Hayırlısıyla Anne olmak için okuyalım kızlar ..HUVELLAHUL HALIKUL BARİUL MUSAVVİRU 🤲💙

Mucizemm222 Mucizemm222 , @soon daha önce okumuş olduğunuz duaları hak geçmesin diye ben de size okuyacağım az sayıda okuduğunuz için çıkarmak zorunda kaldım... @kzmkzm senin için zaten okumuştuk bitmişti keşke o yorumu yapıp da hepimizi üzmeseydin
Yok canım okumana gerek yok nolcak helal olsun okuduğum kişilere ben en başta demiştim zaten ben okuyamadım bildirim gelmedi beni atlayın diye bir daha liste olursa orada olmak isterim en başından takip ederim 🙏

Yok canım okumana gerek yok nolcak helal olsun okuduğum kişilere ben en başta demiştim zaten ben okuyamadım bildirim gelmedi beni atlayın diye bir daha liste olursa orada olmak isterim en başından takip ederim 🙏
Anlayışın için teşekkürler canım liste yaparsam eklerim inşallah rabbim gönlündekini nasip etsin sana da

Anlayışın için teşekkürler canım liste yaparsam eklerim inşallah rabbim gönlündekini nasip etsin sana da
Amin inşallah canım Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah listedeki arkadaşların müjdeli haberlerini almayı nasip eder Allah 🙏❤️

Kızlar listenin son hali paylaşıldı lütfen kaldığımız yerden devam edip bitirelim
Siz dün özelden sordunuz size mazeretli olduğumu söyledim. Ve bugün mazeretim biter mi emin olmadığım halde okurum diye 100 tane aldığım halde listeden çıkarmışsınız.

Siz dün özelden sordunuz size mazeretli olduğumu söyledim. Ve bugün mazeretim biter mi emin olmadığım halde okurum diye 100 tane aldığım halde listeden çıkarmışsınız.
Mazeretiniz olduğunu dün söylediniz evet fakat bugün sadece 100 tane aldınız daha önceden de hiç katılmadınız sadece 100 alınca mazeretiniz bitmiştir diye düşündüm az sayıda okuyan arkadaşları çıkarmak zorunda kaldım sayfada yazılanları okursanız sebebini anlarsınız niyetim kötü olsa listeye hiç almazdım amacımız burada birlikte dua etmek ,, mazeretini en baştan söyleyen elinden geldikçe okuyan kişileri de zaten çıkarmadım

Dediğim gibi tek Tek bakıp okuduğunuz sayıda duayı sizin için okuyacağım

Mazeretiniz olduğunu dün söylediniz evet fakat bugün sadece 100 tane aldınız daha önceden de hiç katılmadınız sadece 100 alınca mazeretiniz bitmiştir diye düşündüm az sayıda okuyan arkadaşları çıkarmak zorunda kaldım sayfada yazılanları okursanız sebebini anlarsınız niyetim kötü olsa listeye hiç almazdım amacımız burada birlikte dua etmek ,, mazeretini en baştan söyleyen elinden geldikçe okuyan kişileri de zaten çıkarmadım
Evet bugün neden 100 aldığımı da söyledim. Çok almış olsaydım okuyamazmışım zaten. Bütün gün hiç giremedim. Aldığım 100 taneyi de okuyamayıp başkasına okuttum hak geçmesin diye.

Açtığım ilk duaydı bu ve maalesef açtığıma pişman oldum ben herkes için kolaylaştırmaya çalışırken aman kimse incinmesin kırılmasın diye düşünürken hep de trip yiyen ben oldum lütfen herkes anlayışlı olsun arkadaşlar derdim bana yetiyor bir de kalkmış burada neyle uğraşıyorum mazereti olup da haber edenleri zaten hoş gördük onun dışında herkes okumayanlar az okuyanlar çıkarılsın dedi ben de haklı buldum ben çıkardım şimdi gelen giden beni suçluyor ne listeymiş arkadaş of 😐

X