Hayırlısıyla Anne olmak için okuyalım kızlar ..HUVELLAHUL HALIKUL BARİUL MUSAVVİRU 🤲💙

Uzme kendini canim olur oyle seyler. Musait zamanda ben de gelirim size yardima :)

Uzme kendini canim olur oyle seyler. Musait zamanda ben de gelirim size yardima :)
İyi niyetimin kurbanı oldum moralim çok bozuldu açıkçası canım , ilk etapta kimseyi çıkarmadım bu sefer bundan rahatsız olanlar oldu hadi çıkarayım dedim çıkarılanlar trip atıyor herkesi memnun etmek mümkün değil maalesef desteğin için teşekkür ederim canım

Bu hayatin her alaninda boyledir canim burada da olacaktir. Moralini bozma sen saril dualarina. Allah kabul etsin
Cok sevdigim bir soz vardir, Iyilikten maraz dogar :)

Bu hayatin her alaninda boyledir canim burada da olacaktir. Moralini bozma sen saril dualarina. Allah kabul etsin
Cok sevdigim bir soz vardir, Iyilikten maraz dogar :)
Kesinlikle canım bu sözü gerçek hayatta uygulamalı olarak yaşıyorum zaten ☺de burada dua etmek amaçlı biraraya geliyoruz burada yaşanması hoş değil neyse hayırlısı olsun rabbim niyetimi biliyor ...Allah senden de razı olsun gönlü güzel insan rabbim gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…