Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri hayit mi ? yoksa küç mu ?

Zaten şuan bikaç gündür çemen+susam+zeytinyağı+çörekotu karışımı hazırladım canım onu maske olarak sürüp bekletiyorum sonra yosun sabunuyla yıkıyorum bu arada bu berbat kokuyodu diye içine yağ karışımı ekledim göğüs şekillendirme losyonu diye bişey almıştım içinde karışık yağlar var onu ekledim o ağır kokusu gitti bunu sürüyorum bide rezene içiyorum ki araştırdım kızlar rezene ve adaçayının yan etkisi yok o yüzden rezeneyi rahatça içiyorum çemen yemeye çalıştım yiyemedim diye sürmeye devam edicem bide keten tohumu yiyodum öğütücüm bozuldu yeni öğütücüm gelince keten tohumunu yemeye başlicam bu üç şey başka bişey yapmıyorum kullanmıyorum keten tohumunuda hergün tvde her diyetisyen doktor öneriyor zararlı olsa önermezler zaten ondada aşırıya kaçmıyorum şuan kontrollü hareket ediyorum sizde deneyin isterseniz bunları kızlar sanırım en etkilileri bunlar

canm ama çörek otu sac çıkarmak ıcn kullanym ben kıllanma yapanlr amaaan dıkkat dyım ben

hayıtın tadı zehır gıbı ama 6 aydır kesıntısız mecbur ıcıorum eylulde baslamıstım ya bı dk kaç ay
4 aydır ıcıom pardon

pekı etkılerı neler oldu gogus fılan buyudu mu bıde yuzun guzellesıyoms bı dişilik geliyoms yüzüne dyolar oldu mu sende bı degısm canmmm

canm ama çörek otu sac çıkarmak ıcn kullanym ben kıllanma yapanlr amaaan dıkkat dyım ben
Canım çörekotunu nasıl kullanıyosun sen? Ben çörekotunun hazır yağını alıp göğsüme sürmüştüm evet kıllanma yaptı tüyler koyulaşıp sertleşti biraz o yüzden hemen bıraktım ama şuan çörekotunun yağını değil tozunu kullanıyorum bilmiyorum valla ya hepsinin ayrı bir sorunu oluyor kıllanma farkedersem yine bırakırım bide kılla uğraşamam ama şimdilik bişey yok inşallahta olmaz sen nasıl kullanıyosun canım hazır yağını mı yoksa sende tozunu zeytinyağıyla mı karıştırdın?

bunlarda bi ilaç evet ama eczane ilacı gibi faydası kadar zararı var diyo ve çok mantıklı bişey daha söylüyo ilaç firmaları akıl edemiyomu bunu kapsül yapıp satmayıda bitkicilere para kazandırıyo diyoki çok haklı böbreklerin iflas eder karaciğerin biter bence bunlarla uğraşma artık doktora git varsa bi çaresi yönlendirsin

Canım benim büyük babaannem şifacıydı babam anlatır hep neler kullandığını keşke tüm bildiklerini yazsaydı da şimdi kullansaydım hepsi hakkında bilgim olsaydı
Inanmayın bunlara bitkilerin fazlası zarar evet ama kullanmasını bildikten bilinçli kullandıktan sonra sıkıntı olmaz
Böbrek biter karaciğer iflas eder abartmayın arkadaşlar

valla yuz guzellıgı fılan yapıyormu bılmıyorum
cok zaman oldu ben aynnaya bakmayalı:) yuzumu yıkayıp ya derse ya pc ye oturuom . aynayla ısım yok
gogusumu buyutmedı...
adetımı duzenlemiş olabılır sadece...
goguslerımde gram buyume yok..

Arkadaşlar ben bugün içtim hayitii iykk kötüydü tadı ağzımdan gitsin diye bi sürü şey yedim böyle giderse verdiğim kilolari alcm bn ühüüü:KK43:(

Arkadaşlar ben bugün içtim hayitii iykk kötüydü tadı ağzımdan gitsin diye bi sürü şey yedim böyle giderse verdiğim kilolari alcm bn ühüüü:KK43:(
evet tadı rezıldır agzıma tatlı bısıler suuruom ben kafama hayıt cayını dıktıkten sonra
ama fazla kacırma tatlılar hormonal cayların etkısını azaltır

tibetin hareketlerini yapiym bide ellerim sürekli goguslerimde oynym bi haftadır az bi diklesme disinda hic bise olmadi.hayiti da zwten butun ictm ilk defa:)

ıc ıc :)) derdıne derman olr umarm... amaan takmıom artk. :KK43:(( allah baska dert vermesn oturup gogusum kucuk dıe aglamıom ama baska dert verse ALLAH oturup aglarm heeralde. bunada sükür artk:KK43:

ıc ıc :)) derdıne derman olr umarm... amaan takmıom artk. :KK43:(( allah baska dert vermesn oturup gogusum kucuk dıe aglamıom ama baska dert verse ALLAH oturup aglarm heeralde. bunada sükür artk:KK43:

ay blmıomkı tekrar ıcsemmııı.. ellıyom ben valla kız:) buyuyckse böyle de buyur:)

X