saraçoğlunun sitesini arayıp tahlillerinizi söyleyin t.d. aslan pençesi hormonları düzenliyor arkadaşların söylediği gibi bana bufün başladım

Merhana canm bugn adet günüm aslan pençesi aldım başlicam bende siz nekadardır gebe kalamıyordunuz

Merhaba kızlar
Bende beş gündür.hayit tohumu ve aslan pençesi otunu kullanıyorum. Ama böbreğim mıdır kasığım mi bilmiyorum ikisinede vuruyor. Olası yan etkileri nelerdir bilginiz var mı acaba?

Merhaba kızlar
Bende beş gündür.hayit tohumu ve aslan pençesi otunu kullanıyorum. Ama böbreğim mıdır kasığım mi bilmiyorum ikisinede vuruyor. Olası yan etkileri nelerdir bilginiz var mı acaba?
Benim adetim gecikti ayın birinde olmuştum bugün 29 u daha olmadım. Umutlanmak istemiyorum. Geçen ay 15 gün süren lekelenmem vardı . Kürtaj sonrası ilk adet olduğu için. Epey bi sürmüştü. Belki ondan gelmiyordur adetim

Evet gebe kaldım, şu an 6+4 üm rabbim isteyen herkese nasip etsin
Hayırlı olsun inşallah isteyen herkese nasip olur, hamilelikten önce bitkileri kullanmaya nasıl karar verdiniz benzer durumlar da isek yani yumurtlamadan falan problem mi vardı yada yerli olgunluğa ulaşmıyor muydu yumurta bende kullanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bende adet düzensizliği vardı, ve yumurtlama olmuyordu,femera kullanmama rağmen yeterli olgunlukta olmadı, amh düşüktü fsh yükselmeye başlamıştı, tahlil sonuçlarımı saraçoğlu ekibi ile paylaştım onlar bana bir bitki seti önerdi ovülasyon testi ile de takip ettim

Kullandığınız ay gebe kaldınız demi belirtiniz neydi
Evet, vallaha pek bir belirtim olmadı, adet günüm geçmeden gögüs lerim büyüdü, bitkiler yan etki yaptı sandım, sonra adete 1 hafta filan kala ovülasyon testi yapayım dedim (adet düzensizliği vardı 2.yumurtlama olur belki diye) baktım poztfe yakın çıktı, sonra hadi birde gebelik yapayım dedim orda çıktı 3 hafta 2 günlğktü öğrendiğimde

Saraçoğlu ekibi ile direk google da yazan numarayla iletişime geçtiniz değil mi adetim daha var benim aradığımda yardımcı olunuyor mu extra bişeyler yapmam gerekiyor mu?

Saraçoğlu ekibi ile direk google da yazan numarayla iletişime geçtiniz değil mi adetim daha var benim aradığımda yardımcı olunuyor mu extra bişeyler yapmam gerekiyor mu?
Kendi sitelerinde mail adresi üzerinden iletişim kurdum ben, tahlil sonucu filan istiyorlar bir kaç soru soruyorlar, ürünler kullanma talimatı ile beraber geliyor, telefon ile de yardımcı oldular bana

Hayıt tohumu ve aslan pençesi kullanmaya başlayacağım, bugün adetim in ilk günü, nasıl kullanılacak, adet sonrası mı adet sırası mı? Kullanan fayda gören yardım lütfenn
Bu kürü doktor vermişti.
Belki sana faydası olur.

Bende bu ay başlayacağım.

Kürlerin yapılışı
Her bir kür ayrı ayrı yapılır. Gün içinde tok karnına, demlenen suyu sadece 1su bardağı olarak içilir.

Kürleri yaparken 2 bardak suyu bir kabın içinde kaynatın. Kaynayan suyun içine yapacağınız ürünü atıp 5 dakika daha kaynatıp ocaktan indirin.
Soğuduktan sonra sadece 1 bardak suyunu için.

Ne kadar konulacak.
Hayıt tohumu 1-1.5 tatlı kaşığı. Günde 1defa yapılıp içilecek.
Havuç 1 orta boy havucu 3 4 parçaya bölün ve kaynayan suya atın. 1. Ay günde 1 defa yapılıp içilecek. Daha sonraki aylarda adet başlangıç gününden sonraki 12. gün başlanıp 7 gün kullanılıp bırakılacaktır.
İncir bir adet kuru inciri 3 4 parçaya bölün ve kaynayan suya atın. 1. Ay günde 1 defa yapılıp içilecek. Daha sonraki aylarda adet başlangıç gününden sonraki 12. gün başlanıp 7 gün kullanılıp bırakılacaktır.

Soğan 1 orta boy soğanın dış kötü kabuğunu soyup 3 4 parçaya bölün ve kaynayan suya atın.
Soğan kürü sadece adet dönemi başlanıp 10 gün boyunca Günde 1 defa yapılıp içilecek. 10. gün sonunda bırakılacaktır.
Bir dahaki adet döneminde tekrar başlanacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…