Hayırlısıyla Hamile Kalmak Için 41 Yasin Suresine Varmisiniz Kızlar..

Canim bu ay böyle oldu bende anlaamadım 12 sinde olmustum simdi yine oldum ilk defa basima geliyor yarin doktora gidecegim normalde ilacla 1 ayda zorla olurdu
Canım adet bitikten sonra on beş gün temiz kalmadan tekrar gelirse bu dinen özür sayılır her namaz vaktinde abdest alıp namazını kılıp kuran okuyabilirsin oruç tutarsın.

Canım adet bitikten sonra on beş gün temiz kalmadan tekrar gelirse bu dinen özür sayılır her namaz vaktinde abdest alıp namazını kılıp kuran okuyabilirsin oruç tutarsın.
Tamam canim cok saol Allah razi olsun senden 10 gunden fazla surunce ozure girdigini biliyordum ama bunu bilmiyordum

Canim Ramazan yoğunluğu ile okuyami yorlar sanirim arkadaşlar yoksa okurlardi , 28 tane kaldi sen dagitabilir misin kendi Atina başlandı o kadar okunshn insAllah

Son düzenleme:
Canim Allah sifasini versin tez zamanda insallah okumaya calisayim okursam yazarim okuyamazsam da dua ederim

Allah tez zamanda şifasını versin canım adet oldum galiba emin değilim duruma göre okurum

Kızlar ben ilgilenemicem. İlgilenecek biri varsa ve aktif olarak okuyacak bir topluluk varsa -ben bu aralar aktif olamıyorum mesela- listeye tekrar başlarsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…