Hayırlısıyla Anne olmak için okuyalım kızlar ..HUVELLAHUL HALIKUL BARİUL MUSAVVİRU 🤲💙

Açtığım ilk duaydı bu ve maalesef açtığıma pişman oldum ben herkes için kolaylaştırmaya çalışırken aman kimse incinmesin kırılmasın diye düşünürken hep de trip yiyen ben oldum lütfen herkes anlayışlı olsun arkadaşlar derdim bana yetiyor bir de kalkmış burada neyle uğraşıyorum mazereti olup da haber edenleri zaten hoş gördük onun dışında herkes okumayanlar az okuyanlar çıkarılsın dedi ben de haklı buldum ben çıkardım şimdi gelen giden beni suçluyor ne listeymiş arkadaş of 😐

Uzme kendini canim olur oyle seyler. Musait zamanda ben de gelirim size yardima :)

Uzme kendini canim olur oyle seyler. Musait zamanda ben de gelirim size yardima :)
İyi niyetimin kurbanı oldum moralim çok bozuldu açıkçası canım , ilk etapta kimseyi çıkarmadım bu sefer bundan rahatsız olanlar oldu hadi çıkarayım dedim çıkarılanlar trip atıyor herkesi memnun etmek mümkün değil maalesef desteğin için teşekkür ederim canım ❤️

İyi niyetimin kurbanı oldum moralim çok bozuldu açıkçası canım , ilk etapta kimseyi çıkarmadım bu sefer bundan rahatsız olanlar oldu hadi çıkarayım dedim çıkarılanlar trip atıyor herkesi memnun etmek mümkün değil maalesef desteğin için teşekkür ederim canım ❤

Bu hayatin her alaninda boyledir canim burada da olacaktir. Moralini bozma sen saril dualarina. Allah kabul etsin 🙏
Cok sevdigim bir soz vardir, Iyilikten maraz dogar :)

Bu hayatin her alaninda boyledir canim burada da olacaktir. Moralini bozma sen saril dualarina. Allah kabul etsin 🙏
Cok sevdigim bir soz vardir, Iyilikten maraz dogar :)
Kesinlikle canım bu sözü gerçek hayatta uygulamalı olarak yaşıyorum zaten ☺de burada dua etmek amaçlı biraraya geliyoruz burada yaşanması hoş değil neyse hayırlısı olsun rabbim niyetimi biliyor ...Allah senden de razı olsun gönlü güzel insan rabbim gönlüne göre versin 💕

X