Hayırlısıyla Hamile Kalmak Için 41 Yasin Suresine Varmisiniz Kızlar..

5 tanede ben aldım kalan 0 allah kabul etsin. Inşallah arkadasimizinda aşılamadı tutar guzel haber aliriz

Hayırlı evlat sahibi olmak için 41 yasin suresi

sSultans sSultans :KK200: Ergün Kızı Sultan(Mazeretli)
Rakika Rakika :KK200: Hatice Kızı Hanife
@Madammor :KK200:
C cansu_tr :KK200: Ufuk Kızı Cansu
@Hayalimdi gercek oldu :KK200:Necip Kızı Hatice
ftmclk ftmclk :KK200: Süleyman Kızı Fatma
@Lokumcukk :KK200: Çiğdem
A aselatilgan :KK200: Merve (Mazeretli )
Gullbahcemm Gullbahcemm :KK200: Tülay ve İsmail çifti
@kanikey :KK200: Büşra
Dil-i bitab Dil-i bitab :KK200: Saliha
masal3487 masal3487 :KK200: Nevzat kızı Özgün
Judy_K Judy_K :KK200: Nermin
U Umudmsn0000 :KK200: Ayşe

Gullbahcemm Gullbahcemm Tülay ve İsmail çifti için okuyoruz.

Kalan:41

*Herkes en az bir adet okusun arkadaşlar*

ALLAH razı olsun canım herkesden özür diliyorum arapçayı heceleyerek okuduğum için yetiştiremedim :KK43: hakkınızı helal edin
Helal olsun canım benim. O hece hece okuman, gayret göstermen Rabbimin o kadar çok hoşuna gidiyor ki :KK200:

Dilersen kaçıncı sayfada kaldığını söyle ordan devam ediyim :KK66:

Helal olsun canım benim. O hece hece okuman, gayret göstermen Rabbimin o kadar çok hoşuna gidiyor ki :KK200:

Dilersen kaçıncı sayfada kaldığını söyle ordan devam ediyim :KK66:
2sayfa okudum canım 3. den başlayabilirsin. Mazeretliyim Kurana dokunmak istemiyorum yoksa hangi ayetti bakıp yazardım canım

Kalan:41

2 okudum kalan 39

Kalan:30

Kızlar salı günü annemi hastaneye yatıracaklar ya ilaç tedavisi ya ameliyat olacakmış sizden rica etsem onun içinde 41 Yasin okuyabilirmiyiz Dil-i bitab Dil-i bitab Rakika Rakika bide Hanifecim canım Tülay’a söylermisin telefondan annem için oda dua edebilir mi

Arkadaşlar bi süredir ilgilenemedim hiç öncelikle helallik istiyorum çok enteresan bi süreçteyim ne hissettiğimi bile bilmiyorum düşünmemeye çalışıyorum netice gününe kadar bugüne kadar benim için okuyan fakat benim okuyamadığım arkadaşlarım hakkınızı helal edin lütfen bundan sonraki arkadaşlara okuyup yeni listede olmamayı düşünüyorum biraz dinlenmem lazım sanırım çok fazla yüklendim kendime her yönden hepinizden Allah razı olsun ağzınıza yüreğinize sağlık umarım geri dönüş yaptığımda hepiniz hamiş olmuş olursunuz bu seferde hayırlısıyla doğum yapabilmek için dua ederiz birbirimize hepinizin ayrı ayrı emeği var iyiki denk gelmişim iyiki katılmışım aranıza Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah kendinize çok iyi bakın herşey için çok teşekkür ediyorum

Arkadaşlar bi süredir ilgilenemedim hiç öncelikle helallik istiyorum çok enteresan bi süreçteyim ne hissettiğimi bile bilmiyorum düşünmemeye çalışıyorum netice gününe kadar bugüne kadar benim için okuyan fakat benim okuyamadığım arkadaşlarım hakkınızı helal edin lütfen bundan sonraki arkadaşlara okuyup yeni listede olmamayı düşünüyorum biraz dinlenmem lazım sanırım çok fazla yüklendim kendime her yönden hepinizden Allah razı olsun ağzınıza yüreğinize sağlık umarım geri dönüş yaptığımda hepiniz hamiş olmuş olursunuz bu seferde hayırlısıyla doğum yapabilmek için dua ederiz birbirimize hepinizin ayrı ayrı emeği var iyiki denk gelmişim iyiki katılmışım aranıza Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah kendinize çok iyi bakın herşey için çok teşekkür ediyorum
Canim bundan sonraki arkadaslara okuyup derken yasin mi okuyacaksin?

Kızlar salı günü annemi hastaneye yatıracaklar ya ilaç tedavisi ya ameliyat olacakmış sizden rica etsem onun içinde 41 Yasin okuyabilirmiyiz Dil-i bitab Dil-i bitab Rakika Rakika bide Hanifecim canım Tülay’a söylermisin telefondan annem için oda dua edebilir mi
Canim okuruz da onu.burdan devam ettirmeyelim karisiklik olmasin yeni baslik acsan olur mu? Hanifenin telfnu bozulmus canim maalesef göremez mesajını

X