Gebeliğe Hazırlık Hayıt Tohumu Kullanıp Yarar görenler; Gebeliğe hazırlık sürecim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

eminim ki hayıt düşürecektir ama asla bırakmamanız gerekiyor. siz yine de doktorunuza danışın kullanıorum deyin. ben düşüreceğini düşünüyorum. düşünce bana yazın olur mu? Allahtan ümit kesilmez inşallah yüzümüz gülecek

Yumurtlama olursa bıraksam mi diyorum umut dünyası bu değerle bile hamile kalırım ümidi var elimde değil zararı olurmu hamile olunca acaba bide adet bitti lekelenme geçmedi üç gündür kahverengi çok az hiç böyle olmazdı hayıt mi yaptı diyorum kas yapafken göz çıkarmaya kim da bu arada çok teşekkür ler cevabınız icin

hayıt hapının emzirme döneminde bile süt arttırıcı etkisi var. ama doktorlar bitkisel çay bile vermiyorlar biliyorsun gebelik döneminde kimse risk almak stemez ama benim çok güevenim var hayıta. Ben çok faydasını gördüm. sayesinde 1 yıldır düzenli adet görüyorum bende kullanıyordum ara ara bıraktım çok pişmanım. Bu ay yine adet olursam kullanmaya başlayacağım. hayıt hapı devam edeceğim yada bir çay kaşığı hayıt tohumu ve bir çay kaşığı çörekotu öğütüp bal ile karıştırıp yiyeceğim. benimde progesteron değerim düşük çıktı tek çare hayıt bana göre

Hayırlısı o zaman İnşallah hepimiz için bakalım neler olacak bu ay

Benımde adet duzenım 45 50 gun arası 7 senedırde bu sekıl.ne zaman dogum yaptım bıdaha adet düzeni diye birşey kalmadı.en son 2011 de dogum yapmıştım.doktorada hiç gitmedim.pko dan endişe ediyorum.yaza korunmayı bırakmak istiyorum.bu sizin önermiş olduğunuz ilacı isem fayda görürmuyum.bırde ben kendimi bıldım bileli sürekli günlük beyaz akıntım oluyor.pkolularda bu akıntının olmadığını genellikle kuruluk olduğunu duydum ne kadar doğru pkolu arkadaşlar bılgılendırırse çok sevınırım.

Sekam
Yararı oldu mu size

Sekam
Yararı oldu mu size

Arkadaşım ben maalesef bazı sebeplerden dolayı yarım bıraktım. Ama 10 mayısta yeniden başladım. Hergün düzenli ara vermeden içiyorum. Aynı zamanda inofolic combi 2x1 başladı doktorum. Agnucaston içiyorum dedim. Kullanabilirsin sakıncası yok dedi. Az önce Hsg den çıktım. Tüplerim açık çıktı. Çok ağrım oldu ama

progesteronunuz kaç çıktı,bnde 5 aydır bebiş istiyorum ama tutmadı doktor progrsteronuma baktı 8,7 cıktı arastırmama göre düşük ama doktor yumurtlamıssın dedi kafam karıstı bilginiz vR mı

progesteronunuz kaç çıktı,bnde 5 aydır bebiş istiyorum ama tutmadı doktor progrsteronuma baktı 8,7 cıktı arastırmama göre düşük ama doktor yumurtlamıssın dedi kafam karıstı bilginiz vR mı

İşte benim 0.44 çıktı yumurtlama yoktu o ay.apar topar hayıt başladım yine

Bakın ovulasyon olduğunda kılıfını terkeden yumurtanın geride kalan kılıfı (folikül), corpus luteum a dönüşür ve progesteron salgılanır. demek ki ovulasyon olmuş ki progesteron var kanda. bu seviyede de gebe kalan var ama 10 ve üstü çıktığında gebe kalma ihtimali yüksek diye yoruyor doktorlar ama o da kesin değil.

çok zor işler gercekten çok teşekkür ederim cvp verdiğiniz için hayıt tohumunu nasıl kullanıyorsunuz

Slm durumunuz şimdi nasıl bende hayır kapsülünü başladım ins. Sonuç alırım ama ne kadar içip ne kadar ara vereceğimi bilmiyorum ama vermeden içmek böbreklere zarar diyorlar siz nasıl kullandınız kullanmaya devam ediyormuaunuz

İki ay önce benimde hormonlarım bozuktu baya o tahlillerimi girdü doktor ozaman göreydim çocuğun olmaz derdim diyor adet olmadm iki ay hergün nerdeyse hamilemiyim diye bakmışımdır yoktu ama.adette olamıyordum ben bal tarçın çörek otu kürine başladm ve üçüncü günü adet oldum adetin 4.günü baktırabildim hormonlara ve sonuç dotor sadece tedavi olanların buladar olur dedi inanamadı nasıl yani dedi nedense e2 değerim 300 dü bi yanlışlık olabilirde dedi usg ile baktı sol yumurtalığın baya gelişmiş iyi duumda dedi hormonlar bukadar çabuk nasıl düzene girer anlamadm bozuk halini görince hala endişelenirim rabbimin mucizesi iste ol der olur hayıt tohumu kullanmak istiyorum ama düzgünken kullanmakta zarar olabilirmi

Estradiol 300 ,önceki 11.80
Fsh 6.43 , önceki 24.96
Lh 6.76 ,önceki bu 18.17
Prolaktin 5.30 ,öncekide bu 11.16
Tsh 1.14,önceki bu 2.26
Değerlendirebilirmisin sonucu canım

Fsh 6.43 , önceki 24.96
Lh 6.76 ,önceki bu 18.17
Tsh 1.14,önceki bu 2.26

Hangisi şimdi ki anlayamadım ben. Birde bu değerleriniz hayıt kullandıktan sonra mı oldu? Adetin kaçıncı günü baktırdınız bu tahlilleri?

Fsh 6.43 , önceki 24.96
Lh 6.76 ,önceki bu 18.17
Tsh 1.14,önceki bu 2.26

Siz eski tahlilleri ne zaman yaptrıdınız? Yani çok güzel çıkmış. Yukarı da gönderinize baktım. Estradiol yüksek 50 ti geçmemesi gerekir. Ama ne kullandıysanız düzenli işe yaramış duruyor maşallah

Devam ediyor musunuz kullanmaya? Kesintisiz en az 3-4 ay kullanmak gerekiyor. Ben 3 ay kullanıp bıraktım.

Bu adetin 4 .günü bakıldı ikigün önce diğri iki ay önceydi oda 4.günüydü nedense öyle dek geldi hayıt kullanmadm ben bal tarçın çörek otu kullandm ama şu aşamada hayıt kullansam nasıl etki edr bilemiyorum hormonları acaba yumurta gelişimi çatlaması için etki edebilirmi

Hormon iğnesi, klomen kullanımı zamanlarında hiç bir bitki kullanılması önerilmiyor

Aslında fsh düşük çıkma nedeni E2 yüksekliği yani östrojen yüksekliği fshı düşürüyor. Fshın bir ölçümde bile yüksek çıkması alarm işaretidir. Benim fikrim eğer çocuk isteğiniz varsa elinizi çabuk tutun, otlara güvenip sakın ha boş vermeyin. Fsh yüksekliği yumurtalıkların yaşlanıyor olması demek biliyorsunuzdur. İhmal etmeyin. Bana sormamışsınız ama görünce nacizane tavsiye vermek istedim. Rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…