Hayıt Otu /Tohumu... Hamile kalma paylaşım alanı?

canım,benim adet gecikmelerim oluyordu ama onun dışında herşeyim normaldi ve doktorum bekle mutlaka olacak demişti.Her ay adet olmayayım diye dua ederdim. Adetleneceğim zaman gelince içime sıkıntılar giriyordu.Ben telaşlandıkça herşey tersine gidiyordu hamile kalamıyordum.Lütfen sabırlı ol ve bol dua et. İnşallah seninde benimki gibi bıcır bıcır bir kızın olur.Hayıt suyu içmene gerek yok diye düşünüyorum. Çünkü herşeyin normal görünüyo birde hamile kalırsan bebeğini sıkıntıya sokma.Sadece rahat ol, sürekli bunları düşünüp zihinini yorma kendini bırak zamana. Bak göreceksin hemen hamile kalacaksın.:1hug:

arkadaşlar
hayıtı suyla tohum halinde nasıl kullanıyorsunuz?günde kaç kez ve dozajı nasıl?

arkadaşlar
hayıt suyunu adet olunca içmeyi bırakıyormusunuz.hiç bırakmadn içmek mi gerekiyor.içinlerden yardımmmmmmm

ben yukardada solemistim hic birakmadim hayit tohumu icmeyi Alman dr lar herbelistler ole demislerdi bende ole yaptim hicbir kotu durumda yasamadim erken adet oldum ama gec olmadim :)

ben de öyle yaptım ama işe yarıyo mu bilmiom 2.şişe bitti bugün sanki adet olcak gibi kahverengi lekelenme var sizde de oldu mu?tohumu sanki daha etkili olur gibi duymuştum??

ben tohum aldım bi bardak suya 2 çay kaşığı atıp demleyip içiyom günde 2 bardak düşünüyorum.bi de dövmeden atıyorum..doğru mu sizce?

Arkadaşlar, bu konuyu takip ettim. Şimdi doğru anlamışmıyım bilenlere soruyorum. Bu hayıt tohumu ile adet düzensizlikleri ve iltahaplar ortadan kalkıyor. Sabah aç karnına ve akşam yatmadan olmak üzere günde iki kere bir çay kaşığı hayıt tohumu bir su bardağı kaynar suda demlenmek suretiyle içiliyor.. Benim çok yakın bir tanıdığım hamile kalamıyor. Biraz önce aktardan satın aldım bu tohumdan ve akşam kendisine götüreceğim. Asıl sormak istediğim bu bitkiyle hamile kalınıyormu? Kullanım şekli ve dozu doğrumu? Aydınlatırsanız hep birlikte büyük sevaba gireriz. Şimdiden teşekkürler

Lütfen acillll. Akşam arkadaşıma götüreceğim bu tohumu ve iyilik yapayım derken yanlış birşey yapmak istemiyorum. Yokmu bu konu hakkında bana doğru bilgi verecek birisi

hayit tohumu bir adida harup dur onun sekere falanda iyi gelir aldiginyerde tam bilgi verirler canim

Canim Hormonlari Duzene Soktugu Icin Hamile Kalma Sansini Yukseltiyor Tabiki Ama Arkadasinin Esinde Bisey Yoksa Tabi Buda Onemli Spermlerinde Bir Sorun Olmamasi Gerekiyor Sen Hayit Tohumunu Ver Eger Hormonal Problemi Varsa Denesin

günaydın kıslar:dance:
ben bi türlü adet olamadığım için adet söktürücü hap kullandım bu arada bitkisel bişey kullanmadım ve hap dün akşam bitti,bitkisellere başlıcam ama adet olmayı mı bekliyim yoksa hemen başlıyım mı hayıt ve soğan suyuna?

Bİ FİKİR VERİN LÜÜÜTFEEEN:1no2:

Bence Hemen Basla O Sana Kalmis
Surekli Kullanman Gerekiyor Dilara

ben yeni icmeye basladim tohumunu aldim ve bir tatli kasigini bir buyuk cay bardagina koydum üzerinede sicak su 5 dk bekledim iceyim dedim ama icilmiyor tadi cok kötü bana bunu icmek icin bir önerisi olan varmi midem altüst oldu yardimmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…