Hayırlısıyla Anne olmak için okuyalım kızlar ..HUVELLAHUL HALIKUL BARİUL MUSAVVİRU 🤲💙

Kızlar az kalmış müsait olanlar lütfen bitirmeye çalışalım listeyi tamamlayalım

ben kzmkzm.. Söylediğim şeyi yanlış anllayıp polemik çıkarttığınız için listeden çıkarıldım. ve bana okunduğu içn listeyi bırakıp gitmiyorum. 10 kişi isek kşi başı 1100 adet düşüyor. ve en başından beri bu ekil kişi başı adet alınsaydı kimse sen bu kadar okudun ben bu kadar okudum polemiği çıkarmazdı. ve ben payıma düşen günlük 1100 adeti alıyorum. ve bitene kadar da her gün alacağım. 1100 aldım kalan 400

iyide bu polemiği sen başlattın.
1100 den kat kat fazla okumuş insanlara adetliyken eşine okut başkasına okut hak geçer dedin. senden önce kimse böyle bişey dememişti.
2. üyelikle gelmişsin muhtemelen banlanırsın polemiğe girmede belli olmasın bari bildirimlerini yaparsın böylelikle diğer gruplarda da

Ben kimsenin ne kadar okuduğunu saymadım ve hak geçer demedim hakka girmeyelim dedim. ikisi arasında nezaket farkı var. sizler de bu arkadaşımız yeterince okudu mühim değil diyerek nezakette bulunabilirdiniz. ah herkesi kendim gibi zannediyorum..

sadece ayetimi okuyup çıkacağım gerçekten kimsenin kalbini kırmak yada kırılmak gibi bir derdim yok. çünkü kendi derdim kendime fazlası ile yetiyor. herkesin niyet belli 1100 aldım kalan 400

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…