HAYIRLI VE SAĞLIKLI BİR BEBİŞİM OLMASI İÇİN 500 YASİNİ ŞERİFTE BANA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ?

aselatilgan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2018
426
523
37
YAKLAŞIK İKİ YILDIR EŞİMLE KORUNMUYORUZ VE BEBEK İSTİYORUZ TÜPLERİMDE AZ Bİ DARALMA VAR FAKAT DR ÇOK FAZLA SORUN TEŞKİL ETMEDİĞİNİ SÖYLEDİ. KORUNMUYORUZ VE BEBEĞİM OLMUYOR 500 YASİNİ ŞERİF OKUMAK İSTİYORUM YARDIM EDEBİLİR MİSİNİZ? İSMİM MERVE

Ben üç tane okurum rabbim tez zamanda sevindirir inşallah

Ben de bir tane alayım Allah hayırlı Sağlıklı bebek nasip etsin (Meryem suresi topiğimize katılmak isterseniz de beni etiketleyin) Allah kabul etsin

Ben de bir tane alayım Allah hayırlı Sağlıklı bebek nasip etsin (Meryem suresi topiğimize katılmak isterseniz de beni etiketleyin) Allah kabul etsin

Çok teşekkür ederim yeni gördüm mesajını canım Allah razı olsun çabalarını Rabbim boşa çıkarmasın her topikte görüyorum seni 41 meryem topiği içinde Allah razı olsun hepimiz aynı sebepten burdayız birbirimiz anlıyor dua ediyoruz seni ben tanımam etmem ama vaktimi ayırıp oturup senin için dua ediyor sureler okuyor esmalar zikrediyorum keza sende benim için bu ne büyük bi erdem farkında değil bağzılarımız Rabbim ne muradın varsa versin böyle bi hayra sebep olduğun için

Gunluk okuyup bildirim yapacagim canim Elimden geldigince insaAllah. Rabbim tez zamanda nasip etsin saglikli hayirli evlatlar

Canım bende 3 tane okurum inşallah. Rabbim yar ve yardımcın olsun. En kısa zamanda hayırlı evlatla sevindirsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…