Hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı evlat için yetmiş bin YA VARİS

Canım benim seni merak ettim sonucun ne olursa olsun sen iyi ol yeterki inşallah da minigin nasip olur hayirlisiyla sağlığıyla inşallah haberlerini bekliyoruz

Canım benim seni merak ettim sonucun ne olursa olsun sen iyi ol yeterki inşallah da minigin nasip olur hayirlisiyla sağlığıyla inşallah haberlerini bekliyoruz
canım negatif çıktı :KK43: bugün biraz moralim bozuktu ders de çalışamadım öyle bakındım durdum birkaç gün öyle devam eder de yarın ders çalışmaya başlamam lazım adet olaydım bari de rahatlasaydım

canım negatif çıktı :KK43: bugün biraz moralim bozuktu ders de çalışamadım öyle bakındım durdum birkaç gün öyle devam eder de yarın ders çalışmaya başlamam lazım adet olaydım bari de rahatlasaydım
Canım benim inşallah sağlığıyla hayirlisiyla gelsin yeterki rabbimiz ol desin inşallah da der yeni ay yeni umutlar rabbimiz hayırlı kılsın ve minigin nasip olsun AMİNNNN insallahhhh

68.500+1.500=70.000......:nazar::anneadayı: Hayırlı haberlerini bekliyoruz...:KK19:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM ....
Bakalım hayırlı haberler gelecek mi canım 21 gündür adet olamıyorum ya hayırlısıyla bir adet olup sıkıntım gitseydi diğer aya artık umutlu bir şekilde devam ederdik çalışmalara:KK70:

arkadaşlar hepiniz hakkınızı helal edin ALLAH RAZI OLSUN hepinizden sayenizde bitti kısa zamanda inş müjdeli haberi de hepimiz veririz amin

X