Hayıt tohumu ve aslan pençesi kullanımı, kızlar yardım

Aybo25

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2023
80
4
41
Hayıt tohumu ve aslan pençesi kullanmaya başlayacağım, bugün adetim in ilk günü, nasıl kullanılacak, adet sonrası mı adet sırası mı? Kullanan fayda gören yardım lütfenn

Hayıt tohumu ve aslan pençesi kullanmaya başlayacağım, bugün adetim in ilk günü, nasıl kullanılacak, adet sonrası mı adet sırası mı? Kullanan fayda gören yardım lütfenn
Sabah akşam aç karnına tüketiceksiniz, şimdiden başlayın kullanmaya.

İki bitkiyi karıştırın Bir yere ,su kaynadıktan sonra üstüne 1 tatlı kaşığı karışımdan atın 10dakika demlensin için şifa olsun tadı kötü gelicektir balla Tatlandırabilirsiniz. Normal şeker atmayın

Yani adetliyken başlanıyor değil mi

Yani adetliyken başlanıyor değil mi
Evet adetliyken yumurtalar büyümeye başlıyor kaliteli yumurta oluşması için adetliyken başlanması lazım çatlamayı gördükten sonra içmeyi bırakın

Ben saraçoğlu merkezini aradım kullanmadan önce ,endokrine görünmeden hayıtı kullanma dediler. Testere dişli aslam pençesini kullanabilirsin dediler. Aslan pençesini de tanıdık bir kadın doğum doktoru önerdi bana. Adetliyken başladım. Sabah kahvaltıdan 2 saat sonra ve akşam yemeğinden 2 saat sonra 1er kupa olacak şekilde tüket. 1 saat boyunca bir şey tüketme. Bir kupa suyu cezvede kaynat, kaynayınca içine 1 tatlı kaşığı aslan pençesi at 10 dk kaynat. Ilımaya al ılıyınca süz ve iç şifa olsun canım. Ben bunu 10 güne yakın (yumurtlama gününe kadar) kullandım o ay gebe kaldım

Adetim biteli 5 gün oluyor kullansam mı yoksa bu ay gectı mı sizce

Merhaba bende 1.5 yıldır gebe kalmaya çalışıyorum regl gecikmisti 6 gün bu sabah hüsranla uyandım. Bende de hayıt tohumu var onu bugün kullanmaya başlasam mı? Yoksa adet bitimi mi başlamalıyım

Merhaba bende 1.5 yıldır gebe kalmaya çalışıyorum regl gecikmisti 6 gün bu sabah hüsranla uyandım. Bende de hayıt tohumu var onu bugün kullanmaya başlasam mı? Yoksa adet bitimi mi başlamalıyım
Adetle beraber başla ama hayıtı endokrine gitmeden önermiyorlar ben kullanmadım. Bir de hormon bozukluğun var mı ki kullanmak istiyorsun ?

Ne sebeple kullanmistiniz acaba

Prolaktin ve fsh bir tık yüksekti. Doktorlar ilaca gerek yok deyince ben de bitkisel şeyler kullandım
Cevabiniz icin tesekkur ederim ben aslinda dostinex kullandim bir yillik evliyim 4 aydir da korunmuyoruz bebek istiyoruz haziran ayinda prolaktinim 56 cikinca dostinex kullandim 14 e kadar dustu 20 temmuzda tekrar baktirdim 17 ye cikmisti 2 agustosta baktirdim en son ve 34 cikti tekrar dostinex kullanmak istemiyorum belli ki gecici cozum oluyor tekrar yukseldi cunku tabi sinir stres de etki ediyor prolaktine ama hayatimizdan stresi yok etmek zor ben de dogal yollarla sifa olur mu diye arastiriyorum bugun tekrar yukselmis oldugunu gorunce moralim bozuldu acikcasi

Son düzenleme:
Hiç moralini bozma canım. Adet olduğum gün başladım, yumurtlamamı görene kadar içtim. Yaklaşık 12 gün kadar kullanmışımdır. O ay gebe kaldım. Gebelik istiyorsan yumurtlamanı takip et. Yumurtlama günü bırak içmeyi. Şifa olsun inşallah

Tesekkur ederim bu ay da gebelik olmazsa denemeyi dusunuyorum Allah hayirlisiyla hayirla nasip etsin isteyen herkese

Merhaba bugün adet günümün 2. Günü Aslan pençesi kullanmaya başlayacağım hergun mu kullanılacak gün aşırı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…