Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

adetiniz düzene girdimi arkadaşlar?hayıt içerek...

canım ben daha ilk aydan faydasını gördüm ama soğan kürüyle beraber uyguluyorum.ilk kullandığım günden itibaren tam bir ay sonra adet oldum şimdi ikinci aydayım.bakalım bu ayda düzenli olacakmı?
ama birde şunu söyleyim bende tüylenme vardı hormon bozukluğu olanlar bilir tüyler hızlı uzuyor falan( ama tüylerin uzama hızınıda etkiledi galiba

kızlar benim adetim iki aydır kanama şeklinde değil de kahverengi bir akıntı şeklinde yarın doktora gideceğim ama acaba hayıtın bana da faydası oldu mu? daha önce bu durumu yaşayan var mı?

canim hayit tohumu alip cayini kendin mi yaptin. bi de hazir suyu satiliyomus
aktarlarda. hangisi daha etkili acaba?

pekı ıkısını nasıl kullandınız..ben sogan ıcerken hayıtı gunde 1 bardak ıcıyorum,sogan bıtınce de 2 bardak..en son 26 mayısta adet oldum,bakalım bır daha ne zaman olcam..bu 3. Sogan kurum ama 4 gun gecıkmelı basladım..bu arada bır arkadas hayıt LH hormonunu yukseltıyo demıs,bende tam trsını okudum..benım LH hormonum yuksek,kullandıktan sonra da hıc tahlıl yaptırmadım..adet olunca yaptırayım bare

saol canım bunların oranları nedir birde agnucaston adet gecikmesi yaparmı

rica edrim canım.inşş faydasını görürsün.
1 tatlı kaşığı bal-1 çay kaşığı çörek otu-1 çay kaşığı toz tarçın koy bir kaseye karıştır bunları sabah akşam ye.taze olarak hazırla ama.
allah şifa versin canım
agnucaston büyük ihtimal yapmaz. ama senin bünyenin çalışmasına bağlı tabi.

Son düzenleme:

aynen devam ettim ben soğan kürü uygularkende yani günde iki defa kullandım..

kizlar 2 gundur hayita basladim. burdaki arkadaslr tadi kotu diyolardi ama cok guzel bence, bildigimiz ihlamur gibi
. yalniz icmeye dun basladin uyandigimdan beri kasiklarimda agri var normal mi acaba

ben uzunca bı süredir hayıt içere regli görüyorum tahmını 5 6 aydır içiyorum saç dökülmem çok fazla hayıtın yapabılecegını hiç düşünmemiştim. nereden okudunuz saç döktüğünü hayıtın? eger hayıttan kaynaklanıyosa ne yapacagım ben şimdi hayıtsız reglı olamıyorum

kızlar ben ilk regli gördüğüm günden beri (13) hep düzensizdi reglim hiç gününde oldugunu bılmem 2,3,4 ayda hatta 6 ayda 1 kez gördüğümde oldu. 4 yıl kadar regli söktürücü kullandım D... İLE BAŞLAYAN HAPI. onu içtiğimde reglım oluyodu sonra bıraktım tekrar düzensizleşti.buradan hayıtı okudum acaba dedim gittim aldım hayıt tohumunu iyikıde almışım yaklaşık bı 5 6 aydır içiyorum çok düzenli hergün içemesemde içtim doktoro gittiğimde senın yumurtalıklarında kist yok dediler çok şaşırdım bana polıkıstık over sendromu diyolardı hormonlarımda baya düzelmişti ama halen LH hormonum FSH dan büyüktü bu seferkı reglımde 3. güü yıne kan verdim ve bugunde ultrasona girdim. bana doktor sen pcoslu değilsin dedi hormonların çok düzgün yumurtalıklarında çok normal görünüyo dedi hepsini hayıta borçluyum.

yanlız bı arkadaş saç dökülmesi yapıyor mu dıye sormuş benım saçlarım evet bı uzun süredir dökülüyo hayıttan oluyordur belkıde bılemıyorum. bende neden dökülüyo acaba dıyorum

Ben tüylenmemden dolayı kullandım, hormonlarım düzene girsin diye.

Ne olduysa daha da arttı, olmayan yerlerimde çıktı, bu yüzden bıraktım. :26:

Tüylenme yüzünden içecek arkadaşlar dikkat etsinler...

merhaba kujum. sen hayıtı ne kadar içince regl olmaya başladın. tohumunumu u yapıyorsun. günde 2 bardak mı. ben 3 4 aydırtohuunu içiyorum düzneli olarak arada bir unuttuğum oluyor birka gğndür de içmiyorum. neyse olmadım yani .benim prolaktin yüksek.

ama prolaktının yüksekse içme bence prolaktını hayıt dahada yukseltıyor dıye bılıyorum. zaten okuduysan etkılerınde anne sütünü artırır dıyor

ya kızlar bi bakın bana( hayıtı iki aydır içiyordum ilk ay tamn 30 günde adet oldum ikinci ay altı gün geçti hala tık yok...aranızda böyle olan varmı

benden sonra ses çıkmamış ben son durumu belirteyim o zaman..bugün idrar testi yaptım çok silikte olsa ikinci çizgiyi gördüm:)))))))))))))))))))))))))))) yarında sırada kan tahlilki var hayırlısı olur inşallah:)))

canım kan tahlilinde güzel çıkar inşallah.bebişin hayırlı olsun şimdiden.ben şunu merak etdim.hayıtı 2 aydır içiyorum demişsinya.fsh kaçlardaydı.sorunun neydi?

canım kan tahlilinde güzel çıkar inşallah.bebişin hayırlı olsun şimdiden.ben şunu merak etdim.hayıtı 2 aydır içiyorum demişsinya.fsh kaçlardaydı.sorunun neydi?

hımmm güzel soru:)) kan tahlili yarın sonuçlanacak bu arada güzel dileklerin için teşekkür ederim ama daha ben emin değilim biliyosunuz kalp atışını duymadan emin olmak istemiyorum...
soruna gelince evet iki aydır düzenli içiyodum ama doktorum pko var dediğinde bi düzine tahlil istemişti hiçbirini yaptırmadan alternatif tıbbı denemek istedim kendimede üç ay süre tanıdım yani hiç bi bilgim yok fsh kaçtı.
sorunum çok ileri seviyede pko yani incileri dizmiştim bende dört ayda falan adet olabiliyodum .ayrıca yüzümde ve vücudumda tüylükten çıkmış kıllanmalar vardı:))
hayıtla beraber soğan kürünüde uyguladım aynı gün başladım yani ve ilk ay tam 30 gün sonra ağrısız sancısız adet oldum..ikinci ayda adeti göremedim ne mutluki ve inşallah hamileyim:))
bu arada ben inanırım böyle şeylere bence önemlidir yani her içişimde "şifa niyetine ya rabbim" diyerek içtim.inşallah şifam oldu:)

mrb arkadaslar. bende sıtede yazılanları okudum aldım dun hayıt tohum suyunuu aldım bıde karısık bı bıtkı cayı aldım hayıt tohumu papatya vs. bı suru bıtkı var. bugun sabah suyundan ıctım. gunde kac defa ıcıosunuz. ben normalde doğum kontrol hapı kullanıodum adet duzensızılıgım var polikistık overım var doktorum bana tedavyle hamıle kalırsın dedı bnde tedavı olmadan bı suru ılac kullanmak ıstemıom hayıta basladım. bana bıraz bılgı verrsenız sevınırım nası kullanıosunuz.? kac gunde bır ader goruosunuz hayıt tahumuyla? cvp verırsenız cok cok mutlu olurum

canım geçmiş olsun ..inşallah faydalı olacaktır sanada:)
ben hayıt suyunu da almıştım ama bi bardak falan şiçmişimdir tohumu daha doğal gibi gelmişti bana..aktardan alabilirsin tohumunu..pahalı bişey değil zaten .günde iki defa bir su bardağı kaynamış suya bir tatlı kaşığı kadar tohumundan atıp 5-10 dakika dinlendirip içtim ben ..zaten çok içmedim iki ay yetti galiba:)) biraz kötü gelebilir tadı kokusu ama inan değiyor..ve son olarak tam 30 günde gördüm adeti..şimdiden şifa olsun :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…