Hayırlısıyla Hamile Kalmak Için 41 Yasin Suresine Varmisiniz Kızlar..

selamun aleyküm kızlar ben bu hafta istanbula 5. tüp bebek denemesi için gidiyorum.Dualarınızda unutmayın beni hepiizin kandili mubarek olsun rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepinize inşallah.artık tedavi sonrası memleketime dönünce iyi haberlerle katılırım aranıza Allaha emanet olun arkadaşlar hakkınızı helal edin :)
Rakika Rakika canım şimdilik beni listeden çıkar inş. döndüğümde yeniden alırsın

Bendemi sıra çok sevindim gonal f başlattı doktor bugün ilk iğnemi vuruncam yumurta rezervlerim yeterli değilmiş eğer olmazsa kurbandan sonra tüp bebek tedavisine başlanacak inşallah gerek kalmadan bu ay iğneyle hamiş kalabilirim lütfen çok dua edin Allah rızası için Rabbim hepimizi tez zamanda yavrularımıza kavuştursun inşallah herkese hayırlı kandiller dualarımız bu mübarek gün kabul olsun inşallah

Kızlar öncelikle hepinizin kandili müberek olsun Rabbim bu günleri tekrar görmeyi nasip etsin inşallah . Bugün çok güzel bi haberim var size hamile olduğumu öğrendim çok yeni daha . İnşallah Rabbim bekletmeden hepinizede nasip eder dualarımdasınız hep .

selamun aleyküm kızlar ben bu hafta istanbula 5. tüp bebek denemesi için gidiyorum.Dualarınızda unutmayın beni hepiizin kandili mubarek olsun rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepinize inşallah.artık tedavi sonrası memleketime dönünce iyi haberlerle katılırım aranıza Allaha emanet olun arkadaşlar hakkınızı helal edin :)
Rakika Rakika canım şimdilik beni listeden çıkar inş. döndüğümde yeniden alırsın
Canım çıkartmaya gerek yok hayırlı haberlerle gel inşallah ❤

Kızlar öncelikle hepinizin kandili müberek olsun Rabbim bu günleri tekrar görmeyi nasip etsin inşallah . Bugün çok güzel bi haberim var size hamile olduğumu öğrendim çok yeni daha . İnşallah Rabbim bekletmeden hepinizede nasip eder dualarımdasınız hep .
Allah mübarek etsin kardeşim çok sevindim hayırla sağlıkla kucağına al inşallah ❤

Çok sevindim canım benim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin Rabbim inşallah bizleridr unutma dualarında

Kızlar ben bu ara çok yoğunum musait bı zaman bulduğumda 2 tane okuyacağım kalan 23 . 3 yada 4 gün gezmeye gideceğim hat değişikliği yapıyorum bu yüzden telefonumda internete olmayacak siteye belki giriş yapamam haberiniz olsun

Kızlar ben bu ara çok yoğunum musait bı zaman bulduğumda 2 tane okuyacağım kalan 23 . 3 yada 4 gün gezmeye gideceğim hat değişikliği yapıyorum bu yüzden telefonumda internete olmayacak siteye belki giriş yapamam haberiniz olsun
Tamam canım benim Allaha emanet ol :KK74:

Hayirlisiyla anne olmak icin okuduğumuz DUASİ BERAAT GECESİNDE KABEDE YAPİLACAK HATİMLERİMİZDE 29 yasin ,21meryem, 78 fetih suresi,10 bin fetih suresi ilk ayet,48 bin ihlas,27 bin tevhid,3 bin 600 tefriciye eksigimiz var katilmak isteyenler hangisindan kac aldigini yazabilir mi? isminizi de soylerseniz listemize ekleyip hocamiza verecegiz .

X